reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Asia - ja mialam tez niski progesteron. Bierz dupka co 8godz. Do tego lutke. Ja tak bralam ale po lutce zle sie czulam i zostalam przy samym dupku i zobacz jakiego byczka wychodowalam w brzuszku
1469289186824.jpg
1469289198602.jpg

Bierz leki. Trzymam mocno kciuki.
Ja nie lezalam przy braniu dupka. Normalnie chodzilam
 

Załączniki

  • 1469289186824.jpg
    1469289186824.jpg
    30,5 KB · Wyświetleń: 422
  • 1469289198602.jpg
    1469289198602.jpg
    36,6 KB · Wyświetleń: 425
Asia - ja mialam tez niski progesteron. Bierz dupka co 8godz. Do tego lutke. Ja tak bralam ale po lutce zle sie czulam i zostalam przy samym dupku i zobacz jakiego byczka wychodowalam w brzuszku
Zobacz załącznik 764080Zobacz załącznik 764081
Bierz leki. Trzymam mocno kciuki.
Ja nie lezalam przy braniu dupka. Normalnie chodzilam
Kitki, strasznie Ci dziękuję! Dajesz mi ogromną nadzieję. Będę brać dupka 3x1 i 2 luteiny na noc. Ogromnie się boję. Nikt nie wie o wyniku bety oprócz Was i forum o podobnej tematyce i obiecałam sobie, że co najmniej do 15 tygodnia nikt się nie dowie. Boję się cieszyć. Jedyne co mi pozostaje to czekać. Jadąc do lekarki się poplakałam i jak wychodziłam to ona mówi, że pewnie chciałbym teraz córkę a ja jej odpowiedziałam, że obojętnie jakiej płci, byleby było i urodziło się zdrowe.
 
Asia - doskonale cie rozumiem. Dwie ciaze przez to stracilam. Teraz tez na pierwszej wizycie nic nie bylo. Babka kazala na @ czekac ze nic z tego nie bedzie. Za tydzien byl zarodek ale mniejszy o 10 dni. Kazali odstawic dupka. Ale sie zaparlam ze nie i koniec. Za kolejny juz niecaly tydzien do tylu ciaza i serduszko. I trafilam do lekarza ktory mnie podniosl na duchu bardzo. Powiedzial ze mam wierzyc a on sie reszta zajmie i "wychoduje" mi w brzuszku dorodnego bobaska. Za kolejny tydzien ciaza juz byla wielkoscia zgodnie z terminem @. Pozniej juz byla do konca o tydzien do przodu. Teraz chetnie bym poszla do tej pierwszej babki i pokazala jej to NIC bo ona jie dala mi zadnych szans. A syn prawie 3 tyg przed terminem 3710g z takiego niziutkiego progesteronu
 
Asia ja miałam progesteron nawet spoko a od testu byłam na dupku 2x i luteine 2x a dodatkowo przy bólach Dupek... Do tej pory jestem na luteine.. Po dupku okrutnie się czułam ale wiadomo coś jest ważniejszego a nasze samopoczucie jest najmniej ważne jeszcze na takim etapie wczesnej ciąży, i jeśli możesz leżeć to lez ja Leżałam i powiem Ci i tak czasem miałam bóle a lekarz mówił że widać forsowalam się i kazał nie prac nie gotować ( bo powiedziałam że nic nie robię tylko to w domu) i Leżałam jak Kłoda zresztą samopoczucie też dawało w kość...
 
Asia gratulacje. Dziewczyny dobrze radzą zwiększ duphaston bo progesteron niski. Prolutex był by idealny. Betę powtórz za dwa dni. Ja mam od lekarza zalecenie badać progesteron raz w tygodniu w początkowej ciąży. może też powtórz za tydzień.

Buziaki
 
Asia moja rada załatw sobie receptę na ovitrelle lub pregnyl.To na to żeby wspomóc ciałko ciążowe i zwiększyć ilość produkowanego przez nie progesteronu.
 
Asia dziękuję za wskazówki pojazdowo - mechaniczne ;)
Wróciłam już do domu cała zdrowa i nie korkowałam autostrady ;).
Dzięki dziewczyny za troskę.
Asia mi doktor przepisał dupka 3x1 lutke 1xrano i 2 na noc. Możesz tak zaaplikować, żeby był kopniak z progesteronu..

U mnie pęcherzyk pękł ,nie mówił doktor kiedy . Jest ciałko żółte 14mm i endometrium na drugą fazę 17mm, W razie braku ciąży mam też skierowanie na laparoskopie i usunięcie tej paskudnej endometriozy. Doktor mówi mi tak idź na bete i żeby ci zrobili dodatnią :D Teraz tylko czekać aż plemniory dobiegną i w sierpniu testować :p
 
Asia moja rada załatw sobie receptę na ovitrelle lub pregnyl.To na to żeby wspomóc ciałko ciążowe i zwiększyć ilość produkowanego przez nie progesteronu.
Ok, we wtorek postaram się iść do innego ginekologa. Lekarka kazała zbadać betę dopiero za 10 dni. W poniedziałek mam biegania od rana. Może dam radę we wtorek powtórzyć. Po dupku i lutce jakbym lepiej się czuła. Brzuch boli mniej.
 
reklama
Asia dziękuję za wskazówki pojazdowo - mechaniczne ;)
Wróciłam już do domu cała zdrowa i nie korkowałam autostrady ;).
Dzięki dziewczyny za troskę.
Asia mi doktor przepisał dupka 3x1 lutke 1xrano i 2 na noc. Możesz tak zaaplikować, żeby był kopniak z progesteronu..

U mnie pęcherzyk pękł ,nie mówił doktor kiedy . Jest ciałko żółte 14mm i endometrium na drugą fazę 17mm, W razie braku ciąży mam też skierowanie na laparoskopie i usunięcie tej paskudnej endometriozy. Doktor mówi mi tak idź na bete i żeby ci zrobili dodatnią :D Teraz tylko czekać aż plemniory dobiegną i w sierpniu testować :p
Ufff...czyli wszystko według planu - poza awarią auta oczywiście. Zaciskam kciuki, żeby ta beta u Ciebie w sierpniu była dodatnia :biggrin2:
 
Do góry