reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Byłam na becie, wyniki popołudniu, ale test pokazał ledwo widoczną drogą kreskę, a gdyby przyosła, byłaby już widoczna. Także o ile przestałam plamić to z beta słabo. Cóż, będę walczyć dalej, tym razem z dupkiem po owu.

Asia, ale poprzednia kreskę miałaś chyba po długim czasie, a teraz wyszła moze szybciej?
 
reklama
Hej
Ale upał, ja się wczasuję z Mamą i dziećmi. Reszta niestety w domu musiała zostać. Mały śpi i je a moja ksiezniczkajuz 2 h siedzi w basenie w ogrodzie. Nawet ja trochę wlazlam do.basenu.. Dobrze, że tu mało widać, bo moje mleczarnie wylewają się ze stanika od stroju kąpielowego :p, :-D B-) :-))
Asia, trzymam za Twoją betę kciuki bardzo mocno, mam nadzieję że Ci się uda.

Za resztę staraczek tez mocno trzymam a brzuchatki nich pogłaskają brzuszki

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka
 
Jakaś tam nadzieja się tli, ale przygotowana jestem na najgorsze. Teraz był inny test 25 ng. Z tym, że wg monitoringu 7 lipca to beta powinna być już chyba duzo wyższa

Aaa, to jak inny test to juz w ogóle jestem spokojna!
Moze pękł drugi pęcherzyk juz po monitoringu i ten sie zapłodnił?
Albo po prostu miałaś pozna implantację. Przeciez moze byc nawet 12dpo implantacja. A pewnie i wyjątkowo moze byc jeszcze pozniej?
Natura nie czyta książek! :)
(Mam nadzieje ze moja natura tez nie czyta książek i słabe plemniory mojego M przeżyły 3dni czekając na jajco, bo przytulanki tylko takie były ;))

Trzymam &&&
 
Aaa, to jak inny test to juz w ogóle jestem spokojna!
Moze pękł drugi pęcherzyk juz po monitoringu i ten sie zapłodnił?
Albo po prostu miałaś pozna implantację. Przeciez moze byc nawet 12dpo implantacja. A pewnie i wyjątkowo moze byc jeszcze pozniej?
Natura nie czyta książek! :)
(Mam nadzieje ze moja natura tez nie czyta książek i słabe plemniory mojego M przeżyły 3dni czekając na jajco, bo przytulanki tylko takie były ;))

Trzymam &&&
Czekam jak na szpilkach na te wyniki.
Beatka, życzę Tobie dwóch kreseczek, żeby choć jeden plemnior Twojego m ten z lepszej produkcji poczekal sobie na jajeczko.

Mój m jak widać ma dobre towarzystwo, trochę na dopingu :-) :)
To mnie się coś popsuło znowu.

Beta 3,5, czyli nici. Odstawiam dupka.
 
Ostatnia edycja:
Czekam jak na szpilkach na te wyniki.
Beatka, życzę Tobie dwóch kreseczek, żeby choć jeden plemnior Twojego m ten z lepszej produkcji poczekal sobie na jajeczko.

Mój m jak widać ma dobre towarzystwo, trochę na dopingu :-) :)
To mnie się coś popsuło znowu.

Beta 3,5, czyli nici. Odstawiam dupka.
Szkoda[emoji15]
Asia, ale cos ruszylo. Moze to wina niskiego progesteronu i tego ze za pozno go wzielas. Ech...nie bede sie wymadrzac. Trzymam kciuki zeby nastepny miesiac byl tym szczesliwym![emoji6]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Asiu szkoda, tez myślę że progesteron był za niski.. ale moje mieszkanko wciąż do wziecia i BARDZO chętnie je oddam (albo udusze tesciowa za szczypanie po brzuchu)! ;/
 
reklama
Do góry