reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

skad wiesz? jak sie doszczepie raz i za dwa tyg znow 1530 z wydam ? masakraaaa na odwrociekartki jest napisane ze juz obstawia lekami. U mnie mowil ze woda swiecona to colostrum

Powiedział mi dziś ze po doszczepianiu warto zrobić mlr więc tak Ci napisałam! Sam test mlr kosztuje o ile dobrze pamiętam 300 zł.

Edit: mlr chyba jednak 450!
 
reklama
Susana nie przestaje puszczać kciukow! Nawet trzymam te u nog :*

Ja bylam wczoraj na szczepieniu. Plamic przestałam w pon. Ale co chwile latam do łazienki jak poparzona i sprawdzam wkladke. :( boje sie jakcholera...
 
Witajcie :-)

Susana - wierzę, że będzie dobrze. Trzymam kciuki i modlę się za Ciebie i Twoje dzieciątko.

Ja wczoraj byłam po skierowanie na trombofilię, była córka znajomej więc nie robiła mi problemu z wystawieniem skierowania ale była zdziwiona, bo sama sprawdzała, że oni wystawiają skierowania ogólnie do poradni genetycznej i tylko wpisują, że dwukrotne poronienie, nie wskazują tam że chodzi tylko o kariotypy czy jeszcze coś i wg niej to wszystko leży w gestii lekarza genetyka. Ja w sumie już teraz nie wiem co mi Genesis zrobiło czy tylko kariotypy czy mutacje też, ważne że mam to skierowanie teraz.

Brzuchatki - całuję i ściskam kciuki za dzieciątka ;)
Pozdrawiam cieplutko Wszystkie Dziewczyny :)
 
W kolejnym pójdę na monitoring. Beata a Ty w których dniach cyklu chodzisz na monitoring? I ile wizyt jest koniecznych?

Ja chyba też zacznę monitoringi. Wykres pomiaru temperatury coś pokazuje ,ale nie wiem co :p Jak Nafoczka mi ucieknie do porodu to nikt mi już nie podpowie ;).

Kwiatuszek wiem ,że się boisz dlatego wybaczam brak kontaktu.

Susana ehh kobieto jak spowoduję wypadek to będzie na Ciebie :p Czekam na wyniki jak na swoje i boję się tak jak i Ty. Nie piszę i nie dzwonię bo czekam.Kurde musi być dobrze i gdzieś mi się tli bardzo mocno nadzeja.

Plastulinka jak u Ciebie? Betę już masz dobrą.Mam nadzieję ,że zaczniesz w końcu mieć w życiu prostą Pozdrawiam ciepło.:*

Mnie boli tak brzuch - jajniki czy coś tam w tych okolicach że ciężko siedzieć i chodzić. Dziś mam bardzo ważny dzień. Występy synunia na dzień matki i dzień ojca. Muszę pamiętać o chusteczkach ;)
 
hej :)
Sus mocne kciuki za Was
Gabiś oby Ci zrobili wszystkie potrzebne badania
Bea i jak bedzie co z tego??:D
Nafoczka, Doris już niedługo trzymajcie się i dawajcie znać
Asia nie martw się i na nas przyjdzie czas. Ty, Bea i ja razem z brzuchami będziemy popylać
Kwiatuszku wiem, ze stravch jest cały czas, ale wierz mocno, że jest ok. Podświadomość lubi płatać figle
Avita, Fondie szczepcie się i przynoście dobre wieści dla kolejnych staraczek

a tera prywata :D. Rozmawiałam z Panią genetyk i powiedziała, że nie ma co więcej w genetyce dłubać w moim przypadku, bo wszystko mam ok. Powiedziała, że mutacja choć heterozygotyczna to nie można jest zostawić bez suplementacji metylami. Mówiła, że mogę brać osobno jak teraz, albo kupić femibion 1 z tym, że któraś z b jest niemetylowa. Poza tym napisze mi zalecenie dla gina, że clexane nie mniej niż 0,4 nawet lepiej by było 0,6 ( w opinii pisemnej zalecana dawka 0,6 ) , bo w wynikach mam lekko ponad normę w trombofilii. Powiedziała, że raczej u mnie chodzi o wyregulowanie dawek niż szukanie dziury w immunologii, bo wyników nie mam złych, a przy SM ze szczepieniami trzeba uważać, bo tak jak myślałam można narobić więcej szkody niż pożytku. aaa i przede wszystkim przeraziła sie jak zobaczyłam, że brałam kwas foliowy 15 mg.
 
Ostatnia edycja:
Doris paciorkowiec może być groźny przy porodzie SN. Wywołuje on ropne zapalenie i np. może zaatakować kikut pepkowy. Przy CC nie ma takiej możliwości.

Proszę o wsparcie bo dziś dla mnie ważna wizyta i baaaardzo się boję! ♡
 
reklama
Do góry