reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

fondie - przeczytaj ulotkę. Ja biorę glucopage i w ulotce mam napisane, że oprócz leków mam wprowadzić dietę i ćwiczenia. Też musisz mieć takie zapis w Swojej ulotce.
Jeżeli nie masz IO to po co Ci lekarz przepisał siofor? Na jakiej podstawie to zrobił?? Nie rozumiem tego...
Podaj mi Swój adres e-mail na prv to prześle Ci dietę nafoczki i nie tylko ;)
 
reklama
Zadzwoniła do mnie "Pani doktor" z Genesis, że moje wyniki kariotypów są prawidłowe :biggrin2:, ale nie wystawi mi karty informacyjnej z jej genialnym opisem bo do tego potrzebuje badanie męża, (a ja go już do Poznania wysyłać nie będę, bo 3 sierpnia ma badanie w Bydgoszczy) i do tego czasu aż on nie przyjedzie wyniki chowa do teczki - cokolwiek to znaczy. A w ogóle to idzie na urlop i jeśli by mąż chciał przyjechać to pod koniec sierpnia.
Więc ją poprosiłam, czy może mi wysłać te wyniki bez opinii, to się oburzyła i wielce obrażona odparła "jak pani chce".....
 
Ostatnia edycja:
Fondie, ja się na tym nie znam, nie wiem jaki to lek i jakie są dawki. Po prostu chciałam jej pomóc. Niech bierze wszystko co może dać jakiś pozytywny skutek. Jak to mówią, tonący brzytwy się chwyta....

Moja inna koleżanka, też po stratach miała brać jodid, tak profilaktycznie, bo podobno nie zaszkodzi a może pomóc. Udało jej się, nie wiadomo co pomogło, czy wszystko na raz czy ten jodid....
Wysłała mi ten jodid, bo on na receptę jest, wzięłam i też mi się udało. Brałam do pierwszej wizyty u endo, bo moje tsh, które zrobiłam razem z pierwszą betą wyniosło 3,64 więc za dużo jak na ciążę. Potem brałam już euthyrox. Dodam, że nie miałam nigdy problemów z tarczycą.
 
Motylek, ale mnie rozbawilas[emoji23]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom

MNIE TEŻ
emoji23.png
emoji23.png
emoji23.png
emoji23.png
emoji23.png
emoji23.png
emoji23.png
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

nie, no pozostawię to bez komentarza, bo mogłabym coś "brzydkiego" napisać......
 
Ostatnia edycja:
Wrõciłam od ginki! Po clo mam 2 pėcherzyki. Jeden piėkny, drugi troche mniejszy ale do tego wyhodowałam torbiele!!! Jak nie urok to s......!! :(
Od 16 dc mam brac dupka!!
Która z Was też tak miała!!! Chyba mam dosyć już pomału tego wszystkiego!!!! :(
 
asia ja i w donoszona.
doris powiem ci ze odwaznie na wlasna reke sobie dawkowac wszystko. Skad wiesz czy 750, czy 500 czy 840 czy 1000 jaka dawke? poza tym skad wiesz jaka ma homocysteine? czy biorac mete nie powiekszy sie? to wszystko jest zamykajace sie kolo ja bym sie sama nie diagnozowala juz przezylam lekarza co sam sobie wnioski snul i dwie ciaze stracilam. Tobie sie udalo ale mnie sie na twoim zestwie nie udalo.

ktoras pytala ile bralam siofor, ja bralam okolo 20 dni nie wazylam sie i nigdy nie moglam spasc nizej niz 55 a tu taka mila niespodzianka nie wiem na ile to jej zasluga ale cos na pewno. BO jem griluje tak samo a nawet wiecej coli pije:)
Fondie, Lilia ma rację, trzeba pilnować diety to raz, a dwa leki na cukrzyce nie mają wpływu na homocysteine, z tego co wiem?!

A tak swoją drogą to:
1. teraz ważę jak przed dieta i czuje się z tym źle a żeby dojść do wagi po diecie to mam +8 kg.
2. już trzeciego zęba ratuje bo sypie się jak starucha :/

Mi też nasuwają się głupie myśli w sprawie afery.. tamponownej ;D

Avita ja tak miałam, os drugiego/ trzeciego dnia po owu czyli na jedno wychodzi :)

Położna nas bardzo pochwaliła :D Wikus ma +600g w 2 tyg. ♡♡♡ czyli 3780 a "termin" na jutro ♡♡♡♡♡
PS Doris jak się nazywają te kropelki na koli? To Niemieckie? bo mi dziś położna polecała chyba te co pisałaś
 
Mnie kwestia tamponów bardzo zaskoczyła :)
Ale odpowiem tak - mój gin zabrania używać tamponów. Tylko podpaski podczas okresu. Poza okresem nic.
Nie powinno sie tampona czuć. Jak sie czuje to zle założony.

Nafoczka, pięknie urósł Wikus :)
 
reklama
Nafoczko napisz mi coś więcej o tym jak możesz! Mam nadzieje ze się wchłonie po tym dupku. Zachciało mi sie clo i teraz mam! :(

Super że Wikuś tak szybko rośnie :)
 
Do góry