reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Jestem, niestety mała waga Wikusia się potwierdziła 2300g, wniosków z tego faktu nie będę pisać :( 27.06 mam się zgłosić do P. dok. na ściągnięcie szwu i albo urodze albo wrócę do domu. Dziekuje ze dobre słowo i wsparcie. Co ma być to i tak już będzie. ♡
 
Jestem, niestety mała waga Wikusia się potwierdziła 2300g, wniosków z tego faktu nie będę pisać :( 27.06 mam się zgłosić do P. dok. na ściągnięcie szwu i albo urodze albo wrócę do domu. Dziekuje ze dobre słowo i wsparcie. Co ma być to i tak już będzie. ♡
Nic nie będzie. DOBRZE będzie. :-* :-* :* ;)
To mała waga? Nie wiem dlaczego ale mi się kołacze, że w 34 tc prawidłowa....:sorry:
 
Jestem, niestety mała waga Wikusia się potwierdziła 2300g, wniosków z tego faktu nie będę pisać :( 27.06 mam się zgłosić do P. dok. na ściągnięcie szwu i albo urodze albo wrócę do domu. Dziekuje ze dobre słowo i wsparcie. Co ma być to i tak już będzie. ♡
Nafoczka bedzie dobrze zabaczysz:*
Wikus jeszcze podrosnie, a malutkie dzieci tez sie rodza. Ja tam wierze ze Wikus jest zdrowy!!!
 
Hej dziewczyny jestem załamana :(
Koło prawego jajowodu zrobił mi się jakiś wlokniak czy wodniak jest trochę płynu byłam u lekarza mówiła ze mam czekać 2 miesiace może się wchłonie co mam robić? ; (
 
reklama
Heja laseczki :)

Nafoczka nie sposób się nie martwić, jesteś mamą i tak już zostanie, a codzienność dostarcza wrażeń. Jednak tak jak mówi Strawbelka, sama widziałam dzieci rodzace się w terminie z taka waga i wszystko było z nimi ok. A wojownik Wikuś poradzi, bo ma suuuper mamę :)

Sus wciąż kciukam &&&

Strawbuś,cieszę się, że z nami jesteś i że fasolka rośnie. Dopiero czytałam o transferze a to już taka wysoka ciąża. Czas leci

Fondi, mam wizytę w sobotę, dziś odebrałam wyniki i wszystko ok oprócz przeciwciał fosfatydyloserynowych, bo norma do 20 a mam 29,31 w klasie igm

Całuski dla wszystkich
:*
 
Do góry