reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Nafoczka kciukasy za wizyte

Sus mysle o Was!

Ja jeszcze jedno dzis pobranie mam na te glukoze!
Jakos dalam rade!

Doris tak jak dziewczyny pisza jak masz CC to nie masz sie czym martwic
 
reklama
Hej, hej :-)

Przede wszystkim SUSANA...jestem z Tobą myślami i bardzo mocno trzymam kciuki za Was!!!!!
NAFOCZKA, kciuki zaciśnięte, wszystko będzie dobrze. To już końcówka ciąży!

A wracając do paciorkowca, to ja wiem że mam cc, wiem, że mam dostać jakiś antybiotyk przy porodzie (pomimo cc) ale skąd on się wziął???? Nie miałąm żadnych objawów ani nic...

A jak się czują nasze ciężarówki???
Za staraczki trzymam jak zwykle...lato ciepło, można działać zawsze i wszędzie :rofl2::rolleyes::-D:-) :)
 
Nafoczka trzymam kciuki
Sus za Ciebie również i Wszystkie brzuchatki. Jak to mówił moj poprzedni lekarz tylko spokój na uratuje.
Ps jutro jadę na pobranie ostatnie krwi na konflikt plytkowy może tam coś siedzi. Później zdaję się na maline
 
Doris paciorkowiec może być groźny przy porodzie SN. Wywołuje on ropne zapalenie i np. może zaatakować kikut pepkowy. Przy CC nie ma takiej możliwości.

Proszę o wsparcie bo dziś dla mnie ważna wizyta i baaaardzo się boję! ♡
Nafoczka, ślę pozytywne fluidy i moc wsparcia!
Susana, jak będą tylko wyniki to daj znać.
pozdrawiam i m/dnia!
 
Po poronieniu 5 cykl.
26 czerwca rozpocznie się 6 cykl. Owu zrobiła mnie w tym cyklu w bambuko :hmm: i są zerowe szanse, że czymś te starania zaowocują (poza infekcją oczywiście) :wściekła/y:
W kolejnym pójdę na monitoring. Beata a Ty w których dniach cyklu chodzisz na monitoring? I ile wizyt jest koniecznych?

Mi każe gin przychodzić w 10dc, ale ponieważ wiem ze zwykle w 14-15dc (a ostatnio w 17dc) mam owu, to umawiam sie od razu na np 12dc. Potem przelicza jakiej wielkości pęcherzyk i oblicza kiedy mam przyjść zweryfikować czy juz pękły, wiec na pewno 2 razy idę, a czasem 3 jesli jeszcze nie pękną i potrzebna jest jeszcze jedna wizyta.
Teraz idę w 12dc, ale moj M wyjeżdża w 14-16dc wiec moze byc cieżko trafić ze starankami. Bede pytać gina o sprawdzenie drożności oraz o inseminacje.
 
hej :)
Sus mocne kciuki za Was
Gabiś oby Ci zrobili wszystkie potrzebne badania
Bea i jak bedzie co z tego??:D
Nafoczka, Doris już niedługo trzymajcie się i dawajcie znać
Asia nie martw się i na nas przyjdzie czas. Ty, Bea i ja razem z brzuchami będziemy popylać
Kwiatuszku wiem, ze stravch jest cały czas, ale wierz mocno, że jest ok. Podświadomość lubi płatać figle
Avita, Fondie szczepcie się i przynoście dobre wieści dla kolejnych staraczek

a tera prywata :D. Rozmawiałam z Panią genetyk i powiedziała, że nie ma co więcej w genetyce dłubać w moim przypadku, bo wszystko mam ok. Powiedziała, że mutacja choć heterozygotyczna to nie można jest zostawić bez suplementacji metylami. Mówiła, że mogę brać osobno jak teraz, albo kupić femibion 1 z tym, że któraś z b jest niemetylowa. Poza tym napisze mi zalecenie dla gina, że clexane nie mniej niż 0,4 nawet lepiej by było 0,6 ( w opinii pisemnej zalecana dawka 0,6 ) , bo w wynikach mam lekko ponad normę w trombofilii. Powiedziała, że raczej u mnie chodzi o wyregulowanie dawek niż szukanie dziury w immunologii, bo wyników nie mam złych, a przy SM ze szczepieniami trzeba uważać, bo tak jak myślałam można narobić więcej szkody niż pożytku. aaa i przede wszystkim przeraziła sie jak zobaczyłam, że brałam kwas foliowy 15 mg.

I co, przestajesz wiec brać kwas foliowy 15mg?
A metylowego kwasu jaka dawkę masz brać jest ten 15mg odrzucisz?
 
reklama
Do góry