reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Odebrałam wyniki i jestem w szoku, bo czuje, że jednak jest coś nie tak...
Screenshot_2016-07-23-15-41-51-600x1067.png
Jezu, za niski progesteron!!!
Idę dziś do ginekolog pilnie.
 

Załączniki

  • Screenshot_2016-07-23-15-41-51-600x1067.png
    Screenshot_2016-07-23-15-41-51-600x1067.png
    18,4 KB · Wyświetleń: 845
reklama
Wzięłam dupka i za 20 minut mam wizytę u ginekolog. Dla mnie ta beta strasznie niska, choć w ciąży nigdy nie badalam, tylko po poronieniu. Ale chyba liczy się przyrost. Więc teraz wszystko w rękach Boga. Jestem strasznie roztrzesiona, nie pamiętam nawet czy Acard rano brałam i chyba zastrzyk muszę wziąść wieczorem.
 
Wzięłam dupka i za 20 minut mam wizytę u ginekolog. Dla mnie ta beta strasznie niska, choć w ciąży nigdy nie badalam, tylko po poronieniu. Ale chyba liczy się przyrost. Więc teraz wszystko w rękach Boga. Jestem strasznie roztrzesiona, nie pamiętam nawet czy Acard rano brałam i chyba zastrzyk muszę wziąść wieczorem.
Asia [emoji110][emoji110][emoji110] zacisniete [emoji5]bedzie dobrze.
Pisz nam tu wszystko zaraz po wizycie

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak Asiu, zastrzyk wieczorem. Progesteron faktycznie kiepski wiec bierz ile się da. Ja brałam (odp. Paula) dupka 3x1 i lutke 2x100 od 3dpo, a od przewidywanej @ prolutex
 
Asia najlepiej jakby ci doktorek dal crinone albo prolutex na ten progesteron.Ja wkolejce do doktora znerwicowana bo auto 100km przed tarnowem mi nawalało.Chlodnica mi sie przegrzala taka goraca babka ze mnie ze aż wode zagotowalam. Trzymajcie za mnie kciuki za wizyte i szczesliwie bezpieczny powrot do domu ;-)
 
Byłam na wizycie. Kazała brać duphaston 2x 1. Wezmę może 3 x 1. Luteine mam, w sumie odkupiona na lewo, ale do czasu chyba kolejnej wizyty mogę brać na noc? Acard też kazała brać. Zbadać bete za 10 dni i do niej zadzwonić. Teraz jest nawet za wcześnie, żeby cokolwiek zobaczyć na usg, bo pęcherzyk widoczy dopiero po becie 1000.

Bolą mnie strasznie plecy, wzięłam już dwa dupki i leżę. Ginekolog powiedziała, że po dupku powinno przestać boleć.
Jeszcze mam pytanie, bo nigdy wcześniej nie miałam problemu z progesteronem, czy jak jest za niski w ciąży to wskazane jest leżenie, czy można normalnie funkcjonować?
 
Asia najlepiej jakby ci doktorek dal crinone albo prolutex na ten progesteron.Ja wkolejce do doktora znerwicowana bo auto 100km przed tarnowem mi nawalało.Chlodnica mi sie przegrzala taka goraca babka ze mnie ze aż wode zagotowalam. Trzymajcie za mnie kciuki za wizyte i szczesliwie bezpieczny powrot do domu ;-)
Beatka, jak chłodnica się zagrzeje to trzeba chyba ogrzewanie w aucie na fool włączyć. My taką akcję w aucie służbowym miałyśmy i na ogrzewaniu dojechałyśmy, ale to było ok 5 km. To masz niezłą przygodę. Trzymam kciuki za wizytę i bezpieczny powrót do domu.
 
reklama
Asiu zaciskam mocno kciuki bierz ladnie nawet i 3x 1 dziennie tego dupka!
Nie sadze by mialo to wplyw na funkcjonowanie ale moze dziewczyny wiedza cos wiecej?


Bea czekamy na wiesci! I mam nadzieje dalas rade wrocic do domu:)
 
Do góry