reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

magda powiedz mi jeszcze prosze cie czy jak bylas na monitoringu u niego to tez kazal tak podczas miesiaczki jechac? jesli ja pojade jutro czyli 2 dc to potem juz zaczyna monitorowac co dwa dni? czy potem juz tak kolo 10dc sie jedzie?
 
reklama
Tak trochę zgubienia wątek ale już nie mogę. Leżę obok bardzo mludziutkiej dziewczyny (choć wiek tu pewnie nie ma znaczenia), której mąż przyniósł piżame do przebrania chyba prosto od chińczyka. Ja nie jestem wybredna ale ona tak okropnie śmierdzi takim sztucznym opakowaniem, że nie mogę. Jak ona w tym zamierza spać i karmić dziecko to nie wiem :(przecież jej nie powiem żeby się przebrała :(
 
Tak trochę zgubienia wątek ale już nie mogę. Leżę obok bardzo mludziutkiej dziewczyny (choć wiek tu pewnie nie ma znaczenia), której mąż przyniósł piżame do przebrania chyba prosto od chińczyka. Ja nie jestem wybredna ale ona tak okropnie śmierdzi takim sztucznym opakowaniem, że nie mogę. Jak ona w tym zamierza spać i karmić dziecko to nie wiem :(przecież jej nie powiem żeby się przebrała :(
Nafoczka, trochę głupio jej zwrócić uwagę. Pewnie się nie przygotowała do szpitala jak wiadomo, że wszystko co się styka z noworodkiem powinno być wyprane w proszku dla niemowląt i do tego wyprasowane. A wiadomo już kiedy wychodzicie z Wikusiem?
 
Dziewczyny jadę do maliny 12 września jestem przygotowana finansowo..
No i mężowi zostały 3 opakowania tych tabletek bierze je gdzieś już 3 tyg nie wiem ale też uważam ze za długo trwała ta wstrzemięźliwość no i stres dużo rb oraz pił piwa przed badaniem 1 dzień
Póki co piwa juz nie chce pić wpadł w małego dola..
 
Nafoczka, trochę głupio jej zwrócić uwagę. A wiadomo już kiedy wychodzicie z Wikusiem?
Asia wiem :) dlatego wam napisałam, może to zmniejszy zapach :p

Ja mogę wyjść choćby zaraz. Tęskni mi się zaraz. Myślę że może jutro się dowiem po wizycie pediatry. Dziś miał powtarzane badania.
Jest taki cudak smieszny i się odruchowo uśmiecha na głaskanie. Zaczyna do mnie docierać jak bardzo jestem szczęśliwa, a tydzień temu jeszcze łzy w kościele toczyłam. Z całego serca Wam życzę takiego szczęścia ♡♡♡ WSZYSTKIM!!!

Burczus nie jesteś okropna, nie myśl tak. Każda z nas by była. Tyle okropnych kobiet?! To niemożliwe :) Bardzo mi przykro ze u ciebie tak wyszło ale musisz wierzyć. Popatrz na mnie. Ja jeszcze dzień po porodzie bałam się ze ktoś przyjdzie i powie o wadzie. Dziś już wierzę, że drzwi się nie otworzą ♡♡♡

Doris juz za to w domu :)

Mamy 3000 stronę!!! Ostatnio chyba Sus ze Strawbelka świętowały a ja się oblizywalam:)
 
