reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Asia ja robilam na NFZ zaplacilam 150za wizyte prywatna i od razu skierowaniena stół. Pamietam jak Jadzka mowila ze jezeli 4cykle nie zajde to histeroskopie robimy. Wiec na pewno taki zabieg usuwa zrosty czy jakies wewnetrzne blizny.I sami lekarze przy niemoznosci zajscia stosuja ta metode.Wiele dziewczyn jak wiesz to po takiej ingerencji w kolejnych 1-3 cyklach zachodza.
Poruszę ten temat ze swoją ginekolog.
Trochę się boję tego zabiegu, bo to mimo wszystko ingerencja w ciało i może mieć skutki uboczne. Na usg dopler nie było nic takiego widać a obraz chyba powinien coś wskazywać, bo niby skąd tamta babka coś zauważyła przez powłoki brzuszne? Nie daje mi to teraz spokoju.
 
reklama
asia a kiedy zamawiasz? ja mam te z alegro ale nadal dlatego ze nie umiem z iherb a chetnie zamowie. dziewczyny muli mnie po tym sioforze myslam ze minie ale jest eb zzmian nie wiem czy to dla mnie. Moze ja powtorze ta insuline?
 
asia a kiedy zamawiasz? ja mam te z alegro ale nadal dlatego ze nie umiem z iherb a chetnie zamowie. dziewczyny muli mnie po tym sioforze myslam ze minie ale jest eb zzmian nie wiem czy to dla mnie. Moze ja powtorze ta insuline?
Fondie, Twój organizm musi się przyzwyczaić do metki, ile czasu już łykasz? Dziewczyny pisały, że tak do miesiąca występują skutki uboczne. Ja np. lepiej reaguję na Glucopage niż Metformax. Może poproś o zamiennik?
 
tak ponad miesiac juz lykam wlasnie wieczorami ostanio mam duzy apretyt i mnei muli. Wczesniej jeszcze gazy mialam okropne ale juz minely
 
Fondie a przypomnij jakie masz wyniki glukozy i insuliny na czczo? Ja z obciążeniem nie robiłam wiec nie porównam, ale przynajmniej na czczo..
 
reklama
Barczus długo by pisać... 3 poronienia, w końcu szczęśliwa ciąża, a teraz zaszłam niespodziewanie w 10 miesięcy po tym jak sprowadziłam swój CUD na ziemie... Tym razem sie nie udało :( mimo leków.... Ciaza przesłała sie rozijac w okolicach 6tc. Mój Aniołek odszedł w pierwszy roczek mojego jedynego ziemskiego szczęścia... Ehh ;(
Asia bardzo mi przykro ze Tobie tez sie nie udało.... :(
Beata dziękuje za słowa wsparcia... Bardzo Ci kibicuje ;)
 
Do góry