reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

przy okazji napisze gbs to wymaz z pochwy i tylka w kierunku paciorkowca jak jest dodatni tzn,że go masz i podczas porodu jak nie ma cesarki podaja antybiotyk zeby dzieciatko sie nie zarazilo przechodzac przez drogi rodne. Jak jest cc nie ma zadnego zagrozenia a antybiotyk i tak jest podawany:)

avita nie zasne czekam!!!!
 
reklama
Riri, ogromnie się cieszę z takich wiadomości!!! Teraz będzie już tylko dobrze :wink:

Susana, jest jeszcze nadzieja, że będzie dobrze. Amino rozwieje wszelkie wątpliwości. Mnóstwo było przypadków, szczególnie u kobiet po 35 roku życia, że te ryzyko wychodziło podwyższone a potem po amino okazywało się, że z malcem wszystko w porządku. I tego życzę Ci z całego serca. Tylko musisz się teraz oszczędzać i leżeć.

Nafoczka, ja znowu do Ciebie o poradę. Pamiętam, że Ty też miałaś problem z zajściem po poronieniu. Proszę, napisz ile czasu Tobie zajęły starania o Wikusia i jakie kroki podejmowałaś, żeby się udało ( oczywiście oprócz przytulanek w dni płodne). Ja już tracę nadzieję, że się uda i zaczynam przyzwyczajać się do myśli, że jednak nie jest mi dane posiadać więcej potomstwa, jestem już nieco zrezygnowana. Niby wszystko ok, cykle regularne, zawsze w 13 dc test owu pozytywny...i nic, przychodzi @ i zaczyna się kolejny cykl. W poprzedniej ciąży wybrałam większość urlopu z powodu złego samopoczucia i teraz jestem w czarnej dziurze. Ani ciąży, ani urlopu i wszystko pod górkę. Ech...wyżaliłam się.

Asia, a ile juz jesteś cykli po poronieniu? U mnie juz 8 minęło.
 
nie jest szkodliwy doris chodzi tylko o to, żeby dzieciatko na skorze sie nie zarazilo. Paciorkowaca ma duzo osob anie zawsze aktywnego a dzieciatko sie zarazi jak sie rodzi naturalnie. Paciorkowca wszedzie mozna zlapac spokojnie. Masz cc nie masz obaw :)anybiotyk i tak dostaniesz a jak nie dostaniesz to i tak dzieciatko sie nie zarazi bo nie idzie przez drogi rodne ale i tak dostaniesz antybiotyk przy cc:)
 
Wrõciłam nareszcie!
Staranka przez 4 m-ce, później doszczepianie a w przypadku ciąży doszczepianie od razu!
Fondie miałaś racje prawie wszystkie podwyższone wyniki poszły w dół.
Cytokiny i wspóczynnik Th1\Th2 wszystko duuużo mniejsze.
P\ciała przeciw beta - IgM miałam 28 a mam 21(norma do 20 więc też nie jest źle)
W teście IMK wszystko oprócz limfocytów CD56 jest w normie ale podwyższone w porównaniu z tym co było wcześniej. CD56 % były i są za wysokie!!
Leki mam takie:
Cały czas: acard i kwas foliowy 5 mg
Gdyby się udało zaciążyć to dodać fraxi 0,4, encorton 10 mg, luteine 100 dowcipnie i od razu doszczepienie.
To tyle.
Aha malina jakoś teraz idzie na krótki urlop a w sierpniu na 2 tyg. - może komuś się to przyda.

Pozdrawiam Was wszystkie!
Sus &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Fondie a te babeczki siedziały i głupoty gadały z moim synusiem (musiał jechać z nami bo nie miał z kim zostać) zamiast do Ciebie dzwonić!!!!
 
hahaha super avita no to teraz masz czas:) a widzisz ciekawe co mi powie kurde! boje ze bede miec kolejna serie!
cd 56 maja cos wspolnego z nk a mowilas o colostrum?
 
Mówiłam, to zaczął sië śmiać i powiedział ze to nie zaszkodzi i nie pomoże!!!!!
Doszczepisz siė i jeszcze raz każe ci zrobić allo mlr.
 
skad wiesz? jak sie doszczepie raz i za dwa tyg znow 1530 z wydam ? masakraaaa na odwrociekartki jest napisane ze juz obstawia lekami. U mnie mowil ze woda swiecona to colostrum
 
reklama
Asia, a ile juz jesteś cykli po poronieniu? U mnie juz 8 minęło.
Po poronieniu 5 cykl.
26 czerwca rozpocznie się 6 cykl. Owu zrobiła mnie w tym cyklu w bambuko :hmm: i są zerowe szanse, że czymś te starania zaowocują (poza infekcją oczywiście) :wściekła/y:
W kolejnym pójdę na monitoring. Beata a Ty w których dniach cyklu chodzisz na monitoring? I ile wizyt jest koniecznych?
 
Ostatnia edycja:
Do góry