reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Zobacz załącznik 763958
Chyba już wariuje. Rano zrobiłam na szybko i nie było kreski. Popołudniu sprawdzam i coś tam widać pod światło. Pewnie po takim czasie się nie sprawdza i robię sobie złudną nadzieję. Pozatym brzuch boli na @ a temperatura nie spada. Zresztą pogodziłam się już z kolejnym cyklem.
Widać na nim coś czy na mózg mi padło już kompletnie?

Asia!!! Jest kreska! Zrób jutro powtórkę! :):)
Trzymam kciuki zeby to nie była zmyłka tylko rzeczywiście wczesna ciąża i test pozno załapał! :)
 
jakos jest mi dzis smutno dziewczyny. jakos wydaje mi sie ze dni sie dluza ze czas ucieka, że nie wiem czy kiedykowliek zajde a jak zajde to jak bedzie. To dopiero 1 miesiac staran a jak juz mowilam..najlepszy jest ten czas staran bo jak u mnie nadchodzi ciaza to ja wariujeeeeeee.
Ale pamietam jak zaczynalam pisac na tym forum i tak pisala kwiatuszek, że dopiero sie szczepi,że ma 1 dziecko wszyscy maja wiecej jak miala gorsze dni ..jakos zawsze wydawalo mi sie, że mam taki sam probelm jak ona czyli, ż emusze sie szczepic ale bardzo nie chcialam.
A teraz jej sie udalo...i oby tak dalej daje nadzieje.....i to wielka. Agnieszka ma rodzic ja te zmialam przed nia rodzic:( a tu nawet ciazy jeszcze nie ma. Ale w sumie po co sie spieszyc wazne zeby donosic. Najgorsze, że wkolko to samo jak zdjecia ogldam albo bylam wciazy albo wlasnie poronilam albo znow sie staralam okropne to..najlepiej wszystkie te zdjecia skasowac!
dziewczyny co u naszej kolezanki zabijcie mnie ale zapomnialam jak sie nazywa wstyd straszny ....ma nick na "R.." na pewno i ciagle wymiotuje w ciazy dosc mocno jest po szczepieiach wstyd straszny wybaczcie ale zapomnialam jaki nick! dawno sie nie oddzywala.

najgorsze ze nawet napic sie nie moge przez mete:( jutro i tak se redsa wypije moze nic mi nie bedzie

edit: asia ja widze II kreski jak nic:)
 
Witam

Asiu no ja tez cos widze;) zaciskam mocno kciukasy;);)

Fondie ehh czasami trzeba z siebie wylac zale to dobrze robi!
Mam nadzieje ze jutrzejszy dzien dla Ciebie bedzie juz dniem lepszym;)
A ta dziewczyna to chyba Riri;)

Dziewczyny niewiem czy pisalam bylam na badaniach prenatalnych wiec na usg wszystko super! Ale nie ukrywam ze stresuje sie testem Pappa bo zdaje sobie sprawe ze on potrafi namieszac!
Dzis juz bym poznala wyniki bo moja ginekolog zajmuje sie tymi prenatanymi, polowkowymi itd...
Dzis mi napisala ze maszyna padla i wyniki w poniedzialek...
Mowilam jej ze sie martwie wynikami a ona ze jest spokojna bo wie co widziala , ehh oby miala racje;)

Agnieszka naprawde ten czas zlecial ciesze sie ze jestes juz spokojniejsza;) no to 2 miesiace niecale i tulisz malenstwo
P.s co bedziesz miala? Bo chyba nie zarejestrowalam;)
 
Sama jestem w szoku, po tylu latach niepowodzeń, po tak stresującym 1 i 2 trymestrze teraz już z górki. Ciężko mi uwierzyć, że jestem prawie u celu.

AgnieszkaP a planujesz cc?! My piszemy że czas szybko leci a Tobie pewnie wszystko się dłuży!

Julia jak usg masz dobre to test też będzie oki!!

Fondie ja ostatnie dni też mam smutne. Jakoś tak bez
wiary w to co robie. Ale sama pisałaś że jak teraz się
nie uda to doszczepimy się i heja dalej walka :) Musimy się wspierać bo to pomaga ;)

Bertha a jak u Ciebie, bo ostatnio to jakoś razem testowałyśmy :)

Asia życzę Ci tych dwóch kresek, oby się potwierdziły!! :)

Marzycielka dzięki za odp. :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej Fondie pewnie wymioty to chodzi o mnie ;);)
Kochane cały czas Was podgladam, podczytuje, i bardzo mocno kibicuje bo wiem co czujecie....
Gratuluję tym na półmetku, i tym dopiero co zaczynajacym ciaze ;)
Bardzo przeżyłam historie z forum tutaj o śmierci dziecka siostry i szczerze bałam się zaglądać trochę bo miałam ciarki i łzy w oczach... I niewiedzialam nawet co pisać bo żadne słowa nie są w stanie ukoil tej rozpaczy...
Jak Burczus u ciebie? Jak psychika?
Fondie ja po szczepieniach i jak narazie jest ok połowkowe mam w sierpniu na początku i też drze..mogę Ci tylko powiedzieć, że jak uda Ci się zajść to pewnie strach będzie do końca raz mniejszy raz większy.... Ja mam tak cały czas.... Już panikuje że ruchów nie czuję a to 18 prawie 19 tc... Raz, że mam za mały brzuch, raz ze za duży... Raz ze mnie boli podbrzusze, raz ze nie boli.. Czy to jelita bulgotaja czy dzidek... Czy ma co jeść ;) bo mam anemie niestety ;( wymioty sa że mną caaaaaaly czas, i znów obawa że jem za mało....także głowa bombowa od tych wszystkich pytań... Gdyby nie wsparcie męża i rodziny miałabym takie białe wdzianko zawiazywane z tyłu..... Wyobraźcie sobie ze ja jeszcze boję się niektórym mówić o ciąży a już brzuch mi wystaje... Także ten strach jest nieodzownym towarzyszem....
Wierzę, że Ci się uda... Będzie dobrze,podejdź bez spiny.... Ja myślałam że nie mam owulacji bo bardzo miałam słaby śluz i wogole cykl rozregulowany a.zaszlam....
Kibicuje Wam z całego serca!!!!!
I ściskam "już mamusie" (Nafoczka Doris) i Was wszystkie wybaczcie że nie będę Wszystkich wymieniać;);) ale pogubilabym się ;););)
Całuję ;)
Ps.a teraz mam kolejną zagwozdke gdyż zrobiły mi się bolące afty, i ból migdalka.... Panikuje zna ktoś domowe sposoby...??
Używam amolu zewnętrznie, i tantum verde... Zobaczymy....
Asia trzymam kciuki!!!!
 
Do góry