reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Witam się :D
Jak to mówią: środa-dzień loda [emoji1]

To ja stanę gdzieś przy drodze i dokoptuję się do Was [emoji23]
Czarna padlam :D ty lepiej w środę nie stój przy drodze bo Cię za "leśnego ssaka" wezmą :D

Avita barku będę ja pilnowac :p

ASIA od dystrybucji ziół jestem ja :p co nie Destino?

PS a głupawka jak zawsze przez Beatka :*
 
Ostatnia edycja:
reklama
Czarna padlam :D ty lepiej w środę nie stój przy drodze bo Cię za "leśnego ssaka" wezmą :D

Avita barku będę ją pilnowac :p

ASIA od dystrybucji ziół jestem ja :p co nie Destino?

PS a głupawka jak zawsze przez Beatka :*

Nafoczko masz rację Beatka potrafi rozbawić nawet takie smutne towarzystwo jak my!!! :)

No dziewczynki ja jestem po intensywnych starankach. :D
Normalnie po tej migrenie jakby nowe siły w tego mojego wstąpiły!!! :szok:
Nie wiem czy miałam owu czy będę miała dopiero. Z dni wychodzi że dziś powinna być. Jutro monit to się dowiem!!
Po tym clo to czuje siė (jak już pisałam) jak balon. Boli mnie dół brzucha jak przd @!! Jakoś dziwne to!!
 
Ostatnia edycja:
Hej

:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Koleżanki moje drogie, dla mojej przyjaciółki starającej się o dziecko już jakieś 10 lat (niestety jej m nie chce za chiny ludowe przebadać nasienia) potrzebuję metforminę lub ewentualnie receptę na conajmnie dwumiesiączną kurację (dwa cykle starań). Ostatnio badała insulinę u wyszło jej na czczo coś ok 20. Ona już w ramach samopomocy sobie bierze wszystkie leki które ja brałam ale może jej ta metka pomoże. Lekarz nie bardzo chce jej przepisywać leki póki jej m się nie zbada a ON SIĘ nigdy nie zbada.
Więc jak któraś z Was może pomóc to czekam na info.
 
Hej


:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Koleżanki moje drogie, dla mojej przyjaciółki starającej się o dziecko już jakieś 10 lat (niestety jej m nie chce za chiny ludowe przebadać nasienia) potrzebuję metforminę lub ewentualnie receptę na conajmnie dwumiesiączną kurację (dwa cykle starań). Ostatnio badała insulinę u wyszło jej na czczo coś ok 20. Ona już w ramach samopomocy sobie bierze wszystkie leki które ja brałam ale może jej ta metka pomoże. Lekarz nie bardzo chce jej przepisywać leki póki jej m się nie zbada a ON SIĘ nigdy nie zbada.
Więc jak któraś z Was może pomóc to czekam na info.
Doris a koleżanka nie może iść do endokrynologa z wynikami insuliny? Ja tak poszłam i nie było problemu z przepisaniem meki i dobierze jej dawkę indywidualnie, co prawda byłam prywatnie.
 
Ona już jest tak zrezygnowana że nie chce nigdzie chodzić oprócz do gina (zresztą tego co ja, bo każdy jak ona mówi, że nie może zajść w ciążę i pokazuje swoje badania i wyniki to każe zrobić badanie nasienia u jej M, a on niestety tego nie zrobił i nie zrobi. Nawet jej Clo załatwiłam ostatnio ale chce mieć wszystkie leki, które jej moga pomóc. Clexane też jej dałam.

na ostatniej wizycie okazało się też że ma dużego mięśniaka do wycięcia w macicy, może jak jej wytną we wrześniu to się uda.
 
reklama
Witam sie po malej przerwie. Genesis odwiedzony. Zrobia nam kariotypy a mi dodatkowo V leidem i mutacje. Teraz czekamy na wyniki. Lekarz twierdzi ze za 4 tygodnie 1 wyniki a za nastepne drugie wyniki. Niestety na NFZ nie mozna zrobic razem bo nie sa refundowane. Wywiad rodzinny zrobiony. Teraz pozostaje czekac.

Gabis a jak u Ciebie? Masz juz wynik z Genesisu?

Kochana, dziś mija dokładnie 6 tydzień od pobrania, wg pani z recepcji w poniedziałek wyniki były wydane z labo a dziś (bo tylko w czwartki) pani doktor je zobaczy i opisze, dopiero wtedy będą do odbioru.

Zmykam do pracy, miłego dnia Wam życzę, pozdrawiam i przesyłam moc wiary dla brzuchatek a dla starających się mocno zaciskam kciukasy - ten rok należy do nas :-)
 
Do góry