reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Czytam z krzaczorów ,ja też się staram już kilka miesięcy :( We wtorek chyba owu ,mam zwiększoną dawkę bromergonu.Byłam u endo (biorę już 3 cykl bromka) i powiedziała ,że owu przy wysokiej prl może być ( i ja mam) ,ale nie dopuszcza do zagnieżdżenia i dlatego się nie udaje , prl spadła ,ale za mało ,więc zwiększyła i trzyma kciuki za owocny cykl. Zobaczymy.
Pozdrawiam Wszystkie dziewczyny ;) Przepraszam ,ale mało ostatnio się udzielam, nie mam nic ciekawego do powiedzenia :oops:
 
reklama
Avita czemu nie pojedziesz z nimna ip? Moja siostra jak takie miala to ja kroplowkami nafaszerowali od razu przeszlo i moze Twojemu przejdzie i cykl uratujesz. A jak czesto sie mu powtarzaja to warto poszukac przyczyny. Ja mam od vzytania ksiazek ;-) A moja mama miala z uciskajacego tetniaka. Wiec sama rozumiesz. Ratuj cykla potem wylecz meza zeby wiecej wymowek nie mial :p.
Nafoczka szalejesz.Ty sie tak tesciowej nie podlizuj. To juz taki gatunek ze tego lezenia polrocznego Ci nie wybaczy :-*

Aga 707 Wychodz z krzakow i pisz co u ciebie.Juz sezon ogrodowy ku koncowi bedzie czas na sex :p

LUMIA heej co tam u Ciebie? lamia a Ty jak sie masz? Destino? A Arda jak u Ciebie co robicie?Dlugo bedziesz jeszcze do nas niezagladac?

Beata mój m robił dużo badań i na szczęście nic nie wyszło a takie ataki ma raz na pół roku. W jego rodzinie co drugi ma takie dolegliwości.
No ale dziś jest dobrze bo inaczej to tak jak piszesz IP !! Więc cykl do uratowania :)

Lamia78 a jak się czujesz po bromku?!
 
Avita powiem Ci ,że bałam się bromka po tym co poczytałam na forach ,ale o dziwo mnie nie ruszył :-) :)
2 cykle brałam po 1/2 ,ale pierwsze 3 dni 1/4 (żeby sprawdzić reakcję) . Teraz 1/2 i co drugi dzień 1 i jest ok ,ale oczywiście biorę na noc.
 
Czytam z krzaczorów ,ja też się staram już kilka miesięcy :( We wtorek chyba owu ,mam zwiększoną dawkę bromergonu.Byłam u endo (biorę już 3 cykl bromka) i powiedziała ,że owu przy wysokiej prl może być ( i ja mam) ,ale nie dopuszcza do zagnieżdżenia i dlatego się nie udaje , prl spadła ,ale za mało ,więc zwiększyła i trzyma kciuki za owocny cykl. Zobaczymy.
Pozdrawiam Wszystkie dziewczyny ;) Przepraszam ,ale mało ostatnio się udzielam, nie mam nic ciekawego do powiedzenia :oops:
Ja przy wysokiej miakam regularne cykle i owu 3 razy w ciaze zaszlam ale tylko 1 utrzymalam. Trzeba pomoc organizmowi w zagniezdzeniu. Ja bralam caly czas dupka i jakos sie udalo
 
A do moich rodziców (mieszkają piętro niżej) przyjechała kuzynka z miesięcznym synkiem a ja nie mogę i nie chcę tam iść!! Kocham dzieci ale jak widzę takiego maluszka to włącza mi się blokada i nie potrafie się przemóc!! Koszmar dziewczyny :( :( :(

Myślałam że ten stan już za mną a tu niestety nie!!!

A za dwa m-ce rodzi moja Siostra i mam być chrzestną!!
 
Ostatnia edycja:
A do moich rodziców (mieszkają piętro niżej) przyjechała kuzynka z miesięcznym synkiem a ja nie mogę i nie chcę tam iść!! Kocham dzieci ale jak widzę takiego maluszka to włącza mi się blokada i nie potrafie się przemóc!! Koszmar dziewczyny :( :( :(

Myślałam że ten stan już za mną a tu niestety nie!!!

A za dwa m-ce rodzi moja Siostra i mam być chrzestną!!
Współczuję Ci Avita :hmm: rozumiem jak każda z Nas:(
A siostra nie miała kogoś innego żeby poprosić ? niestety nie powinno się odmawiać bycia chrzestną, ja też nie odmówiłam
 
Współczuję Ci Avita :hmm: rozumiem jak każda z Nas:(
A siostra nie miała kogoś innego żeby poprosić ? niestety nie powinno się odmawiać bycia chrzestną, ja też nie odmówiłam

No nie mogę odmówić.
A kuzynka do mnie przyszła z maluszkiem - śliczny. A teraz siedze i rycze!!
Zaprosiła nas na chrzciny 31.07 a mnie ulżyło bo 30 jedziemy nad morze.
To nie chodzi tylko o mnie ale też i to chyba bardziej o mojego syna, który strasznie chce mieć rodzeństwo i ciężko mu wytłumaczyć, że inni mogą mieć a on nie ma. :(
 
A do moich rodziców (mieszkają piętro niżej) przyjechała kuzynka z miesięcznym synkiem a ja nie mogę i nie chcę tam iść!! Kocham dzieci ale jak widzę takiego maluszka to włącza mi się blokada i nie potrafie się przemóc!! Koszmar dziewczyny :( :( :(

Myślałam że ten stan już za mną a tu niestety nie!!!

A za dwa m-ce rodzi moja Siostra i mam być chrzestną!!
A na mnie dziś kobieta w ciąży wogole nie podziałała, więc chyba się uodparniam a maluszki...sama słodycz jak można poprzytulać obce. Ja wierzę, że kiedyś i do nas wszystkich szczęście się uśmiechnie:-) :)
Chyba musiałam swoje wypłakać, żeby odnaleźć chwilę spokoju.
Avita tylko nie chrzcij siostrzeńca jak będziesz w ciąży. Niby zabobony, ale niestety się sprawdzają :-( :(

A ja byłam dziś w Rossmannie i zakupiłam test o czułości 10. Jutro testuję i albo odstawiam leki, albo dokładam. Jak nie ten cykl to cykl urlopowy :-p
 
reklama
Do góry