reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Nafoczka, w walce jaką prowadzimy strach jest naszym cieniem. Przy każdej mojej ciąży rodziło się we mnie pytanie, a co jak dziecko będzie miało zespół Downa? Czy sobie poradzę? Stąd moje pytanie o miłość. Ono było retoryczne. I ty i ja znamy odpowiedź bez wyrażania jej na głos. Twoje obawy, ból Susany, niepokój Strawbelki, trudna historia Plastulinki, niepewność o serduszko każdej zaciążonej dziewczyny z jednej strony sprawiają, że rodzi się przerażenie i zastanawiam się, czy chcemy przez to przechodzić walcząc o dziecko, ale z drugiej strony jesteście dziewczyny naszym szczęściem i skarbem, bo dzielicie z nami niezwykle intymne chwile waszego życia, często zarezerwowane tylko dla wybranych i nawet jeśli rozpacz rozrywa serca to niestety na waszych przykładach zdobywam cenną wiedzę, a także uczymy się najtrudniejszej lekcji - prawdziwego macierzyństwa oraz związanego z nim bólu i radości
 
Ostatnia edycja:
Motylku, powoli - wiem, że masz ciśnienie na maluszka, ale by go mieć trzeba ci trochę poczekać. Zbuduj mu dobre mieszkanie w brzuszku, nawet jeśli to trochę potrwa. Chcesz być matką, więc obok bycia romantyczną trzeba stać się też rozważną. Czas uszlachetni twoje starania.

Fondi chciałabym, by to było takie proste. Takie historie napawają optymizmem. Już pora, aby i nam się udało. Kto jeszcze pisze się na maluszka?
 
Dziewczyny ja też nie wiem jak jest z wagą. Przybiera ok 130g/tydz. Napisałam tylko to co mówił lekarz. Dodał również ze miał dziecko u którego USG było w 100% dobre i tylko ta waga mogła na coś wskazywać. Zatem USG nie jest też wyznacznikiem. Może jego opowieść wynikała z wiedzy ze mam ryzyko ZD 1:35, nie wiem? Czekam na Wikusia całym sercem a na reszte i tak już nie mam wpływu (i nie mialam), dlatego nie robilam dalszej diagnostyki. Napisałam bo pytacie, a mysle ze pomimo wiary i nadziei każda z was by się bała. Może czasem niewiedza jest lepsza....?!
Nafoczka wiara i nadzieja to jedno a strach w naszym przypadku jest nieodlaczny. I sama nie wiem co jest lepsze wiedziec czy byc nieswiadomym..

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Fondi chciałabym, by to było takie proste. Takie historie napawają optymizmem. Już pora, aby i nam się udało. Kto jeszcze pisze się na maluszka?

Destino ja,ja sie pisze!
Choc ostatni cykl stracony bo dzis idealnie w terminie przyszla @ to przedemna nastepne w ktorych zamierzam walczyc o swoje szczescie.

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny to co napisala Destino, to forum jest niezwykle, ze dzielimy sie ze soba najtrudniejszymi sprawami., czesto dziewczyny z forum wiedza wiecej o naszej walce od bliskich nam osob. Sus, nie znamy sie osobiscie, ale dla mnie jestes tak zwyczajnie wazna. Sus tak bardzo mi przykro....
 
ja ciagle siedze i jestem w szoku:( wlasnie weszlam do pokoju pocalowac moje dzieciatko i podziekowac bogu z calego serca ze je mam ....
susana masz dwoje skarbow na swiecie to najwazniejsze
 
reklama
Avita, Bea25ta...oj chyba mnie źle zrozumiałyście
;)

Destino ,ale ładnie piszesz, tak mądrze (nie robie sobie jaj). Ja się chyba jak Asia669 nie pisze na ten cykl. Wczoraj byłam pewna że coś będzie dziś już nie :(. Temp. spada mnie ciągle brzuch boli lee do niczego. To mój 2 cykl do września jak nie zajdę to będę coś dalej szukać (monitoringi,diagnostyka- nie wiem)

Nafoczka w odpowiedzi na Twoje pytanie- lepiej nie wiedzieć tzn nie mieć niepewności. Gorzej jeśli straszą jak Ciebie i nic to nie wnosi tylko strach i niepewność do samego końca. U mnie też nie wniosłaby nic taka wiedza i w ciąży ze szczęścia unosiłam się nad ziemią. Super jak lekarz na 100% jest przekonany o wadzie dziecka i może ją wyleczyć i wtedy mówić. Jest też 3 opcja ciężkich wad i ciężkich decyzji , tu już jestem rozdarta i nie mam jednego zdania.
 
Do góry