reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Staram sie nie pisac posta pod postem ale dzis zrobie wyjatek ;-)
RANO : acard, kwas foliowy , B6, lutka, dupek

POLUDNIE: B6, dupek, wit D3, B12

WIECZOR : B6.dupek, 2lutki, encorton 5mg

Dzis jeszcze dokupie pregne plus o ile nie zapomne.
 
reklama
ehhh...wreszcie chwila wytchnienia. W pracy nadgodziny bo urlopy i nie było dużo wolnego czasu.

Witam serdecznie Kobitki :)

Asiu, bardzo mi przykro. W takich chwilach słowa niewiele dają otuchy. Może jednak znajdziesz jeszcze siłę i będziesz próbować? A jek nie, to przynajmniej zostań z nami. Może jak odpuścicie to się uda i napiszesz nam o Kinder niespodziance :) Tulę Cię mocno Asiu

Sus, o tobie też myślę i pamiętam :)

Witam nowe koleżanki. Zapamiętałam nick Aniołkowej Mamy, ale Dżol - to nietypowe. Na szczęście mój mózg koduje poza mną :)

Nafoczka zioło różnie. Niestety nieregularnie, bo jak wracam po 21 z pracy i piję, to potem w nocy latam po kibelku i spać nie mogę. Tak czy inaczej coś zadziałało, bo dostałam przedwczesnej @.

Mąż w tym miesiącu starał się bardzo o dzidzię, ja odpuściłam. Pozwoliłam mu, ale bez entuzjazmu, leków i całej reszty. W przyszłym miesiącu zmieniam umowę z próbnej na czasową, to będę o tym myśleć. Nie chciałabym stracić tej pracy. Poza tym u mnie ciągle coś się psuje. Tak Gabiś mam teraz czynną nadczynność pomimo zmniejszenia dawki letroxu. Zresztą pisałam, ze tsh wyszło 0,03 więc wyniki ewidentnie to pokazują. Reszty już nie robiłam, zresztą Milewicz reszty już nie chciał. Jakieś dziwy z glukozą, która po 1h ma słaby przyrost a duży spadek po 2h. I zrobiłam obciążenie insuliny, ale tego nie umiem interpretować. Chciałam sprawdzić homocysteinę, ale pani zaśpiewała prawie 150 więc zrezygnowałam. Nic muszę do lekarza, bo też macica mnie boli i wcale nie dlatego, że @. A teraz ŚDM i służba zdrowia nie działa jak należy w Krakowie. Więc w sumie dobrze, ze nie jestem w ciaży, bo zabiłabym dzidzia. W tym miesiącu brałam colostrum immune, ale potem przestałam i cały czas biorę 1x infolik. Może to on przyspieszył @. Kolejny cykl wracam w ryzy lekowe, bo tu już nawet ja się postaram starać o dzidziolka. Od straty maluszka minęło wczoraj równe 4 miesiące. Staram się o tym nie myśleć, ale czasem się nie da. Misiaczku mamusia całuje, tuli i tęskni [*].

Brzuszkowe mamy dużo spokoju i siły dla was. Starającym wytrwałości i nadziei na dwupakowe jutro. Dziewczynom po przejściach radości w serduchu i ciepłych ludzi wokół. A mamusiom dużo snu i pociechy z maluszków :):D:)

Dobrego dnia nam wszystkim
 
Beatka, te włosy wypadają prawdopodobnie po Acardzie. Ostatnio poruszałyśmy na forum ten temat.

Destino, ja jeszcze nie rezygnuję, ale kolejna strata, będzie moją ostatnią. Mam jeszcze plan B.

Czekam teraz na @. Brzuch boli, słabo mi.
 
mnie sie wogole cos dzieje moze nie peklo jajo i mam dalej torbiela. wczoraj wstawalma z lawki i dostalam takiego bolu w boku ze prawie mnie zgielo a wieczorem obudzilam sie do malej dac jej pic i kucalam w kuchni bo ta mnie ciaglo na wymioty i mialam wysoki puls dodam-nie nie jeste wciazy nie da sie byc w ciazy majac torbiela. Mam nadzieje, że minie razem z okresem.
 
Hej dziewczynki:p
Czytam ,ale się nie odzywam, mamy remont w ogrodzie -kostka itd.
Dziś 8 dpo ,w czwartek testuję ,ale nadziei wielkich nie mam ,od wczoraj cyce bolą ,a już myślałam ,że bromergon w końcu działa :realmad: Chociaż, zawsze bolały już 1 dpo a w tym cyklu dopiero 7 dpo.
Pozdrawiam dziewczynki;)
 
Beatka encorton rano do 8. Pregne tez doktorek mi proponował bo ma w sobie D3. Niestety włosy przy braniu tylu leków tez mi wypadały okropnie i pewnie jeszcze będą przy karmieniu.

Fondie co do B6 to bieżemy ja tak jak brała stara gwardia forum.

U nas ogromny postep- smoczek dało się zaaplikowac uff :)
 
reklama
Beatka
Ważne : encorton rano do 8 tak jak Nafoczka pisze .
Clexane brałam od owu 0,4
A od pozytywu zwiększyłam na 0,8
Pozdrawiam was kobitki .
Ja siedze w pracy po 12 godzin bo reszta na urlopach i jestem sama .. ..utyrana :(
 
Do góry