reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Wyżaliłam się na forum. Wchodzę na FB a tam taki tekst na pierwszej stronie.

Susana , Nafoczka i inne dziewczyny specjalnie dla WAS
Spotkaliśmy się dziesięć kilometrów od rozpaczy
nie szukając słów i teorii przeznaczenia.
Chwytam Twoją zrezygnowaną dłoń
i chyląc czoła przed milczącym cierpieniem
przywołuję wszystkie moce Nieba i Ziemi na ratunek.
Rozpaczliwe S.O.S. przyprawia o obłęd DZIŚ,
o strach JUTRA...
Tak trudno tu o radość spotkania,
tak trudno tu o wiarę w happy-end...
A jednak pomimo zaledwie kilku kilometrów od rozpaczy
niech nadzieja pożegna nas, jako ta ostatnia
 
reklama
Susana - Destino napisała to co chciałabym powiedzieć najpiękniej, ja chyba nie jestem w stanie tak pięknie... Kochana - tulę Cię mocno, bardzo mocno...nic innego nie jestem w stanie...nie znam słów, nie wiem co powiedzieć...:sad: Tak bardzo mi przykro.... :(

Nafoczko - wiem, że się boisz, miałabym tak samo. Moja Oliwia urodziła się przez CC w 38 t.c bo miałam wysokie nadciśnienie i dłużej nie chcieli czekać, ważyła 2660g, teraz ma 30kg a pyskuje za trzech ;-) ;)

Motylku - ja też jestem zdania abyś poczekała. Skonsultuj się z innymi lekarzami, zrób badania. Przygotuj się na maleństwo pod kątem zdrowotnym, bo psychicznie jesteś gotowa. Ja najpierw chciałam jak najszybciej zajść w ciążę, wkurzałam się jak coś stawało mi na drodze, ale teraz im więcej robię badań tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że warto.
 
Fondi chciałabym, by to było takie proste. Takie historie napawają optymizmem. Już pora, aby i nam się udało. Kto jeszcze pisze się na maluszka?

Chciałabym z całą mocą napisaś: "JA", ale faktycznie czasami się strasznie boję, czytając to wszystko co dotyka Was dziewczyny:

... że rodzi się przerażenie i zastanawiam się, czy chcemy przez to przechodzić walcząc o dziecko, ale z drugiej strony jesteście dziewczyny naszym szczęściem i skarbem, bo dzielicie z nami niezwykle intymne chwile waszego życia, często zarezerwowane tylko dla wybranych i nawet jeśli rozpacz rozrywa serca to niestety na waszych przykładach zdobywam cenną wiedzę, a także uczymy się najtrudniejszej lekcji - prawdziwego macierzyństwa oraz związanego z nim bólu i radości

...ale jeśli faktycznie to co Was spotyka, co przeżywacie, jak długą i czasem wyboistą drogę przeszłyście, ma być dla nas - następnych - lekcją, to chcę w tej lekcji uczestniczyć, nie ważne jaka będzie ocena końcowa...

Bardzo mocno Was wszystkie przytulam, całuję :blink:
 
Strawbelka, napisałam wieczorem smsa do gina czy nie uda sie w tym cyklu zrobić drożności na szybko zeby nie czekać kolejne 2 miechy. Dzisiaj rano odpisał i bede miec dzisiaj o 12 drożność! Pojęcia nie mam jak to u niego wyglada, na pewnie nie narkoza, ale jakis zastrzyk mam dostać, moze głupi Jaś? Wychodze z pracy na ten zabieg na godzinkę, potem mam spotkanie wiec musze wrócić i mam nadzieje ze bede kumata ;)
 
Dzień Dobry
Nie mam weny do niczego, deszcz leje, Mała nie poszła do przedszkola, zostajemy w domku.
A ja posiedzę chwilę w krzaczorach.
 
Dzień dobry dziewczyny.
A zaś u mnie wieje... że strach,jeszcze nie leje,ale takie wiatrzycho pewnie coś przyniesie...
miłego dnia:)
 
reklama
Strawbelka, napisałam wieczorem smsa do gina czy nie uda sie w tym cyklu zrobić drożności na szybko zeby nie czekać kolejne 2 miechy. Dzisiaj rano odpisał i bede miec dzisiaj o 12 drożność! Pojęcia nie mam jak to u niego wyglada, na pewnie nie narkoza, ale jakis zastrzyk mam dostać, moze głupi Jaś? Wychodze z pracy na ten zabieg na godzinkę, potem mam spotkanie wiec musze wrócić i mam nadzieje ze bede kumata ;)
Bertha daj znac jak wyszla droznosc.
 
Do góry