reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Dzień doberek :)

Wczoraj pomyłam wszystkie okna w domu i dziś też boli mnie kręgosłup...ale nie od niskiego prg [emoji4]

Chyba kupię to Colostrum, bo ono na immunologię jest tak?
Beatko znajoma farmaceutka kazała mi brać kiedyś D3 razem z kwasem foliowym, nie do końca pamiętam o co chodziło ale jakoś chyba lepiej ze sobą się wchłaniają czy cuś takiego ;) a Twój tekst z wypadającymi włosami pod pachami rozwalił mnie z samego rana [emoji23]

Buziaki dla Wszystkich [emoji8]
 
reklama
Dzień doberek :)

Wczoraj pomyłam wszystkie okna w domu i dziś też boli mnie kręgosłup...ale nie od niskiego prg [emoji4]

Chyba kupię to Colostrum, bo ono na immunologię jest tak?
Beatko znajoma farmaceutka kazała mi brać kiedyś D3 razem z kwasem foliowym, nie do końca pamiętam o co chodziło ale jakoś chyba lepiej ze sobą się wchłaniają czy cuś takiego ;) a Twój tekst z wypadającymi włosami pod pachami rozwalił mnie z samego rana [emoji23]

Buziaki dla Wszystkich [emoji8]


Witajcie wszystkie!, Ja na Mazurach z dziećmi, wczoraj według zaleceń Dubra miałam zrobić estradioil w 21-23 dc. Przesłałam mu wynik, napisał, ze wynik rokuje na ciążę, kazał zwiększyć dawki leków, włączyć Clexagne, a po potwierdzeniu ciąży zrobić wlew w Novum. Jakoś nie czuję się ciążowo, testu nie robię bo nie chcę się nakręcać. Od dziś zacznę Clexagne.

Uściski dla Was, ale mi na tych Mazurach cudownie:-) Laba taka, że już dawno tak nie wypoczywałam:-)
 
Beatka, te włosy wypadają prawdopodobnie po Acardzie. Ostatnio poruszałyśmy na forum ten temat.

Destino, ja jeszcze nie rezygnuję, ale kolejna strata, będzie moją ostatnią. Mam jeszcze plan B.

Czekam teraz na @. Brzuch boli, słabo mi.
Asia trzymam kciuki za kolejny udany tym razem strzał;)
Ja zarzekałam się, jak żaba błota, że ten ostatni raz, który się nie powiódł,że będzie ostatnim. Ale co...tylko krowa nie zmienia poglądów:) Będziemy podchodzić do próby raz jeszcze. Oby ostatni raz,ale szczęśliwy.
Tego sobie, Tobie i innym staraczkom życzę:*
p.s.
ja Acard odstawiłam z 2 tygodnie temu i lecą mi włosy.
 
nafoczka bralas metafolin i kwas foliowy?, b 12 raz dziennie a b6 ta w formie folianu p-5-p?
Fondie zwyklego kwasu nie brałam chyba ze taki co był w kompleksie witaminowym. Tak. B12x1 i B6x3 Jakie dawki to podałam Beri w linkach.

Burczus nigdy nie można się zarzekac :) ja też już powiedzialam tyle, a jeszcze nie odpadly strupy od dupy a ja już myślę jakby tu, co by tu :p i gdybym była pewna swojej piczki :D ale niestety roszpunka z niej :D :D :D
 
Ostatnia edycja:
Hihi dżoł skrot od dżoany ( nie mylic z krupa [emoji23][emoji23]) wiec po prostu asia. Ale wolalam dzol niz asia372627 [emoji6] umowilam sie na jutro na kontrole ( czy sie do konca oczyscilam) chociaz mam zle przeczucie bo "wylecialo"mniej niz poprzednio. Mam nadzieje ze obejdzie sie bez zabiegu. pozdrawiam


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry