reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Asia trzymam kciuki!
Jeśli chodzi o planowanie porodu to nie wiem jak będzie. Ja bym chciała cc ale Dubrawski powiedział, że pierwsza cesarka nie przesądza sprawy. Ja się boję bo bardzo boli mnie blizna po cesarce, choć minęło sporo lat to ta blizna jakby rozciągnęła mi się i mnie ciągnie. Chyba będę zdana na to, co zdecydują w szpitalu.
Nie pamiętam, która z Was pytała o płeć: będziemy mieć córeczkę Ulę
 
reklama
asia jaka dawne heparyny masz i co? jakie masz widelki progesteronu?
Właśnie normy progesteronu nie są podane. Będą pewnie na wynikach do wydruku.
Mam przepisane Clexane 0,4 jak byłam u Jerzak w kwietniu. Dziś wzięłam 1 zastrzyk.
Ja jeszcze jestem w szoku, jak ujrze pęcherzyk to uwierzę. Bo to może być wszystko np. torbiel, albo ciąża pozamaciczna, albo coś będzie nie tak. Obrzmienie piersi zniknęło, pewnie przez niski progesteron. Nawet m boję się powiedzieć, bo on zaraz widzi wszystko w ciemnych barwach. Tylko, że on się sam domyślał a ja mu zaprzeczałam i chyba ma takie przeczucie. Muszę się czymś zająć, żeby nie myśleć, bo oszaleję.
 
Właśnie normy progesteronu nie są podane. Będą pewnie na wynikach do wydruku.
Mam przepisane Clexane 0,4 jak byłam u Jerzak w kwietniu. Dziś wzięłam 1 zastrzyk.
Ja jeszcze jestem w szoku, jak ujrze pęcherzyk to uwierzę. Bo to może być wszystko np. torbiel, albo ciąża pozamaciczna, albo coś będzie nie tak. Obrzmienie piersi zniknęło, pewnie przez niski progesteron. Nawet m boję się powiedzieć, bo on zaraz widzi wszystko w ciemnych barwach. Tylko, że on się sam domyślał a ja mu zaprzeczałam i chyba ma takie przeczucie. Muszę się czymś zająć, żeby nie myśleć, bo oszaleję.

Wierze ze bedzie dobrze Asia!!! :):*

Czy ma ktoś metformine na zbyciu? Dołączam sie do pytania Doris. Moze bym jakas mała dawkę sobie zapodała.
 
AgnieszkaP - nie wiem czemu Twoj lekarz powiedzial ze pierwsza cesarka nie przesadza sprawy...jest tak ze jak mialas pierwsza cesarke to ty jako pacjentka decydujesz jak chcesz rodzic. Czy probujesz naturalnie czy nie oczywiscie o ile blizna nie jest za cienka bo wtedy od razu cc bez gadania. Mnie w szpitalu zapytali czy chce naturalnie ale ze wtedy podpisuje oswiadczenie ze chce i ze jestem swiadoma ze moze macica peknac i krwotok itd. Ja chcialam cc to podpisalam zgode na cc i juz. Widzialam ze lekarzom tez to na reke bylo. Mnie bolala blizna mocno z jednej strony. Niby byla na granicy cienkosci ale nie chcialam probowac.
W kazdym razie masz prawo aby zdecydowac jak chcesz urodzic i tyle.
 
asia a nie masz zespolu antyfosfoipidowego, że masz taka mala dawke? pamietaj, że zwiekszajac progesteron zwiekszasz gesteosc krwi. Mnie malina nie dal nawet po owu progesteronu.


wypilam pol szklanki piwa redsa i mnie mdl ipo mecie masakra a jeszcze mam dodac bromka zaraz..szok pierwszy raz mam jakas reacje na lek.
 
asia a nie masz zespolu antyfosfoipidowego, że masz taka mala dawke? pamietaj, że zwiekszajac progesteron zwiekszasz gesteosc krwi. Mnie malina nie dal nawet po owu progesteronu.


wypilam pol szklanki piwa redsa i mnie mdl ipo mecie masakra a jeszcze mam dodac bromka zaraz..szok pierwszy raz mam jakas reacje na lek.
Fondie, co Ty masz z tym piwem. Albo chcesz dziecko, albo chcesz pic piwo.
Dziewczyny Ci przeciez pisaly, ze przy tych lekach alkoholu sie nie pije.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej
Asia, wiem ze jest ciężko i niestety strach pozostanie. Ale trzeba wierzyć. Zrób jutro betę to będziesz wiedziała jak przyrasta. Mnie to uspokajalo na jakieś czas. Tylko ze ja betę powtarzałam do ilości prawie 100 tys a potem latalam na usg.

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Hej Kochane mam pytanie... Jutro zaczynam 19 tydz ciąży a tu ruchów brak... Troszkę się martwię.. Czy to normalne że jeszcze nic a nic nie czuję? Wogole pomału puszczają mi wymioty i dobrze się czuje, mam dużo siły i już nie boli mnie podbrzusze... Mam nadzieję że to dobry objaw....
 
Do góry