reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Czekam jak na szpilkach na te wyniki.
Beatka, życzę Tobie dwóch kreseczek, żeby choć jeden plemnior Twojego m ten z lepszej produkcji poczekal sobie na jajeczko.

Mój m jak widać ma dobre towarzystwo, trochę na dopingu :-) :)
To mnie się coś popsuło znowu.

Beta 3,5, czyli nici. Odstawiam dupka.

Kurde!! Jak to.... :( :(
 
reklama
Asia, eeeee, szkoda. Wydaje mi się, że to typowa biochemiczna ciąża u Ciebie. Nie chciałam pisać wcześniej ale ja nie wierzę w ciążę przy takich betach. U mnie w 15 dpo jak było do 80 to zawsze była lipa. W tej szczęśliwej ciąży w 15 dpo miałam 916

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka
 
Gdybym nie robiła bety nie wiedziałabym w ogóle o tej ciąży. Czasem chyba lepiej nie wiedzieć.
Może z duphastonem niedługo się uda. Narazie wszystko odstawiam.
Doris, ja czułam, że coś jest nie tak.
Czekam na @ i będziemy dalej się starać, ale nie wiem ile wystarczy mi jeszcze sił.
 
Gdybym nie robiła bety nie wiedziałabym w ogóle o tej ciąży. Czasem chyba lepiej nie wiedzieć.
Może z duphastonem niedługo się uda. Narazie wszystko odstawiam.
Doris, ja czułam, że coś jest nie tak.
Czekam na @ i będziemy dalej się starać, ale nie wiem ile wystarczy mi jeszcze sił.
Asiu podczytuje was siły starczy na dużo więcej może lepiej" nie wiedzieć" ściskam Cię ale... głowa do gory będzie dobrze
 
Asia no trudno.Cykle uciekaja ,brzuszki czekaja ale co my mozemy zrobić? Pozostaja starania i cierpliwosc.Myslalam ze zbudujemy pare miesiaca ;-) Trudno moge zostac bez pary :p (teraz to juz pocueszam sama siebie bo tez nie wierze w zajscie).
 
Asia no trudno.Cykle uciekaja ,brzuszki czekaja ale co my mozemy zrobić? Pozostaja starania i cierpliwosc.Myslalam ze zbudujemy pare miesiaca ;-) Trudno moge zostac bez pary :p (teraz to juz pocueszam sama siebie bo tez nie wierze w zajscie).
Beatka, ja też wierzę w Twoje zajście i swoje miejsce z Tobą w parze odstępuje berthcie :-p.

Może moje maleństwo wróci do mnie w listopadzie albo grudniu.
 
Beatka, ja też wierzę w Twoje zajście i swoje miejsce z Tobą w parze odstępuje berthcie :-p.

Może moje maleństwo wróci do mnie w listopadzie albo grudniu.
Wróci ja wciąż mimo tylu doświadczeń wierzę ze moje perełki wrócą twoje też to nie ta chwila potrzebujemy dużo cierpliwości czego tobie i sobie i nam wszystkim życzę
 
Bea25ta, ja mam przeczucie ze u Ciebie będzie mój brzuszek :-D. Tylko mówię od razy, duży ciężki i stresujący był bardzo.

Asia, mamy sił na więcej niż nam się wydaje. A czemu dopiero w grudniu? Po biochemicznych można od razu się starać i zachodzić.

Lumia, Sus gdzie jesteście? Bo coś ostatnio mało Was na forum.
Buzi [emoji8] dla Reszty Girlsów


Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Bea25ta, ja mam przeczucie ze u Ciebie będzie mój brzuszek :-D. Tylko mówię od razy, duży ciężki i stresujący był bardzo.

Asia, mamy sił na więcej niż nam się wydaje. A czemu dopiero w grudniu? Po biochemicznych można od razu się starać i zachodzić.

Lumia, Sus gdzie jesteście? Bo coś ostatnio mało Was na forum.
Buzi [emoji8] dla Reszty Girlsów


Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka
Doris, takie mam przeczucie. W czerwcu i grudniu jestem najbardziej płodna:-p To chyba przejme brzuszek Strawbelki.
 
Do góry