reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Witam

Burczus tez mialam sie pytac dlaczego go bierzesz?! Bo to tylko do owu sie bierze:/

Susana to dobre wiesci! I mam nadzieje ze lekarz od usg genetycznych to potwierdzi[emoji4]

A ja co...codziennie to samo mdlosci, zgaga...ehhh a gdzie tu dalej...spie pare godzin dziennie by nieczuc sie tak podle:/
Az brzuch mnie rozbolał z nerwów. Brałam go bo mi zlecono,nie dlatego że sama se wymyśliłam:( i już stres...
 
reklama
Dopiero przyszłam .
Na jej oko wszysztko jest ok .!!!!
Jeszcze w środę rano o 11.30 ma mnie dokładnie oglądać jakiś jej lekarz który u niej pracuje i robi same usg genetyczne .
Ale ..
Tętno spadło jest 168 .
Niedomykalności w zastawce nie widzi czyli ok .
Przepływy żylne ok .
Kość nosowa 2 mm widać.
Nerki dwie .
Pęcherz jest
Żołądek jest
Przezierność była słabo widoczna bo dzieciątko przyklejone pleckami było .
Ale raz jej wyszło 1,5mm
A raz 2,3 .Mówi że jest ok .
Główka i reszta kostek ok .
Beczałam na tym usg jak bóbr
Teraz też jeszcze becze
Na tą chwilę jestem spokojniejsza
Zobaczymy jakbw środę bo nic nie mówiła o pępowinie która była wcześniej u tamtego lekarza dwunaczyniowa .
Ale tamten lekarz nawet wtedy żołądka ani pęcherza nie widział .......
No widzisz, a tak Cię ten lekarz nastraszył. Ogromnie się cieszę! Wszystko będzie dobrze, zobaczysz :-)
 
Mi nic nie mówił w jakim dniu mierzyć prolaktyne . I robiłam w 9dniu cyklu :]



Kwiatuszek zrobiła 2 bety i tyle. Więcej nie będzie robić.Tak mi mówiła.

Fondie na zatwardzenie weź od pielęgniarek syrop i zaraz będziesz lżejsza :D

Cieszę sie razem z Tobą Susana :D
masz kontakt z kwiatuszkim? Co u niej?

No jestem skołowana, właśnie szukam tego na necie. Napiszę może do mojej Pani dr,żeby się upewnić...
odstaw wiesiola:)
 
masz kontakt z kwiatuszkim? Co u niej?

Jako taki mam ;) Tylko nie mam pozwolenia na pisanie o niej - chyba :p
Wiem ,że nie chce badać bety bo to ją stresuje Ma mieć wkrótce wizytę u doktora. Możecie potrzymać za nią kciuki. Na pewno się przydadzą. :)

Burczuś no stress. Wiesiołek Ci jeszcze nie zaszkodził to co się nakręcasz chcesz sama sobie zaszkodzić?? Klapsa chcesz? :p
 
Susana bardzo czekałam na takie wspaniałe wiadomości od Ciebie.Aż mi się łezka zakręciła i nie dziwię się,że Ty się popłakałaś na tym usg.Super i oby tak dalej.
 
Susa wspaniale na taki wpis czekałam!!!!:biggrin2::yes:
Ja już się stresuje na jutrzejszy test:mad: ,ale pewnie biały będzie:sad:
Pozdrawiam dziewczynki cieplutko ;)
 
reklama
Mam wynik prolaktyny:

11,34
normy:
  • przed menopauzą 3,34 - 26,72
  • po menopauzie 2,74 - 19,64
I bądź tu mądry...ja to chciałam rozkminiać na fazy, że 3 dzień cyklu a oni mi walnęli przed lub po menopauzie :o:sad:
 
Do góry