reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

kurcze takiego długiego posta mi wcieło.. :-(, a drugi raz nie ma czasu pisac..
Karola, Enya super wiesci , moze już troche spokojniesze bedziecie :-)

u mnie cóż, beta pozytywna... i debil jestem bo nie potrafię się z tego cieszyc,
tak na prawde jestem mega przerażona !!!
bardzo sie boje czy nie bedzie biochemiczna,
wiec na razie nawet do tej mysli sie nie przywyczajam..
poki co mam plan zapisac sie do jerzakowej, wcześniej zorbić jeszcze raz bete, czy przyrasta, a jesli tak to w śorde lece na doszczepianie..
 
reklama
Gosia a Ty robiłaś też tą mutację? Wyszło Ci cos?
Magda jak mam jak wspominałam na czczo insuline 9,5; po godzinie 44 a po dwóch 34 bo sprawdziłam wczoraj.
 
Misiejek bardzo się cieszę, trzymam kciuki. Enya myslałam wczoraj o Tobie i tej wizycie u lekarza i bardZo się cieszę że wszystko jest w porządku, jest to też jakaś nadzieja dla mnie na przyszłość, że jeszcze się uda.
 
Misiejek - super, będzie dobrze. Teraz trzymam & aby rosła ładnie.
Oleńka - można te usg zrobić też miedzy 2 dc a 6dc, wg dr przeprowadzającej usg. Ja pierwsze robiłam w 2dc, a drugie w 6dc i Jerzak się nie czepiała. Także zrób sobie w piątek lub we wtorek.
Joanna - u Ciebie chyba obowiązuje to II kryterium, że wartości po obciążeniach, ich suma nie może być większa od 60. Ale to Zula możne mnie poprawi, bo ona podobną sytuację miała.
 
Misiejku ja wiedziałam hehehe:-) Po prostu byłam pewna:-) Napiszesz jaka ta betka???
Zula, Aditka a Wy kiedy testujecie???

Ja za 1,5 godziny wyruszam do Łodzi, na szczęście pogoda jest piękna, bardziej martwię się o to czy nie będzie mi w czasie drogi mega niedobrze bo już parę razy ledwo zdążałam do domu z pawikiem;-) No i to ciśnienie mi skacze, czuję się czasami dziwnie....
Po zastanowieniu stwierdziłam że wezmę jeszcze zwolnienie do 18.04 czyli do Świąt - jak wrócę do pracy (o ile nic się nie będzie działo) to będzie prawie 14 tydzień więc już powinno być bezpiecznie;-)Będę już po tych wszystkich wizytach, USG genetycznym itd. A tak jak wrócę teraz znowu będę się musiała zwalniać, tłumaczyć itd. Nie wspomnę o tym że czuję się czasami mega źle (myślę że po encortonie) i musze się położyć. W pracy gdzie się położę?? Na bieganie między piętrami jeszcze przyjdzie czas:D
 
Ostatnia edycja:
Enya masz racje, lepiej w domu przeczekac,
szczególnie że samopoczucie nie do końca ok..
ja dzisiaj tez sie czuje jak byle co, muli cały dzień, ale to na ciążówki duzo za wczesnie, wiec też mysle ze po tym encortonie takie cyrki.
troche sie stresuje , ze nic a nic piersi nie bola a jeszcze w niedziele bolały jak cholera..
dlatego tak sie boje , czy beta przyrasta..

nie pamietam dokłdnego zakresu ,
ale miałam 33 , a pierwszy zakres był od 5 do 76 co odpowiada trzeciemu tygodniu ciązy..
wiec chyba beta ok, jak na 12 dzień po zapłodnieniu, czyli licząc od @, wychodziło by że zaczynam 3 tydz..
 
Ostatnia edycja:
reklama
Enya - dzidziuś piękny. Nawet nie wiem kiedy testuję.
Miesiejku - mówiłam, że teraz Twój czas:) a jaki wynik? Nie pochwaliłaś się - O już się pochwaliłaś:)
Joanna - Jerzak mi powiedziała, że suma po 1 godzinie i po 2 musi być mniejesza niż 80. Wg mnie to to masz ok
Boże dziewczyny dzięki za wszystkie słowa, modlitwy, Gosia, Karola, Gogac, kaira,MagdaCH
MagdaCH -
Ty to wogóle wydaje mi się, że masz insulinę idealną:) ale skoro chodzi o ten przyrost maksymalnie 5cio krotny to ja mam wzrost 20 krotny... Mam podobny przypadek do AgnieszkiP ale jeszcze mniej mam na czczo
 
Ostatnia edycja:
Do góry