reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Bertha Plemniki prawidłowe 0 to jest cios a powinno być 4 ; (

Ale jesli dobrze widziałam to nieprawidłowych było 97%, wiec prawidłowych powinno byc 3 %. Dlatego mi sie nie zgadza..
Jak długo bierze juz fertilman? Ile zostało wam tabletek?
Kupcie potem profertil, i po jakiś 2 miesiącach zróbcie jeszcze raz badanie, ale wg mnie max 2-3 dni bez seksu a nie 5. I 2-3 dni bez alko i bez wysiłku fizycznego.

Edit: wiesiołek - ja tez daje mojemu wiesiołek od 1-go dnia mojego cyklu do owu, bo cieżko w ogole go zmotywować. Takze razem pijemy przez pierwsza cześć cyklu.
 
Ostatnia edycja:
u na sbylo badanie po alko i po 4 dnach wstrzemielziwosci a malina powiedzial, że wogole moglo nie byc wstrzemiezliwosci nie am to znaczenia przy badaniu
 
Burczus strasznie mi przykro:(
Fondie trzymaj sie juz tego Milewicza, jak dziewczyny go tak chwala.
Nie mysl nawet o tym zeby wracac do tamtego konowala!
No i trzymam kciuki za staranka, cos czuje ze szybko bedzie ciaza:)
A Milewicz to Ci potem bedzie tez prowadzil ciaze? Czy on tylko od zachodzenia jest?
Beatka, dostalas ta @? Czy dalej nic?
 
reklama
Do góry