reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Ona już jest tak zrezygnowana że nie chce nigdzie chodzić oprócz do gina (zresztą tego co ja, bo każdy jak ona mówi, że nie może zajść w ciążę i pokazuje swoje badania i wyniki to każe zrobić badanie nasienia u jej M, a on niestety tego nie zrobił i nie zrobi. Nawet jej Clo załatwiłam ostatnio ale chce mieć wszystkie leki, które jej moga pomóc. Clexane też jej dałam.

na ostatniej wizycie okazało się też że ma dużego mięśniaka do wycięcia w macicy, może jak jej wytną we wrześniu to się uda.
Niestety z metką nie mogę pomóc, ale trzymam ogromne kciukasy za koleżankę.

Dziś wg monitoringu 14 dpo, czekam na @.
Wg kalendarza cyklu w sobotę. Czuję osłabienie, więc najpóźniej jutro

I mam pytanie, czy któraś z dziewczyn zaszła w ciążę miesiącu swoich urodzin?
 
asia ja i w donoszona.
doris powiem ci ze odwaznie na wlasna reke sobie dawkowac wszystko. Skad wiesz czy 750, czy 500 czy 840 czy 1000 jaka dawke? poza tym skad wiesz jaka ma homocysteine? czy biorac mete nie powiekszy sie? to wszystko jest zamykajace sie kolo ja bym sie sama nie diagnozowala juz przezylam lekarza co sam sobie wnioski snul i dwie ciaze stracilam. Tobie sie udalo ale mnie sie na twoim zestwie nie udalo.

ktoras pytala ile bralam siofor, ja bralam okolo 20 dni nie wazylam sie i nigdy nie moglam spasc nizej niz 55 a tu taka mila niespodzianka nie wiem na ile to jej zasluga ale cos na pewno. BO jem griluje tak samo a nawet wiecej coli pije:)
 
asia ja i w donoszona.
doris powiem ci ze odwaznie na wlasna reke sobie dawkowac wszystko. Skad wiesz czy 750, czy 500 czy 840 czy 1000 jaka dawke? poza tym skad wiesz jaka ma homocysteine? czy biorac mete nie powiekszy sie? to wszystko jest zamykajace sie kolo ja bym sie sama nie diagnozowala juz przezylam lekarza co sam sobie wnioski snul i dwie ciaze stracilam. Tobie sie udalo ale mnie sie na twoim zestwie nie udalo.

ktoras pytala ile bralam siofor, ja bralam okolo 20 dni nie wazylam sie i nigdy nie moglam spasc nizej niz 55 a tu taka mila niespodzianka nie wiem na ile to jej zasluga ale cos na pewno. BO jem griluje tak samo a nawet wiecej coli pije:)

Przy IO same leki nie wystarczą. Powinnaś wprowadzić dietę i ćwiczenia. Powiem tylko, że przy IO wszystkie napoje i soki owocowe odpadają...
 
reklama
lilia nie dostalam takiego info a siofor mam 840tyllo raz dziennie i tylko od milewicza inni lekarze twierdza ze nie Mam Ioi
magda 82 jakie mialas wyniki ze milewicz dal ci siofor ? w jakich dawkach ?mialas diete do tego ?
nafoczka przeslesz mi ta diete ?
 
Do góry