reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Witam
Nafoczka właśnie napisała że ma dodatkowo założony pessar .
Szyjka dalej 8 mm.

Trzymamy kciuki żeby Wiktorek jeszcze posiedział w brzuszku
 
reklama
Hej
Nafoczka mocne kciuki za Ciebie i Wiktorka :* zaciskaj nogi i jeszcze kilka tygodni
Fondie jak nie w tym roku morze to może w następnym ?:D z dzieciem nowym
Gabiś możesz mi napisać coś więcej na temat tych ft3 ft4 ???
pozdrawiam Was wszystkie :)

Tęczowa, zapytam mojego endo w mailu, bo wszystkie notatki mam w domu. Wiem tylko że jedno ft powinno być w niższej granicy normy a drugi w wyższej. A nie chcę niczego pomylić. I mój endo oprócz TSH zawsze woli ft4 jak byłam w ciąży.
 
Ostatnia edycja:
Ft4 ma być w górnej granicy normy.TSH ok.1 dla kobiet w wieku produkcyjnym.
Nafroczka jeszcze tylko troszeczkę A Ty dasz radę bo kto jak nie Ty ☺Wiktorek a Ty słuchaj mamy i pomieszkaj jeszcze chwilę u niej w brzuszku.
Susana Ty idziesz dzisiaj na usg ?
 
Właśnie się pożegnałyśmy ;). Jakbym miała się zastanowić to np.przy pracy na kucaka mnie bolał-ciągnął brzuch i myślałam że może ściskam tą ranę w brzuchu ,i czasem tak w pipce takie pociąganie. Nic wielkiego może i mało znaczącego ale coś takiego miałam. A Tobie co się dzieje? Kotek może ta spiralka coś ten teges ci naruszyła? Bo już dawno miałaś zabieg.



Uśmiechnęłam się przy Twoim poście i jestem za mężem. Wielkie mi halo że raz nie pojedziecie nad może. Mnie bez badania u Maliny nie stać na taki wydatek więc nie szukaj sobie powodów do żalu i problemów. Pamiętaj ,że stres sprzyja złym wynikom ;)


Gabiś to że skierowanie poszło to nic wielkiego przecież możesz iść do ginekologa lub nawet rodzinnego i poprosić o kolejne i dosłać. Ja tak robiłam. Co do MTHFR i V Leiden to musisz mieć konkretne skierowanie choć jakby ktoś chciał ,a pewnie doktorka u której byłaś mogła nie chcieć ,mogliby Ci zrobić.

Hej dzieki bardzo ;) . Ja właśnie mam takie ciągnięcia i rwanie ;( nie wiem jak to opisać ale boli bardzo i mogę wtedy nie mogę chodzic i siedzieć . Jak miałam spirale to bolało jeszcze gorzej teraz już jej nie mam od stycznia a operacje miałam w październiku i póżniej drugą w listopadzie i miałam 2 spirale do stycznia .
Zgłosiłam to już do lekarza i mam wizyte dopiero 14 lipca .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ovli szkoda ,że nie jesteś w Pl. Szczerze mówiąc namawiałabym Cię na histeroskopie. Widzisz u nas każą się starać zaraz po usunięciu czy po histeroskopii lub laparoskopii bo to najlepszy czas bo wszystko przedmuchane i "kabelki stykają". A Tobie zakładali spirale na ten najlepszy czas.Pogadaj z nim o tym.
 
Ft4 ma być w górnej granicy normy.TSH ok.1 dla kobiet w wieku produkcyjnym.
Nafroczka jeszcze tylko troszeczkę A Ty dasz radę bo kto jak nie Ty ☺Wiktorek a Ty słuchaj mamy i pomieszkaj jeszcze chwilę u niej w brzuszku.
Susana Ty idziesz dzisiaj na usg ?
Usg mam w poniedz.lub w środe
 
Hej
A ja dziś mam dzień lenia, leżę i noc nie robię. Musze zabrać się za smażenie kurczaka, do tego ryż i surówka i po obiedzie.
Może pojadę znów pogrillować z Małą ale nie bardzo ma mnie kto zawieźć a sama nie chcę jechać w taki upał.
Buziaki dla Wszystkich
 
Hej
A ja dziś mam dzień lenia, leżę i noc nie robię. Musze zabrać się za smażenie kurczaka, do tego ryż i surówka i po obiedzie.
Może pojadę znów pogrillować z Małą ale nie bardzo ma mnie kto zawieźć a sama nie chcę jechać w taki upał.
Buziaki dla Wszystkich
To u Ciebie upał powiadasz...u nas szaro,buro i ponuro:/
 
reklama
Do góry