reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Riri - spokojnie jeszcze masz czas. Ja w pierwsze ciazy poczulam ruchy chyba w 19tyg a w drugiej dopiero w 21 choc mowia ze niby czuje sie szybciej niz w pierwszej. Ale mialam lozysko nisko na przedniej scianie i dlatego nie czulam lekkich kopniaczkow. Z corka mialam na tylniej scianie
 
reklama
Hej

Riri niemartw sie ja w pierwszej ciazy tez czulam ruchy bardzo pozno! W kolejnej tak kolo 15tc, ostat io na wizycie w 13tc lekarka powiedziala mi ze poczuje ruchy niedlugo...zobaczymy;)
 
Witam piękne Panie :)

Asia, oby to był dopiero początek - kciukam nogi i ręce &&&&

Mała Czarna dziękuję za pamięć. U nas nic nowego. Mąż chciał się w tym miesiącu starać, to u pozwoliłam, ale sama... jakoś bez entuzjazmu. Zrobiłam krzywą cukrową i mam dziwne wyniki. Cukier 4,7 , po h 5,4 po 2h 3,7. No i mam wciąż nadczynność tarczycy TSH 0,03. Muszę do lekarza
 
Ostatnia edycja:
Asia a myslalas o tym ze to moze byc tzw biologiczna? tfu tfu oby nie. A brudzenie na brazowo przy tak niskim progesteronoe to raczej normalne.
Mam takie rozterki, co z encortonem i clexanem brac juz czy w razie wu od testu?
 
Asia a myslalas o tym ze to moze byc tzw biologiczna? tfu tfu oby nie. A brudzenie na brazowo przy tak niskim progesteronoe to raczej normalne.
Mam takie rozterki, co z encortonem i clexanem brac juz czy w razie wu od testu?
Właśnie w tym kierunku zmierzają moje podejrzenia, że to może być biochemiczna. We wtorek powtórzę betę. Piersi są zupełnie nieciążowe. Proszę pomódlcie się za nas, żeby stał się cud.
Ja miałam zalecenie Clexane od pozytywnego, ale to pewnie w zależności od diagnozy.
 
Beatka ja bym brała. Ja wzięłam clexane 0,4 i luttagen 100 x 1 , a Encorton od testu i clexane 0,8. Boje się, że Encorton wcześniej coś namiesza liczę na efekty szczepienia.
 
Właśnie w tym kierunku zmierzają moje podejrzenia, że to może być biochemiczna. We wtorek powtórzę betę. Piersi są zupełnie nieciążowe. Proszę pomódlcie się za nas, żeby stał się cud.
Ja miałam zalecenie Clexane od pozytywnego, ale to pewnie w zależności od diagnozy.
Asia, to ze plamisz o niczym nie przesadza ( ze mnie na poczatku tak siurnelo krwia ze az wpadlam w histerie, potem plamilam roznymi kolorami)
To ze piersi masz nieciazowe to tez o niczym nie przesadza ( ja dlugo mialam niebolace flaczki)
Trzymam kciuki&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Z rana lecisz na bete? O ktorej mizesz miec wyniki? Bede czekac jak na swoje[emoji6]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry