reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Dzień dobry [emoji5]

Doris wszystkiego najlepszego dla Twojej Niuni [emoji512] [emoji322] [emoji253]

Suska nadal kciukam za Ciebie i za Fasolkę [emoji110] [emoji110]

Burczuś odważna jesteś, ja bym w życiu nie zrobiła sobie sama zastrzyku, no w życiu kurnia...[emoji6]
Co do tej pani o której piszesz, to ja często sobie myślę, że kto walczy ten ma...ale potem nadchodzą te czarne myśli...
eee tam odważna...;)
a ta pani walczyła naście lat:) ale ostatnie dwa chyba w końcu z dobrą diagnozą.
Znam te czarne myśli. ja teoretycznie jestem w ciąży, 4-5 tc,ale nie chcę się do tej myśli przyzwyczajać. jestem na żelaznym zestawie,więc zobaczymy. Może Bozia da i się w końcu uśmiechnie do nas szczęście...
 
reklama
eee tam odważna...;)
a ta pani walczyła naście lat:) ale ostatnie dwa chyba w końcu z dobrą diagnozą.
Znam te czarne myśli. ja teoretycznie jestem w ciąży, 4-5 tc,ale nie chcę się do tej myśli przyzwyczajać. jestem na żelaznym zestawie,więc zobaczymy. Może Bozia da i się w końcu uśmiechnie do nas szczęście...
Będzie dobrze [emoji173] [emoji8]
 
Czarna ja się zastrzyków wszystkich bałam do pierwszej drugiej kreski, zanim zrobilam betę to już byłam po pierwszym razie :)

Ale mnie dziś Maluch molestuje!!! Zrobił ze mnie kopiec kreta ♡♡♡ chyba te leki go pobudzają :)
 
Cześć dziewczyny .
Ja.już po pobraniu krwi .
Pan doktor przed pobraniem sprawdził tetno dzidziusia .
Było 171 .
Tak że trochę mniejsze niż ostatnio .
Teraz czekamy na wyniki .
Powiedział że w tym dniu w którym byłam na badaniu było 8 pacjentek z czego 3 ( razem ze mną )wyszły ze wskazaniem do amniopunkcji ....
Teraz tylko mam czekać na telefon że są już wyniki .
 
Aa i 15 czerwca jestem umówiona na amniopunkcję u pani Marzeny Dębskiej w szpitalu bielańskim .
Mam nadzieję że do tego czasu wyniki Nifty już będą ....
 
Witajcie po dluuuugiej przerwie...
Nadrobić nie mam szans...
Susana z całego serca trzymam za Was kciuki i wierzę że będzie dobrze...
ja znów się badam i czekam na wyniki... nadal wierzę że to coś da i czekam na rozpisanie planu działania. ..
Ściskam Was wszystkie!
 
reklama
hej :)
za mną intensywny dzień, bo składaliśmy łożka i oboje z teściem mieliśmy problemy co do czego przykręcić, ale efekt końcowy osiągnięty. Przy trzecim już nie było najmniejszego problemu :D.
Odebrałam wyniki, ale zapomnieli mi dopisać wyniku insuliny po 2 h i muszę iść jeszcze ra odebrać ten wynik, no i krwi wzieli za mało i muszę dać się kłuć ponownie :/. Mam parę może pomożecie w interpretacji?
homocysteina 10, 80. Wiem, że za wysoka. Czyli metylowe???
glukoza:
na czczo 88
po 1 h 91
po 2 h 76
tsh 2,02 (0,4-4)
ft3 3,64 (1,8- 4,2)
ft4 1,34 ( 0,89-1,76)
ca125 5,55 (0-21)

Susana trzymam kciuki :*
Martaha witaj, jak się czujesz??? gdzie się leczysz u kogo???
burczuś ja robiłam sama zastrzyki, z czasem jest coraz lepiej :)
 
Do góry