reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Tęczowa ja nadal jestem u Dubra teraz zrobił mi biopsje z macicy i na tej podstawie chce dobrać leczenie... najwcześniej w poniedziałek mam dzwonić czy są wyniki...
A ty do kogo chodzisz?
Wyniki chyba masz ok. Ale nie wiem co z tą homocysteina no nie wiem jaka ma być.
A czuję się różnie niby wszystko ogarnęłam ale... zawsze jest ale...
Teraz jestem w trakcie @ jakiejś dziwnej bo słabo się rozkręca... a co tam u ciebie?
 
reklama
Martha Witaj z powrotem. Cieszę się ,że wróciłaś.


Tęczowa homocysteina najlepiej koło 5 wysoka więc metyle. Tarczyca też wysoko dziewczyny pisały że najlepiej jest koło 1-1,5 Ja te badania w następnym tygodniu będę robić :(
 
Martaha nie wiem czy wiesz, ale znów poroniłam w 9tc :/ i przyleciałam do Polski diagnozować się. Zrobiłam kupę badań i jestem umówiona do Przybycienia i Sachy . Ta homocysteina to na bank za wysoka i tsh powinno być ok 1 :/
 
Tęczowa przykro mi że znowu cię to spotkało. .. ja tsh mam ok 1,6 i niby ok a wczesniej mialam kolo 2 i też mowili ze ok...
Witaj bea:-) co u ciebie?
 
reklama
Martha wiele wiele ;) Jestem bez przegrody jupii i na etapie starań :D W tamtym cyklu klapa ale się jeszcze zobaczy który będzie tym szczęśliwym.
 
Do góry