reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Fondie napisałam Ci wcześniej ja nie mialam monitoringu ani stymulacji .Zaskakiwalo bez tego .Pojedziesz do niego i się dowiesz jak to wygląda bo ja niestety nie potrafię pomóc w tej kwestii .
 
reklama
Ja tez się relaksuje przy meczu:)
Burczuś bardzo mi przykro, ale trzeba wierzyć w kolejną ciąże, chyba każda z Nas tak myśli że z Nami jest co nie tak, poprostu nasz organizm nie działa tak jak należy i trzeba mu pomóc;)przytulam dużo siły kochana,
Nafoczka komu jak komu, ale Tobie należy się teraz rozkoszować do woli syneczkiem cudeczkiem, bo Ja zawsze czytając forum jak pisałaś co Cię spotyka podziwiałam za spokój i opanowanie (które mi brakuje)tyle się martwiłaś o syna pewnie kolejny raz kiedy będziesz się o Niego tak martwić to czas kiedy pójdzie na dicho :Da mamusia będzie chciała syńcia przy sobie;)
ja myślę bardzo dużo o sterydzie, szczepieniach,ale gdybym diagnozowała się u Maliny- nr 1 w Polsce prof stosowała bym się do jego zaleceń toczka w toczkę, bo gdyby coś poszło nie tak później niestety wyrzucałabym sobie, że poszłam do Niego a i tak zrobiłam po swojemu i biła bym się z myślami,
kompletnie nie ogarniam tego tematu bo opinie są sprzeczne, mi dr Przybycień powiedział NIE- jak zapytałam o steryd bo mlr mam 11,6% a steryd też obniża mlr :baffled::baffled::baffled:
każdy przypadek jest inny niestety:growl:
 
Bea dobra jesteś z tą wizytą i westchnięciem o chińszczyźnie :D wiecie, pewnie dziewuszyna zapomniała spakować i mąż (jak to mąż) kupił jej pierwszą lepszą piżamkę ;)
 
Ja tez się relaksuje przy meczu:)
Burczuś bardzo mi przykro, ale trzeba wierzyć w kolejną ciąże, chyba każda z Nas tak myśli że z Nami jest co nie tak, poprostu nasz organizm nie działa tak jak należy i trzeba mu pomóc;)przytulam dużo siły kochana,
Nafoczka komu jak komu, ale Tobie należy się teraz rozkoszować do woli syneczkiem cudeczkiem, bo Ja zawsze czytając forum jak pisałaś co Cię spotyka podziwiałam za spokój i opanowanie (które mi brakuje)tyle się martwiłaś o syna pewnie kolejny raz kiedy będziesz się o Niego tak martwić to czas kiedy pójdzie na dicho :Da mamusia będzie chciała syńcia przy sobie;)
ja myślę bardzo dużo o sterydzie, szczepieniach,ale gdybym diagnozowała się u Maliny- nr 1 w Polsce prof stosowała bym się do jego zaleceń toczka w toczkę, bo gdyby coś poszło nie tak później niestety wyrzucałabym sobie, że poszłam do Niego a i tak zrobiłam po swojemu i biła bym się z myślami,
kompletnie nie ogarniam tego tematu bo opinie są sprzeczne, mi dr Przybycień powiedział NIE- jak zapytałam o steryd bo mlr mam 11,6% a steryd też obniża mlr :baffled::baffled::baffled:
każdy przypadek jest inny niestety:growl:
przybycien ci powiedzial ze steryd obniza mrl?
 
tak, dokładnie tak powiedział że mlr też obniża steryd , na początku forum czytałam coś takiego że stosowanie szczepionek i sterydu to jak włączanie gazu i hamulcu :baffled:więc ja w kwestii szczepień kompletnie zgłupiałam ale uważam że Malina wie co robi na podstawie badań i trzeba się do tego zastosować, Fondie czytałam dokładnie to co pisałaś po wizycie u Maliny nt pc plemnikowych u męża że one mogły się pojawić w między czasie po jakiejś infekcji Malina ma ogromną wiedzę tylko On chyba się z nią nie dzieli z innymi lekarzami i dlatego tak dużo sprzecznych opinii, lub przykład Enyi tylko On sobie poradził rozszyfrować problem u Niej co prawda ilość szczepionek była zastanawiająca ale nie czarujmy się WSZYSCY lekarze robią to dla kasy i tyle, bo niby dlaczego nie raz jak trzeba nie daje szczepionek pullowanychod razu tylko od męża skoro wiadomo po badaniach że organizm kobiety i tak nie zareaguje?albo co się dzieje w kobiety organiźmie że nieraz szczepionki obniżą mlr ...
 
paula dokladnie czyli jednak mial racje z mrl i nie wlacze wczenisej sterydu i pewie konowal z kc tak mi obnizyl mrl tak duza dawka i niektorym dawal od 20dc steryd malina a niektorym po tescie zapewnie tutaj wlasnie chodizlo o medrol meza jak i nie za wysoki poziomu mrl avita ma 40 dlatego dal dopiero od testu!
 
tak jak napisałam wcześniej jeśli pojechałaś do Maliny czyli już ostatniej osoby która daje Ci wiarę bo ma największą wiedzę to bym się stosowała do Jego zaleceń nie robiłabym NIC na własną rękę-NIC bo jak nie ON to kto, już nie ma w Polsce lekarza innego który by miał taką wiedzę ( przynajmniej z tego co się orientuję)
noi mamy remis niemcy muszą się męczyć od nowa żeby prowadzić:D
 
na wlasna reke bede brala clo ale wiele dziewcyzn od niego wlasnie bralo stymulacje i sie udawalo enya miala inseminacje jesli dobrze pamietam. A ja be ztego pewnie przy cyklach 35dniowych bym sie bujala z pol roku.
 
reklama
szkoda mi tylko, że przybycien nie przyjmuje w krakowie jak w tarnowie wlasnie no ale nic moze z milewiczem nie bedzie tak zle
 
Do góry