Ostatnia edycja:
To zacznę od :
Burczuś tak mi przykro ale powiem ci moja historię jedziemy z mężem na usg prenatalne cały dzień sprzatam i odmawiam zdrowaski aby serduszko biło ale czuję że coś jest nie tak nie wiem skąd serce nie bije krzyczę przy usg nie nie wiem ile razy i jak głośno wychodzę z mężem i jedziemy do domu a ja mimo pustki nie mogę płakać nic kompletna bezradność jadę do szpitala wchodzę na salę maja zrobić mi zabieg zaczynam wyć płaczę głośno i udzielam informacji anestezjologowi i dalej płaczę placze ze mna moja dr prowadząca usypiaja mnie w płaczu żalu anestozjolog glaszcze mnie po głowie zasypiam resztę znacie wszystkie i tylko wtedy uwolniłam emocje zdarza mi się płakać cóż bezsilność.
Fondi słuchaj Maliny to w końcu lekarz każdy przypadek jest inny pamietaj ze mąż bierze steryd.
Motylku kiedy zapisywalas się do Maliny wrzesień bardzo dlugo? Jesli chodzi o meza wspieraj go nie wypominaj ze to jego wina przerabiałam temat nasienia mieliśmy słabą ruchliwość dzięki tej wyrozumiałości teraz, mąż bardzo mnie wspiera kiedy ja nie mogę donosić ciąży. Jesli chodzi o porady luzne majty spodnie, pizamka do spania luzne jajka jak to mowił nasz lekarz :-) laptopy tel. daleko od jajek orzechy brazylijskie salatki zielone codzienne zostało nam do dziś mniej smażonego panierowanego na rzecz grilowanego gotowanego avokado jest bardzo zdrowe marakuje sa teraz juz w sprzedaży zero sauny może wybić plemniki nawet na 3 miesiące i profertil zero fajek alkohol podobno nie upośledza plemników fajki natomiast bardzo powodzenia
Doris Nafoczka zazdroszczę szczęścia tak pozytywnie czekam cierpliwie na swoje
 
Destino dzięki że pytasz. Dziś byłam u miejscowej doktor i stwierdziła już brak akcji serduszka. Dostałam skierowanie do szpitala. Idę w pn.
Ja nie wiem...jestem chyba okropną osobą...bo nie czuję nic. Jestem znieczulona. Z chęcią bym się upiła...
I zamiast myśleć o sobie to kombinuję by jak najszybciej wrócić do pracy,bo zostałam sama...nienormalne,co?

Burczuś przykro mi. Nie jesteś złą kobietą i wszystko z Tobą ok - chyba ;) Ja również tą wiadomość odbierałam na sucho dlatego ,że jestem realistką. Pewnie też jesteś bo trochę się tego spodziewałaś więc liczyłaś na cud jak my wszystkie. Ściskam mocno i mam nadzieję ,że następnym razem żelazny zestaw Ci pomoże. Buziaki.
O widzisz Bea ja za pierwszą zapłaciłam 100, za kolejne 80 a za monitoring 40, 250 droznosc SONO.. użyj swoich wdziękow :p

Ja też ale cennik się zmienił i teraz podobno niektóre tyle płacą. Ja z sono nie chcę korzystać. Raczej jestem drożna zresztą jak teraz nie wypali to idę na laparo taki mam plan.

Beatka, dostalas ta @? Czy dalej nic?
Dostałam dostałam. Zawitała z samego rana. Wczorajsza gorąca kąpiel z książką w dłoni mi pomogła.

Nie odzywałam się bo cały dzień spędziłam jak jaszczurka na słońcu. Jestem cudownie opalona i zmęczona. To wygrzewanie uśmierzyło ból @.

Nafoczka mówiłam Ci że zdrów jak ryba :* Dzięki za focie mmm kocham maluszka . Cudaczek

Koleżance z łóżka nie mów ,że śmierdzi jej piżama na pewno o tym wie :p Wpadne jutro i zapytam na głos co tu tak chinszczyzną daje to od razu poleci zmienić :p
 
Nafoczka i Doris wstawcie jeszcze jakies fotki Waszych slodkich bobaskow:)
Nafoczka fajnie poczytac ze jestes szczesliwa:) W koncu:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Barczus przytulam... Każdy przezywa to na swój sposób... Na pewno nie jesteś zła kobieta!
Avita, Destino właśnie ta nadzieje chciałam dać i Wam i sobie w obecnym stanie... A jeśli chodzi o samo zajście w ciąże to w moim przypadku ani monitoring, ani dokładnie określona owulacja nie pozwoliły zaskoczyć... To nie maszyna tylko organizm ludzki... Bardzo ważna jest psychika! W tej donoszonej ciazy pomógł mi na nią castagnus i wyjazd odskocznia... Wcześniej jakos nie wychodziło przy ciągłym staraniu jakos chyba 8-9 miesięcy...
 
Do góry