reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Witam

Dzis dzien zlych wiadomosci, a one mnie dobijaja;(

Burczus bardzo mi przykro kochana;(;(;(
Dzis na watku styczniowym dziewczyna tez sie dowiedziala ze jej dzidzia odeszla;(;(;(
Boje sie strasznie....;(;(;( ja do wizyty mam 2 tygodnie jeszcze...

Wczoraj dk tego wszystkiego troche mi sie w zyciu posypalo;( wiecej tragedi nie udzwigne;(
 
Destino dzięki że pytasz. Dziś byłam u miejscowej doktor i stwierdziła już brak akcji serduszka. Dostałam skierowanie do szpitala. Idę w pn.
Ja nie wiem...jestem chyba okropną osobą...bo nie czuję nic. Jestem znieczulona. Z chęcią bym się upiła...
I zamiast myśleć o sobie to kombinuję by jak najszybciej wrócić do pracy,bo zostałam sama...nienormalne,co?

Burczyś strasznie mi przykro ;((( to jest jakiś dramat !!!! .

Nie jestes okropna!!! Ja też tak miałam jak ty ,dopiero po łyzeczkowaniu poczułam że coś straciłam czułam się pusta w środku , było mi brak tej ciąży , brak tego wszystkiego co się z nią wiąże .

Zastanawiałam się czasami czy ja nie jestem psychicznie chora bo bardzo dobrze przechodziłam te straty , szybo sobie z tym radziłam . Były momenty że miałam i mam dzień żałoby i się nad sobą użalam :( ale ogólnie jest ok . Niektórzy mi się dziwią , że umie o tym rozmawiać i że się nie załamaliśmy , że potrafimy z tym żyć . Przecież nic nie zmienimy trzeba walczyć nadal . Może dlatego tak jest że nadal mam nadzieję na szczęśliwą ciąże i finał .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Fondie leki nie cały czas tylko od owu chociaż, uważam że leki są potrzebne od początku zapłodnienia a nie dwa tyg po.
Agnieszka, tez sie z Toba zgadzam.
Przy in vitro daja juz leki od 1dc.
Encorton ma wtedy za zadanie ulatwic zagniezdzenie zarodka i spowodowac zeby organizm go nie odrzucil.
Bo przy in vitro czesto encorton odstawiaja po pozytywnym tescie.
Wiec wydaje mi sie ze leki wziete im wczesniej tym lepiej.
 
ja sie z wami zgadzam ale w momencie zaplodnienia jest juz medrol od meza czyli steryd obnizajacy przeciwciala kochane moje !!!! a na odrzucenie zarodka mam szczepienia ktore chronia i dwa doszczepiania zaraz jak zajde do tego encorton wlaczony po pozytywnym. jak bede na encortonie amaz na medrolu 16mg to cholera wada jak nic gotowa. encorton jest na pzreciwciala przeciwlozyskowe ktore mam i ktre zwalczam szczepieniami ...a wy an co macie encorton? moze mamy inny problem .Strawbleka zeby organizm nie odrzucil zarodka mam szczepienia nie encorton jakbym nie miala szczepien zgodizlabym sie na wczescniejsze podanie zwlaszcza ze wmomencie zpalodnienia mam steryd dosc duza dawke od meza!poprawcie mnie jesli zle rozumuje!!!!bo moze sie myleja tak pojelam rozumowanie maliny
 
ja sie z wami zgadzam ale w momencie zaplodnienia jest juz medrol od meza czyli steryd obnizajacy przeciwciala kochane moje !!!! a na odrzucenie zarodka mam szczepienia ktore chronia i dwa doszczepiania zaraz jak zajde do tego encorton wlaczony po pozytywnym. jak bede na encortonie amaz na medrolu 16mg to cholera wada jak nic gotowa. encorton jest na pzreciwciala przeciwlozyskowe ktore mam i ktre zwalczam szczepieniami ...a wy an co macie encorton? moze mamy inny problem .Strawbleka zeby organizm nie odrzucil zarodka mam szczepienia nie encorton jakbym nie miala szczepien zgodizlabym sie na wczescniejsze podanie zwlaszcza ze wmomencie zpalodnienia mam steryd dosc duza dawke od meza!poprawcie mnie jesli zle rozumuje!!!!bo moze sie myleja tak pojelam rozumowanie maliny
Fondie to po co Ci wogole encorton jak masz szczepienia ktore Cie chronia?
 
reklama
ponoc na przeciwciala i nk. dziewczyny ja was nie atakuje probuje zrozumiec syste dzialania bo moze okaze sie ze ja tez zle robie a nie chce tego moze ja te zpowinnam wlaczyc ? tylko sie boje, że pomiesza sie z medrolem...jakbyscie postapily na mim miejscu? odnosnie sytuacji avity jest fatycznie inaczej bo nie ma maz medrolu.
zwlaszcza, że agnieszcze wczensiej sie nie udalo jak nie wlaczylas przed zapłodnieniem tak? dobrze pamietam? patrzcie kazda znas inna innym nawet wlaczenie wczensiej nic nie dalo:( za skomplikowane to wszystko
 
Do góry