reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Moim zdaniem prolaktyne masz w normie! Bada sie od 2-5 dnia cyklu i jesli w tych dniach masz 11 to git. Dla pocieszenia ja mualam ok 100 przy takiej samej normie a mimo to zaszlam w ciaze i moje szczescie ma juz 6tyg
 
Jako taki mam ;) Tylko nie mam pozwolenia na pisanie o niej - chyba :p
Wiem ,że nie chce badać bety bo to ją stresuje Ma mieć wkrótce wizytę u doktora. Możecie potrzymać za nią kciuki. Na pewno się przydadzą. :)

Burczuś no stress. Wiesiołek Ci jeszcze nie zaszkodził to co się nakręcasz chcesz sama sobie zaszkodzić?? Klapsa chcesz? :p
Oby nie zaszkodził:)
Odstawiam, chociaż Pani dr mi odpisała,że potrzebne są omega3 i omega 6.
 
Dziewczyny wiem że się stresujecie ze mną .
Ja tak całkiem będę spokojna po wynikach Nifty za tydzień .
Jeszcze jutro to jedno usg i może jakoś przetrwam do następnego poniedziałku z wynikami .
Muszę jeszcze jutro zapytać gina o tą ppępowinę .Czy jest dwu czy trzynaczyniowa ..
Julia
Ja piłam czsami herbatę z imbirem trochę pomagało na mdłości ..
Lamia
Trzymam kciuki za jutrzejsze testowanie
 
Dziewczyny wiem że się stresujecie ze mną .
Ja tak całkiem będę spokojna po wynikach Nifty za tydzień .
Jeszcze jutro to jedno usg i może jakoś przetrwam do następnego poniedziałku z wynikami .
Muszę jeszcze jutro zapytać gina o tą ppępowinę .Czy jest dwu czy trzynaczyniowa ..
Julia
Ja piłam czsami herbatę z imbirem trochę pomagało na mdłości ..
Lamia
Trzymam kciuki za jutrzejsze testowanie

Sus ja wiem o tym , że na pewno masz w brzuszku pięknego , zdrowego maluszka i tego się trzymajmy ;) nie ma innej opcji za dużo już łez i bólu . Zawsze bedzie ten stres i lek , zwłaszcza po tych wszyskich przejściach ale jestes silną kobietą i przetrwasz te wichury . Czekam na wszytkie dobre wieści od ciebie .

Pozdrawiam reszte dziewczyn ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry