reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Asia - a wiesz ze ja nie wiedzialam ze bol plecow to moze byc od niskiego progesteronu. Mnie co miesiac plecy naparzaly w drugiej polowie cyklu, odcinek ledzwiowy. A ze kregoslup mam jaki mam to zwalalam to na to i tak z tym zylam. Ale bolalo mnie dokladnie jak piszesz, nisko i promieniowalo do posladkow. To by sie zgadzalo bo ja progesteron mam lichy przez ta prolaktyne. Teraz po porodzie mnie nie boli ale i prolaktyna spadla z 1200 do 74. Za miesiac kontrolny wynik. Mam nadzieje ze znow spadnie bo jak nie to bromek mnie czeka
 
kitki chyba ominelam jakis post. Ja mam takie bole dziwne wlasnie. To swiadczy o niskim progesteronie? zachodizlam w cyklach ze wspomaganiem lutka bo nie plamilam. Ale teraz mam bromka i acard i nie mam plamien ale bol byl przedwczoraj myslam ze to od mety. ALe w sumie ja poronilam nawet z prolutexem.

skad wiecie o tych bolach ze od progesteronu?teraz przeczytalam, że nawet wypadanie wlosow jest od nieskiego progesteronu.
 
Fondie jak nie piłaś nic i nie jarałaś nic , to może ja to za ciebie zrobię :p:D
Święta racja to to mówisz !!!!.
Jakieś przemienienie masz !!!!!
Czy nie wiem cooooo:o
 
Fondie - ja nie wiedzialam. Asia tutaj napisala ze niby pole plecow w drugirj polowie cyklu to od niskiego progesteronu. U mnie by sie zgadzalo
 
asia przykro mi... co ci dokladnie jerzak powiedziała, że jaki jest wasz problem?
najgorsze to to, że jak nie wyjdzie na zestawie to sie mowi, że wyjdzie drugi raz na zestwie, jak nie wyjdzie znow to sie mowi, że trza mete dołozyc albo bromka, jak wtedy nie wyjdzie to sie pisze doloz ecorton na poczatku i zwieksz dawke albo nie wiem moze colostrum, potem pisza, jak nie wyjdze wtedy doloz progetseron albo widze teraz pregnyl albo zwieksz lek na tarczyce i dodaj jakies metyle a jak to nie wyjdzie to idz na intralipid a jak tonie wyjdzie to idz na szczepinie. albo zbadaj meza albo chromatyne a moze przeciwplemnikowe matko oszalec idzie. A mzoe najlepiej zrobic pelna diagnostyke????? cala od poczatku do konca bo tak trza by brac:
encorton od poczatku, acard, clexane duza dawke, metyle, bromek i mete, colostrum, witamine d, intralipid szczepienie, potem prolutex , i mezowi moze nawet i steryd ale mozesz jeszcze dodac equarol zeby przeszczepu nie odrzucil idz na inseminacje albo invitrobo moze to wina meza..ja pieprze dzieczwyny to jest jakas masakra .....glowa peka jedni pisza sluchaj lekarza inni dziewczynz forum ..a i tak go.... z tego wychodzi;/
Fondi usmiechnełam się pod nosem ale ....masz rację wszystko co napisałaś to nasze życie. Mam nadzieję że malina mnie te wszystkie badania zrobił. Spadam do pracy pozdrawiam was wszystkie
 
Hej laski. Od czytania o bulach krzyzowych sama ich sie nabawilam heh:p Tak bardziej serio to ciekawi mnie temat wypadania wlosow. Leca mi z glowy garsciami. Jakby mi lecialy spod pach i innych miejsc to bylabym uchachana a tak...

Susana jak Ty sobie zapodawalas clexan?

Biore te metyle + acard + dufaston 3x1 + lutka 3 razy i wczoraj dorzucilam encorton 5mg sama nie wiem co mienic
 
reklama
Hej laski. Od czytania o bulach krzyzowych sama ich sie nabawilam heh:p Tak bardziej serio to ciekawi mnie temat wypadania wlosow. Leca mi z glowy garsciami. Jakby mi lecialy spod pach i innych miejsc to bylabym uchachana a tak...

Susana jak Ty sobie zapodawalas clexan?

Biore te metyle + acard + dufaston 3x1 + lutka 3 razy i wczoraj dorzucilam encorton 5mg sama nie wiem co mienic

Hej laski. Od czytania o bulach krzyzowych sama ich sie nabawilam heh:p Tak bardziej serio to ciekawi mnie temat wypadania wlosow. Leca mi z glowy garsciami. Jakby mi lecialy spod pach i innych miejsc to bylabym uchachana a tak...

Susana jak Ty sobie zapodawalas clexan?

Biore te metyle + acard + dufaston 3x1 + lutka 3 razy i wczoraj dorzucilam encorton 5mg sama nie wiem co mienic
Z włosami mam to samo...
Jak jestem nawet chwilkę w ciąży, to są mocne i prawie nie wypadają, a następnie lecą jak oszalałe. Na szczęście mam ich duuużo więc łysina nie grozi. Tylko pytanie dlaczego tak się dzieje?
buźka i m/dnia dziewczyny :*
 
Ostatnia edycja:
Do góry