reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Hej Fondie pewnie wymioty to chodzi o mnie ;);)
Kochane cały czas Was podgladam, podczytuje, i bardzo mocno kibicuje bo wiem co czujecie....
Gratuluję tym na półmetku, i tym dopiero co zaczynajacym ciaze ;)
Bardzo przeżyłam historie z forum tutaj o śmierci dziecka siostry i szczerze bałam się zaglądać trochę bo miałam ciarki i łzy w oczach... I niewiedzialam nawet co pisać bo żadne słowa nie są w stanie ukoil tej rozpaczy...
Jak Burczus u ciebie? Jak psychika?
Fondie ja po szczepieniach i jak narazie jest ok połowkowe mam w sierpniu na początku i też drze..mogę Ci tylko powiedzieć, że jak uda Ci się zajść to pewnie strach będzie do końca raz mniejszy raz większy.... Ja mam tak cały czas.... Już panikuje że ruchów nie czuję a to 18 prawie 19 tc... Raz, że mam za mały brzuch, raz ze za duży... Raz ze mnie boli podbrzusze, raz ze nie boli.. Czy to jelita bulgotaja czy dzidek... Czy ma co jeść ;) bo mam anemie niestety ;( wymioty sa że mną caaaaaaly czas, i znów obawa że jem za mało....także głowa bombowa od tych wszystkich pytań... Gdyby nie wsparcie męża i rodziny miałabym takie białe wdzianko zawiazywane z tyłu..... Wyobraźcie sobie ze ja jeszcze boję się niektórym mówić o ciąży a już brzuch mi wystaje... Także ten strach jest nieodzownym towarzyszem....
Wierzę, że Ci się uda... Będzie dobrze,podejdź bez spiny.... Ja myślałam że nie mam owulacji bo bardzo miałam słaby śluz i wogole cykl rozregulowany a.zaszlam....
Kibicuje Wam z całego serca!!!!!
I ściskam "już mamusie" (Nafoczka Doris) i Was wszystkie wybaczcie że nie będę Wszystkich wymieniać;);) ale pogubilabym się ;););)
Całuję ;)
Ps.a teraz mam kolejną zagwozdke gdyż zrobiły mi się bolące afty, i ból migdalka.... Panikuje zna ktoś domowe sposoby...??
Używam amolu zewnętrznie, i tantum verde... Zobaczymy....
Asia trzymam kciuki!!!!
Dzięki,że o mnie pytasz:)
Z psychiką ok. Już nie myślę za dużo o tym co się wydarzyło, lecę do przodu!
Jestem przed urlopem więc w pracy gonię z robotą i brak czasu nawet na czytanie. Nawet teraz lecę tylko z grubsza by wychwycić jakieś informacje o Was:)
U mnie ok. Po urlopie pojedziemy do Łodzi do docenta Paśnika i zobaczymy co on nam powie na nasze wyniki. czy zalecać będzie szczepienia czy nie.
A tak to nawet nie będę się odnosić do postów innych dziewczyn, bo tak tego dużo,że ledwo nadrabiam:)
Dziewczynom badającym się, powodzenia!
Zaciążonym-trzymam kciuki i choć czasu brak-to myślę o Was;)(Riri, itd)
Nowym dziewczynom mówię dzień dobry. I uszy do góry...
Resztę bardzo pozdrawiam:*
 
Ostatnia edycja:
Cześć Dziewczyny :-)

Asiu - trzymam mocno kciuki, będzie dobrze. :)

Burczuś - dobrze, że się odezwałaś, daj znać po wizycie u Paśnika. :-*

Marzycielka - nie, nie dostałam jeszcze wersji papierowej, wiem tylko że wszystko ok od pani genetyk.

Destino - w opisie masz niedoczynność, a faktycznie po wynikach widać, że nadczynność. Leć do endo po Thyrozol.

Sus- miło znów Cię czytać. Wpadaj częściej. Całuję.

Kciuki trzymam za wszystkie starające, testujące, zaciążone i brzuchatki. Pozdrawiam i wracam do pracy :):biggrin2:
 
Witajcie dziewczyny

Julia - trzymam kciuki za pozytywny wynik :)

susana - cieszę się, że się odezwałaś :)

Asia moja rada załatw sobie receptę na ovitrelle lub pregnyl.To na to żeby wspomóc ciałko ciążowe i zwiększyć ilość produkowanego przez nie progesteronu.
Ok, we wtorek postaram się iść do innego ginekologa. Lekarka kazała zbadać betę dopiero za 10 dni. W poniedziałek mam biegania od rana. Może dam radę we wtorek powtórzyć. Po dupku i lutce jakbym lepiej się czuła. Brzuch boli mniej.

asia669 - Ja nie wiem czy to dobry pomysł z tym zastrzykiem. Ovitrelle jest na pękniecie pęcherzyka. Ty jesteś w ciąży, nie wiem jak ten zastrzyk może mieć wpływ na ciąże... Przemyśl to jeszcze... Gratuluję i trzymam kciuki za dalszy rozwój ciąży :)
 
Hejo :)
Lilla przepraszam Cię bardzo ale ja sama brałam pregnyl do 15 tygodnia i co mam córeczkę. I poczytaj o stosowaniu pregnylu w ciąży .
Zgadzam się. Czytałam kiedyś artykuł, w którym jasno było napisane że takie zastrzyki jak Pregnyll i Ovitrelle pozwalają na lepsze zagnieżdzenie się zarodka i właśnie dlatego niektóre kliniki zalecają po ivf zrobienie takiego zastrzyku ;) dziewczyny trzeba wykorzystać każdy sposób, każdy! Żeby osiągnąć nasz wymarzony cel :) najważniejsze nie poddawać się [emoji8] tej wiary co góry przenosi życzę Wam i sobie, bo czasami też mi ciężko, zwłaszcza że kilka dni temu minęła 5. rocznica naszego ślubu...
 
Lilla przepraszam Cię bardzo ale ja sama brałam pregnyl do 15 tygodnia i co mam córeczkę. I poczytaj o stosowaniu pregnylu w ciąży .

Hejo :)
Zgadzam się. Czytałam kiedyś artykuł, w którym jasno było napisane że takie zastrzyki jak Pregnyll i Ovitrelle pozwalają na lepsze zagnieżdzenie się zarodka i właśnie dlatego niektóre kliniki zalecają po ivf zrobienie takiego zastrzyku ;) dziewczyny trzeba wykorzystać każdy sposób, każdy! Żeby osiągnąć nasz wymarzony cel :) najważniejsze nie poddawać się [emoji8] tej wiary co góry przenosi życzę Wam i sobie, bo czasami też mi ciężko, zwłaszcza że kilka dni temu minęła 5. rocznica naszego ślubu...

OK :) nie wiedziałam ;)
 
A ja tak teraz na jednym forum poczytalam o tym pregnylu.
Dziewczyny pisza, ze biora zastrzyki codziennie chyba, albo co drugi dzien, juz nie pamietam[emoji6]
Biora zeby podrasowac cialko zolte do lepszej produkcji progesteronu, tak przynajmniej pisza.
Biora dlugo te zastrzyki.
Terapia ponoc malo znana wsrod ginow, ale skuteczna.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Byłam na becie, wyniki popołudniu, ale test pokazał ledwo widoczną drogą kreskę, a gdyby przyosła, byłaby już widoczna. Także o ile przestałam plamić to z beta słabo. Cóż, będę walczyć dalej, tym razem z dupkiem po owu.
 
Do góry