reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

alokin widzę w twojej stopce, że też masz komórki nk może spróbuj wlewu z intralipidu
bierzesz coś na obniżenie nk? moża warto pójść w tą stronę
 
reklama
gogac85 biorę encorton i przed tym podejściem miałam viagrę która też obniża NK.
Ja mam dobrą rezerwę 1,7 ale AMH raczej nie wpływa na jakość komórek a potem zarodków.
Mam doła- muszę ochłonąć:wściekła/y:
 
Alokin - a skąd Ty to wiesz, że już po wszystkim?
Misiejku - ja po prostu nie wiem kiedy iść. Klinika mówi że po 14 dniach od transferu (to by był 1.04). To za długo....:) myślałam w piątek ale to będzie dopiero 10dpt 2 dniowego zarodka i wiem jak będzie kurka... Bo pewnie mimo wszystkich modłów i tak będzie negatyw i wtedy będę się wkurzała, że na darmo łykam wszystkie leki jeszcze do wtorku. A znowu w poniedziałek jak zobaczę negatywa to przez cały tydzień w tej pierniczonej pracy to chyba nerwowo nie wytrzymam... Choć na razie mam niespotykaną dla mnie zlewkę i spokój ducha i jakiegoś pozytywnego powera:)
I z tego powera mimo, że nie znam jeszcze wyników bety i mam jeszcze 5 zarodków na zimowisku to zadzwoniłam do innej kliniki i zapisałam się na rozmowę prekwalifikacyjną do in vitro rządowego:-D
 
Alokin a czemu straciłaś nadzieję?

Zula a ja coś czuję że będzie dobrze u Ciebie :) Myślę źe mogłabyś testować już ok. 12 dnia po transferze. Może tak być? Wtedy będzie tak pośrodku; )

Gogac ja też mam przeczucie że to chłopak; ) Chociaz z córka intuicja mnie zawiodła.

Balbina cholerka.... Ale nie wiem czy kojarzysz że ja przed tą ciążą miałam 2 razy cienie na teście a potem już nie. Jak dla mnie to były biochemiczne. I głównie też dlatego zdecydowałam się na IUI:)
 
zula jeśli chodzi o te insuline to mi powiedziała, że graniczna:/ 3 lata temu miałam podobnie i wystarczyło ze brałam metforminę przed ciążą wiec ciężko to zrozumieć-powiedziała mi, że byłam młodsza...
 
Zula po tylu próbach i znajomości organizmu nie ma mowy aby coś przeoczyć.
Implantacja 3 dniowego zarodka jest na 4 dzień po transferze -u Ciebie na 5-ty a testować możesz już na 9 dzień.
Nic nie czuje -jak zawsze a to już 4 podejście więc nie ma innej opcji.
Dobrze robisz że już się kwalifikujesz -super że przed Tobą jeszcze tyle szans na szczęście.
Jak cóż -dokończę ostatnią i przystępuję jak już pisałam do adopcji zarodka.
 
Enya po długich przemyśleniach na IUI się nie zdecyduję, bo wydawanie kolejnego 1000zł uważam za bezsensowne, a NFZ nigdzie się nie załapię.
Alokin mam nadzieję, że mylisz się co, do swojego przeczucia.
 
Joanna idę jutro zrobić mutację i to na NFZ. Wcześniej płaciliśmy za badanie dziecka, potem nasze kariotypy też odpłatne. Teraz podpowiedzieli mi w tej przychodni, żebym wzięła skierowanie od rodzinnego i napisała podanie o skrócenie czasu oczekiwania na badanie, dziś zadzwonili że mogę jutro przyjść. Inna sprawa, że podanie rozpatrywała lekarka, u której na samym początku badań genetycznych byłam na prywatnej wizycie i pamiętała, że ja to ja… Dobrze, że chociaż to jedno się uda zrobić „za darmo”.
Balbina tak mi szkoda, ale nie łam się. Ja pomiędzy tymi dłuższymi ciążami też zaliczyłam biochemiczną i myślę że powód tego poronienia był inny niż pozostałych.
Enya ja też stawiam na chłopaka, a Tobie Zula życzę bliźniaków i to mega łobuzów hehee. Nie dziwię się, że obstawiasz tyły na wszelki wypadek, pewnie zrobiłabym to samo, ale wierzę że już nie będziesz musiała z tego awaryjnego wyjścia korzystać. Teraz to praca jest chyba u Ciebie najmniejszym problemem, co nie?
Misiejku tylko spokojnie, ja wierzę że będzie dobrze, jesteś idealnie przygotowana, też chciałabym pójść Twoją drogą leczenia, wierzę w te wszystkie femibiony itp., mam przeczucie że przyniesie spodziewany efekt.
Magda a jak tam rozmowa poszła?
Alokin obyś się myliła.
Gogać, w Ciebie jakaś mega energia chyba wstąpiła
Dziewczyny mi zostało sporo clexanne 0,4, mogę oddać.
 
Gosia a czemu chcesz się pozbyć Clexane?

Siedzę tu w tej poczekalni u Maliny i chcę znieść jajko. Bardzo długo dzisiaj przyjmuje, ok. 20 minut jedną osobę. Zastanawiam się czemu nie założył mi jeszcze karty ciąży bo widzę ze tu dziewczyny mają i mierzą im ciśnienie a mnie nie. Dziwne to wszystko. ... Może dzisiaj mi założy.
 
reklama
Balbina Malina - trzymaj się mocno. Nawet nie wiem co napisać.CB ma wiele kobiet i maja to szczęście, że nawet o tym nie wiedzą. Nie trać nadziei i staraj sie dalej.
GosiaS - ale dobrze, że tak wyszło z badaniami. Może to znak że już teraz będzie łatwiej i wszystko dobrze się ułoży.
Rozmowa dopiero w piątek, a ja już świruję :no: do tego jelitówka nie odpuszcza więc i samopoczucie fatalne.

Alokin - byłam 3 razy w ciąży, nigdy nie czułam że jestem. W pierwszej ciaży nawet zdążyłam piwa się napić bo nie wiedziałam. Kochana a może zarodki zrobią ci psikusa.

Zula - dobry pomysł na refundację, popieram. Chociaż mam przeczucie, że na zapisaniu się skończy.
A masz możliwość zrobić betkę w sobotę, żeby w miarę wiarygodna była?

Dobra ja ide dalej uspokajać swoje jelita. Najgorsze, że mogę być w ciąży (do testu 10 dni) a boję się brać leki. Boję się że glukop. i cała reszta wywoła taką sensację ...
 
Do góry