reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Jakby Beatka nie chciala tej fraxiparyny 0,4 3800j to moge ktorejs wyslac. 9 zastrzykow. Tylko zaznaczam ze to po upalach i nie wiem jaka tmp. mialam wtedy w mieszkaniu.
 
Beri do jakiego etapu doszłaś? Sorry nie pamiętam. Ja z przegrodą doszłam do 15 tyg i do 23 i w 23 miałam małowodzie bo zaczęły się sączyć wody.Moje zdanie jest takie ,że wszystko może być przyczyną nawet cholerna opryszka więc co się dziwić jak miałaś tak duży zrost ,że lekarz myli go z przegrodą (mówi samo za sie)
Ja doszlam do 8 i 17. W tej drugiej ciazy jeszcze na usg w 12 tc wszystko bylo super. Potem w 17 zaczal mnie bolec brzuch, pojechalam do szpitala i okazalo sie ze juz po wszystkim... Doktor badajacy powiedzial ze mam malo wod plodowych a wczesniej mialam na pizamie przez kilka dni taki dziwny slodki zapach. Ale nie zastanawialam sie co to...
 
Beri korzystasz z tel? dałaś mi negatywa że coś piszę nie mądrego :p Może i piszę głupoty heh :D Wiem ,że te oceny dajesz przypadkowo więc uważaj bo narobisz sobie wrogów :D (żarcik)


Strawbelka chcę ,chcę :D Wszystko co free I love it :p
 
Beri korzystasz z tel? dałaś mi negatywa że coś piszę nie mądrego :p Może i piszę głupoty heh :D Wiem ,że te oceny dajesz przypadkowo więc uważaj bo narobisz sobie wrogów :D (żarcik)


Strawbelka chcę ,chcę :D Wszystko co free I love it :p
Beatka to wyslij mi adres na priva. W przyszlym tyg Ci wysle;)
 
Beri korzystasz z tel? dałaś mi negatywa że coś piszę nie mądrego :p Może i piszę głupoty heh :D Wiem ,że te oceny dajesz przypadkowo więc uważaj bo narobisz sobie wrogów :D (żarcik)


Strawbelka chcę ,chcę :D Wszystko co free I love it :p
O matko! Jakbym mogla dac negatywa! Pisze z telefonu i jeszcze 3 razy mi przerwalo pisanie przez polaczenie...A gdzie to cofnac?
 
Beri spoko możesz cofnąć przy tym moim i nafoczki poście na wcześniejszych dwóch stronkach wyskoczy Ci cofnij ocenę . To te posty z aktówką ;)

Strabelka adress masz walentynkę możesz słać jak umrę będzie na |Ciebie :p
 
Beri spoko możesz cofnąć przy tym moim i nafoczki poście na wcześniejszych dwóch stronkach wyskoczy Ci cofnij ocenę . To te posty z aktówką ;)

Strabelka adress masz walentynkę możesz słać jak umrę będzie na |Ciebie :p
Cofniete! Jakbym komus tak jeszcze zaznaczyla to piszcie, wszystko przez pospiech. Bea jesli mozesz napisz jak to u Ciebie wygladalo? Twoje ciaze bardzo zaawansowane, wspolczuje jak musialas to przezywac...Czy czulas ze sacza Ci sie wody plodowe.
 
reklama
Do góry