reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Ja w teorii jestem świeżo zaciążona:) betę robiłam raz i więcej nie będę, bo ostatnio robiłam, było pięknie,a w obrazie USG nic.dziś powtarzałam po raz kolejny test, by zobaczyć, czy na teście są już dwie czerwone krechy...i są:) wcześniej jedna była cieniem cienia:)
Dopiero w piatek idę do lekarza i będę mieć USG,ale faszeruję się lekami, czyli Encortonem, luteiną, wiesiołkiem,acardem,fraxiparyną-zastrzyk w brzuch:), witaminy b6,b12,b9 metylowane i miałam jeden wlew z introlipidu?-to na te komórki NK.
Jeśli chodzi o samopoczucie, to jest ok, dziś rano po raz pierwszy mnie zmuliło, a tak to tylko cycki bolą.
Modlę się codziennie gorąco, by tym razem się udało...
Ale która z nas na tym forum tego nie chce...

Bardzo fajnie aby wszystko poszło dobrze ;)

Tylko odstaw wiesiołka nie mozna go brac jak jest się w ciazy bo wywołuje skurcze macicy co powoduje poronienia albo wczesnej porody . Zebyś sobie nie zaszkodziła nim . Pozdrawiam


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiesiołka sie stosuje od 1 dc do owulacji i pozniej się odstawia ze względy na te własnie zagrożenia i nie wiem dlaczego lekarka ci go kazała brać ale z tego co wiem to nie powinnaś . . Duzo piszą o tym na necie .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
No jestem skołowana, właśnie szukam tego na necie. Napiszę może do mojej Pani dr,żeby się upewnić...
 
Witam

Burczus tez mialam sie pytac dlaczego go bierzesz?! Bo to tylko do owu sie bierze:/

Susana to dobre wiesci! I mam nadzieje ze lekarz od usg genetycznych to potwierdzi[emoji4]

A ja co...codziennie to samo mdlosci, zgaga...ehhh a gdzie tu dalej...spie pare godzin dziennie by nieczuc sie tak podle:/
 
Witam

Burczus tez mialam sie pytac dlaczego go bierzesz?! Bo to tylko do owu sie bierze:/

Susana to dobre wiesci! I mam nadzieje ze lekarz od usg genetycznych to potwierdzi[emoji4]

A ja co...codziennie to samo mdlosci, zgaga...ehhh a gdzie tu dalej...spie pare godzin dziennie by nieczuc sie tak podle:/

Biedactwo te mdłości przejdą ;) ważne że są to dobry znak . Nie doprowadzaj się do głodu to bedze tych mdłości mniej .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry