reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Nie chce się wymadrzac ani głupot pisać ale kto Ci Strawbelka zinterpretuje wynik skoro i tak bierzesz metyl? Zrób mutacje jak masz jakiś wyrzut witamin z grupy b12 to i tak za 3 tyg wiele nie zdziałasz a nadal nie dowiesz się jaka masz mutacje i tak musisz metyl brać jak nie znasz swojej mutacji. Przy formachmetylowych chyba nie dużo się dowiesz co wskazuje np. Za duża ilość Wit b12 czy b6 przestaniesz je brać ? Ja bym się bała nie znajac wyniku mutacji. To takie leczenie "po lebkach" nie wiem ale ja się sparzylam na leczeniu takim. Ja bym zrobiła na twoim miejscu homocysteinę i mutacje a dalej zarzywala metyl. Chyba, że ktoś ci super zinterpretuje bo jak nie to znów się zacznie jak każdy będzie co innego pisać.
Widzisz jerzakowa jest super jeśli chodzi o mutacje a jak poczytasz forum od początku zobaczysz że nie zlecala metyli...nie wiem jak teraz, ja mam homocysteinę w normie i mutacje na którą nie musze brać metyli i mam zwykła dawkę b6 i b12 brać ...nie wiem czy jest wyrzut tych witamin jak masz metyle.
Chyba ze głupoty pisze to mnie poprawcie.natemat mutacji wszędzie piszą co innego.... każda ma inne zdanie a mało kto daje formę metylowa.
Kiedys któraś pisała po co czytam forum od początku a taka prawda że ta kopalnia wiedzy pokazuje nie tylko kiedy jakie badania ale daje światło na lekarzy ich leczenie i opinie i uważam że dużo wiecej się można dowiedzieć ....:)
Pozdrawiam z drogi do łodzi :)
Wyrzut b6 i b12 może być też w przypadku nie posiadania mutacji :)
 
reklama
Dzien dobry! Dziewczyny, na dzisiejszym teście to juz nic nie widać...
Wczorajszy wysechl i widać taki cień cienia ale dzisiaj nic..
Niestety blad wstawiania zdjecia z appki. Zaraz sie zaloguje przez przeglądarkę i dorzucę zdjecia.

Pierwsze zdjecie - dzisiaj, nic nie widac.
Drugie - test z wczoraj.

Jadę na betę, to sie wyjaśni.
 

Załączniki

  • image.jpeg
    image.jpeg
    384,8 KB · Wyświetleń: 74
  • image.jpeg
    image.jpeg
    395 KB · Wyświetleń: 68
Ostatnia edycja:
Bertha ja znow niewidze testow.. co to Facelle to w ostatnim cyklu tez mi blada kreske pokazalo a potem nic:/
Najbardziej wiarygodna bedzie beta!!!
Mimo wszystko zaciskam kciuki vy to bylo to
 
Bertha ja znow niewidze testow.. co to Facelle to w ostatnim cyklu tez mi blada kreske pokazalo a potem nic:/
Najbardziej wiarygodna bedzie beta!!!
Mimo wszystko zaciskam kciuki vy to bylo to

To pewnie podobna historia będzie u mnie.
Krew pobrana, zobaczymy co wyjdzie, ale nie liczę na nic.
 
Nie chce się wymadrzac ani głupot pisać ale kto Ci Strawbelka zinterpretuje wynik skoro i tak bierzesz metyl? Zrób mutacje jak masz jakiś wyrzut witamin z grupy b12 to i tak za 3 tyg wiele nie zdziałasz a nadal nie dowiesz się jaka masz mutacje i tak musisz metyl brać jak nie znasz swojej mutacji. Przy formachmetylowych chyba nie dużo się dowiesz co wskazuje np. Za duża ilość Wit b12 czy b6 przestaniesz je brać ? Ja bym się bała nie znajac wyniku mutacji. To takie leczenie "po lebkach" nie wiem ale ja się sparzylam na leczeniu takim. Ja bym zrobiła na twoim miejscu homocysteinę i mutacje a dalej zarzywala metyl. Chyba, że ktoś ci super zinterpretuje bo jak nie to znów się zacznie jak każdy będzie co innego pisać.
Widzisz jerzakowa jest super jeśli chodzi o mutacje a jak poczytasz forum od początku zobaczysz że nie zlecala metyli...nie wiem jak teraz, ja mam homocysteinę w normie i mutacje na którą nie musze brać metyli i mam zwykła dawkę b6 i b12 brać ...nie wiem czy jest wyrzut tych witamin jak masz metyle.
Chyba ze głupoty pisze to mnie poprawcie.natemat mutacji wszędzie piszą co innego.... każda ma inne zdanie a mało kto daje formę metylowa.
Kiedys któraś pisała po co czytam forum od początku a taka prawda że ta kopalnia wiedzy pokazuje nie tylko kiedy jakie badania ale daje światło na lekarzy ich leczenie i opinie i uważam że dużo wiecej się można dowiedzieć ....:)
Pozdrawiam z drogi do łodzi :)
Wyrzut b6 i b12 może być też w przypadku nie posiadania mutacji :)
Fondie, jak jestes taka madra to jeszcze mi powiedz czy te mutacje musze robic na czczo? Czy nie trzeba?
 
Martyska
Coś może pomyliłam ale wywnioskowałam z postu twojego że ty też masz test pozytywny ???

Strawbelka
Chyba najlepiej zbadać homocysteinę i witaminę B 12 .Wyniki w ten sam dzień .Będziesz miała jakąś światłość .
Ja biorę B 12 × 1
B 6 × 1
Jeszcze nie....czekam ....testuje za tydzień...

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja wam dziewczyny zazdroszczę ciąż i dzieci. Każdego dnia próbuję żyć normalnie i wszystkim się cieszyć, ale wieczorami zawsze jest ciężko. Kurcze, tak się cieszę, że Bertha jest w ciąży :laugh2: i to tak jakbym sama była, a za chwile robi mi się przykro bo wiem, że mogę dziecka nie mieć. Przepraszam, że smęcę :sad:

Ja mam podobnie, aczkolwiek trochę inaczej. Czuję się jakbym stała w jakiejś kolejce i każda kolejna kobieta, która zajdzie w ciąże wypycha mnie z tej kolejki :( Może to głupie, ale tak się czuję. Zastanawiam się czy się nie poddać, moja walka trwa 7 lat. Mam wrażenie, że ktoś ewidentnie daje mi do zrozumienia, żebym dała sobie spokój...

bertha - kciukam za bete
 
Fondie, jak jestes taka madra to jeszcze mi powiedz czy te mutacje musze robic na czczo? Czy nie trzeba?
Hej hehe nie na czczo genetyki ani immunologii nie trzeba być na czczo. Nie jestem lekarzem ale ani w genomie ani umaliny nie musiałam być na czczo. Mutacja to badanie genetyczne ja miałam i homocysteinę i mutacje u maliny i jadłam normalnie -tak mi zlecono
 
reklama
Strawbelka mowie jak bylo u mnie, na milion procent tak badanie robiłam i pytałam tam mi powiedziano . Jak nie wierzysz zadzwoń sobie tam gdzie pobierasz :) przed genetyka nawet mi zlecone nie mieć pustego żołądka
 
Do góry