reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Beatka znajdz gina co Ci da na znizke heparyne. Moj mi daje ze wzgledu na poronienia. Nie mam zadnych badan i wskazan do heparyny, a lekarz sie nie boi i daje na znizke. Place chyba 7 zl za 10 zastrzykow. Nigdy mu nie wspominalam o znizce, sam mi daje. Moze poronienia sa wskazaniem do znizki.
 
reklama
Beatka znajdz gina co Ci da na znizke heparyne. Moj mi daje ze wzgledu na poronienia. Nie mam zadnych badan i wskazan do heparyny, a lekarz sie nie boi i daje na znizke. Place chyba 7 zl za 10 zastrzykow. Nigdy mu nie wspominalam o znizce, sam mi daje. Moze poronienia sa wskazaniem do znizki.
Ja mam ze względu na MTHFR zniżkę na heparynę. Ale to zależy od Gina, bo mutacji zrobionej nie miałam a i tak dostawałam na zniżkę...
 
Bea wiem co piszą dziewczyny ale wiem też ze na "naszym rynku" będzie to dość trudne, niestety. Kwiatuszek podpowiedziała mi żylaki. Inaczej przeszłam przez 5gin i genetyk i nic. Nawet teraz jak wychodziłam ze szpitala to mi nie chciał dać na R. mimo tego że biorę na stałe.
 
Nafoczka, jakie Ty magiczne zioło polecasz na płodność?

Bea, właśnie problem jest z heparyna od lekarzy. Ja to przyjmę nawet na 100%. A zylaki mam od dawna, moglabym lekarzowi zaprezentować.

Czarna_mała a od prof. J. miałas na ryczałt?
 
Ostatnia edycja:
Nafoczka, jakie Ty magiczne zioło polecasz na płodność?

Bea, właśnie problem jest z heparyna od lekarzy. Ja to przyjmę nawet na 100%. A zylaki mam od dawna, moglabym lekarzowi zaprezentować.

Czarna_mała a od prof. J. miałas na ryczałt?
Niestety dr Jerzak wszystko przepisuje na 100%, metforminę też :(
 
reklama
Ze zniżką na heparynę w Warszawie jest duży problem. Lekarze się boją, bo ponoć są częste kontrole... Nie wiem jak gdzie indziej, ale mi mówił zaprzyjaźniony gin....
Dziewczynki, a czy słyszałyście kiedyś, aby zrost był przyczyną poronień takich późniejszych ciąż? Zastanawiam sie czy rzeczywiście to mogła być przyczyna. W tej drugiej ciąży miałam wrażenie, że sączą mi się wody płodowe, ale doszłam do tego dopiero jak już dowiedziałam się, ze dzidzia się nie rozwija...
 
Do góry