reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Aa i 15 czerwca jestem umówiona na amniopunkcję u pani Marzeny Dębskiej w szpitalu bielańskim .
Mam nadzieję że do tego czasu wyniki Nifty już będą ....
Sus, ja byłam w szpitalu Bielańskim w lutym tego roku. Zupełnie nie mam zaufania do tamtych lekarzy. Nigdy tam nie wrócę.
Mam nadzieję, że jednak unikniesz aminopunkcji i że z maluszkiem będzie wszystko dobrze.
Martha123 świetnie, że wrociłaś, czasem się zastnawiałam co u Ciebie.

Ja czuję się bardzo źle od kilku dni. Chyba łapie mnie depresja i zaczęły się bóle somatyczne.
 
Sus, ja byłam w szpitalu Bielańskim w lutym tego roku. Zupełnie nie mam zaufania do tamtych lekarzy. Nigdy tam nie wrócę.
Mam nadzieję, że jednak unikniesz aminopunkcji i że z maluszkiem będzie wszystko dobrze.
Martha123 świetnie, że wrociłaś, czasem się zastnawiałam co u Ciebie.

Ja czuję się bardzo źle od kilku dni. Chyba łapie mnie depresja i zaczęły się bóle somatyczne.
Asia
To napisz coś więcej
 
Asia
To napisz coś więcej
W lutym tam było straszne zamieszanie, nie przyjmowali pacjentek, nawet dziewczyny, co wody jej odeszły w 24 tygodniu.
Ja mało z tego pobytu pamiętam. Leżała ze mną dziewczyna po porodzie a jej synek na położniczym. Ogólnie o mnie zapomnieli i leżałam sobie tak wieczorem, później lekarka przyszła i przepraszała, że o mnie zapomnieli. Lekarz zamiast przynieść mi wypis to sobie siedział z pielegniarkami na ploteczkach. Sama do niego musiałam iść i się dopominać. Ogólnie Bielański słynie z opinii nie najlepszego szpitala w Warszawie. No i jedzenie okropne, ale to norma w szpitalach ogólnie. Chociaż jakiś czas temu leżałam w Medicover na Wilanowie i opieka tam jest na wysokim poziomie. Lekarze troskliwi, pokoje...a byłam na zabiegu nfz : )
 
Hej
Wpadam na chwilę przekazać wiadomości
Nasza Nafoczka, niestety jest w szpitalu, dostaje kroplówkę na skurcze, szyjka króciutka 8mm. Ale da radę, wszystko jest pod kontrolą.
Proszę o kciuki za naszą Nafoczkę!
 
Martha wiele wiele ;) Jestem bez przegrody jupii i na etapie starań :D W tamtym cyklu klapa ale się jeszcze zobaczy który będzie tym szczęśliwym.

Beatka a miałas już @ po zabiegu ?
Bo chciałam zapytac czy ciebie bolało coś przed okresem i po ?
No mnie okropnie boli w czasie @ i tydzień po . Masakra ;(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry