reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
A ile procentposiadasz ja26%


Zakręconabunia no a ja niestety 0%....

Mam już jedno dziecko 8lat ma,ale prof mówił,że po takim okresie czasu przeciwciała pod wpływem jakiś czynników np.wirusów,chorób,stresu,trybu życia mogły zaniknąć,bo wtedy napewno były...bo jakbym nie miała wogóle hamowania wtedy to też dziecka bym nie miała..tak mi to tłumaczył pobieżnie..
co wy na to?
i coś jeszcze,że jeśli jakieś antygeny męża są w jakimś sensie podobne do moich to tym gorzej..i mamy pecha po prostu..
dlatego niekiedy tak się zdarza że dopiero szczepionki pullowane dają skutek..
jeśli się mylę to mnie poprawcie,ja tak to mniej więcej zrozumiałam
 
Arluśka mnie malina mówił dokładnie to samo. Zachwalał też szczepienia i że mi pomogą i powiem Ci tak ja miałam test limfocytotoksyczny (LCT) dodatni a Fondie ujemny. Jednej z nas szczepienia limfocytami męża nie pomogą. Czekamy na wyniki mlr - zobaczymy jak to jest!!!
Nasze dzieci są w tym samym wieku!! Masz chłopca czy dziewczynkę??

Edit. Doczytałam, masz też syna!
 
Ostatnia edycja:
Arluśka mnie malina mówił dokładnie to samo. Zachwalał też szczepienia i że mi pomogą i powiem Ci tak ja miałam test limfocytotoksyczny (LCT) dodatni a Fondie ujemny. Jednej na nas szczepienia limfocytami męża nie pomogą. Czekamy na wyniki mlr - zobaczymy jak to jest!!!
Nasze dzieci są w tym samym wieku!! Masz chłopca czy dziewczynkę??

Mam synka:biggrin2:
Avita ja Ci powiem że mlr zrobiłam przed wizytą na własną rękę wraz z tym cytotoksycznym(czyli tym,że mąż może być dawcą )
A Ty jak? to Twój 1-y test czy już ten poszczepienny?
Chodzi Ci o to,że u Was szczepienia od męża jednak nie pomogą?
Tego LCT nie zlecił wogóle bo miałam już ten mrl..

A co ten LCT oznacza? I nawet teraz patrzę na zlecone badania (bo będę wszystko robić za tydzień,w dniu I szczepienia) i ten test LCT mam wogóle wykreślony...
ciekawe czemu tak,ale myślę że mrl jest najbrdziej miarodajny,niewiem..
 
Dopiero przyszłam .
Na jej oko wszysztko jest ok .!!!!
Jeszcze w środę rano o 11.30 ma mnie dokładnie oglądać jakiś jej lekarz który u niej pracuje i robi same usg genetyczne .
Ale ..
Tętno spadło jest 168 .
Niedomykalności w zastawce nie widzi czyli ok .
Przepływy żylne ok .
Kość nosowa 2 mm widać.
Nerki dwie .
Pęcherz jest
Żołądek jest
Przezierność była słabo widoczna bo dzieciątko przyklejone pleckami było .
Ale raz jej wyszło 1,5mm
A raz 2,3 .Mówi że jest ok .
Główka i reszta kostek ok .
Beczałam na tym usg jak bóbr
Teraz też jeszcze becze
Na tą chwilę jestem spokojniejsza
Zobaczymy jakbw środę bo nic nie mówiła o pępowinie która była wcześniej u tamtego lekarza dwunaczyniowa .
Ale tamten lekarz nawet wtedy żołądka ani pęcherza nie widział .......
 
Dopiero przyszłam .
Na jej oko wszysztko jest ok .!!!!
Jeszcze w środę rano o 11.30 ma mnie dokładnie oglądać jakiś jej lekarz który u niej pracuje i robi same usg genetyczne .
Ale ..
Tętno spadło jest 168 .
Niedomykalności w zastawce nie widzi czyli ok .
Przepływy żylne ok .
Kość nosowa 2 mm widać.
Nerki dwie .
Pęcherz jest
Żołądek jest
Przezierność była słabo widoczna bo dzieciątko przyklejone pleckami było .
Ale raz jej wyszło 1,5mm
A raz 2,3 .Mówi że jest ok .
Główka i reszta kostek ok .
Beczałam na tym usg jak bóbr
Teraz też jeszcze becze
Na tą chwilę jestem spokojniejsza
Zobaczymy jakbw środę bo nic nie mówiła o pępowinie która była wcześniej u tamtego lekarza dwunaczyniowa .
Ale tamten lekarz nawet wtedy żołądka ani pęcherza nie widział .......

Bardzo się cieszę ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry