reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

co to clexagen? i jakie masz w lewy z wintrlipidu czy te drogie? a jaki masz wynik estradiolu?

co to clexagen? i jakie masz w lewy z wintrlipidu czy te drogie? a jaki masz wynik estradiolu?
Ja jak zwykle nie pamietam nazw lekow, Clexa... To te zastrzyki w brzuch:) wlewy chyba z intralipudu, w Novum chyba 250 zl, Estradiol 189,9.
 
reklama
mnie sie wogole cos dzieje moze nie peklo jajo i mam dalej torbiela. wczoraj wstawalma z lawki i dostalam takiego bolu w boku ze prawie mnie zgielo a wieczorem obudzilam sie do malej dac jej pic i kucalam w kuchni bo ta mnie ciaglo na wymioty i mialam wysoki puls dodam-nie nie jeste wciazy nie da sie byc w ciazy majac torbiela. Mam nadzieje, że minie razem z okresem.
Fondie, można byc w ciąży mając torbiela :) inny pęcherzyk mógł pęknąć, albo ten monitorowany pękł zaraz po wizycie u gina, takze wszystko jest możliwe :)

Wyszedl 189 mg w 21 dc. Nie wiem co to oznacza bo w internecie brak jest informacji na ten temat. Dubr podal mi do siebie komotke ale krepuje sie dzwonic bo jest na urlopie. Jesli cos wiesz na ten temat napisz prosze:)))

A jakie miałaś podane normy?
Trzymam kciuki zeby sie sprawdziło! :)


Nafoczka, rozwaliłas mnie tekstem ...strupy od dupy... [emoji1][emoji1][emoji1] piękne :):)
 
Podzielę się z Wami moimi przemyśleniami odnośnie metyli. Za pierwszym razem zamówiłam na iherb formy metylowe witamin B6, B12 i B9. Byłam z nich bardzo zadowolona. Każda tabletka ma swój kolor. B12 jest różowa, B6 - żółta a kwas foliowy biały. Różnią się nawet wielkością tabletek. Co po wrzuceniu ich do swojej kasetki z witaminami, wiem, która to która.
Niestety skuszona ceną na allegro tychże witamin produkcji Swansona zamówiłam te odpowiedniki. Co się okazało. 1 tabletka.B6 to 25 mg a nie 50 jak P-5-P z iherb. Poza tym wszystkie tabletki wyglądają tak samo i dla mnie trochę jak chińska podróbka w plastykowej otoczce. Mam nadzieję, że komuś kto stoi przed zakupem metyli ta opinia pomoże. Ja wracam w każdym bądź razie do iherb.

Dziewczyny po histero, jaki jest jej koszt i gdzie wykonywałyście?
Mnie kiedyś bardzo dawno temu na usg nerek babka powiedziała, że podobno mam liczne zrosty na macicy. Zastanawiam się na ile jest to prawda, bo nigdy nikt tego nie potwierdził i na ile mogą być one przyczyną moich niepowodzeń.
 
Asia ja robilam na NFZ zaplacilam 150za wizyte prywatna i od razu skierowaniena stół. Pamietam jak Jadzka mowila ze jezeli 4cykle nie zajde to histeroskopie robimy. Wiec na pewno taki zabieg usuwa zrosty czy jakies wewnetrzne blizny.I sami lekarze przy niemoznosci zajscia stosuja ta metode.Wiele dziewczyn jak wiesz to po takiej ingerencji w kolejnych 1-3 cyklach zachodza.
 
reklama
Beri ale estradiol trzeba zbadać z 2 dniowym odstępem, jaki Ci wyszedł pierwszy a jaki drugi wynik? U mnie się nie sprawdziło, estradiol spadał a ja byłam w ciaży a powinien rosnć więc dla mnie to zbędne badanie. lepsza beta
 
Do góry