reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Beatka i ja jeszcze sie z Wami zabiore tez z tych okolic [emoji3][emoji3]

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
Dziewczynki czy ktoras z Was miala zawroty glowy po Luttagenie? Dzis musialam az polozyc sie na pol godziny. W sumie pi co alkohol- wystarczy luttage:))) Suska fajnie, ze wypoczelas i sie zrelaksowalas. Trzymaj sie Kochana, lap sloneczko i dobre emocje:)
 
Oj dziewczyny, gdzie tam do pepkowego... Narazie to w portki robie ze strachu bo schodze z encortonu(doszlam juz do 7,5). Nawet zakupilam detektor tetna, a tak sie zapieralam ze nie kupie;)
Boje sie powiedziec o ciazy siostrze i tesciowej, zeby nie zapeszyc. Tylko moja mama wie.
No a cesarke mam miec w Wigilie, bo juz z lekarzem rozmawialam;)


Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do naszej Syrawbelki to najbliżej mam ja :)
Wigilia super dzień na rodzenie. Ty pójdziesz rodzić a my Ci chałupy i barku popilnujemy:D
No chyba, że będziemy zaciążone:-D:D:happy2: to wtedy opijemy się jak urodzimy?!
 
Ostatnia edycja:
Strawbusia obyś miała rację Babo [emoji16]

Ja Was ostatnio zaniedbuję, bo gości mam w domu od piątku i pobędą do niedzieli [emoji1]
 
Laski, do tego czasu to Wy juz z brzuszkami bedziecie smigac i lipa z pijanstwa, co najwyzej Picolo Wam zostanie[emoji12]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Ok, ale te, które nie zaciążą wpadają do Ciebie na pępkowe :-p ja ostatnio mega mobilna to na imprezę do Cz-wy też dojadę

Strawbelka a jak Ty się czujesz, kochana? Rozumiem, że boisz się powiedzieć o ciąży dalszej rodzinie i czekasz na bezpieczniejszy moment. Który to już tydzień, bo ja z telefonu piszę i nawet nie wiem czy masz suwaczek.
Przesyłam najlepsze fluidki dla Ciebie i maluszka.
 
Ostatnia edycja:
Witam sie po malej przerwie. Genesis odwiedzony. Zrobia nam kariotypy a mi dodatkowo V leidem i mutacje. Teraz czekamy na wyniki. Lekarz twierdzi ze za 4 tygodnie 1 wyniki a za nastepne drugie wyniki. Niestety na NFZ nie mozna zrobic razem bo nie sa refundowane. Wywiad rodzinny zrobiony. Teraz pozostaje czekac.

Gabis a jak u Ciebie? Masz juz wynik z Genesisu?
 
reklama
Do góry