reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Susana, piękne wieści! Maluch sobie rośnie. Juz 2 cm i leci 9 tc, super [emoji108]!
Nafoczka, to czyli Ty Jeszcze bierzesz progesteron. Ja się zastanawiam czy wykupić kolejny duphaston czy dać sobie juz spokój bo i tak nie biorę juz długo
Lila, przykro mi, ale musisz dalej próbować.
Fondie, a Ty jakieś specjalne potrzebujesz to Colostrum? Ja kupiłam w aptece takie jakie było.
Asia, no to pisz od razu jak dostaniesz wyniki.
Strawbelka, jak się czujesz?
AgnieszkaP jak brzuch boli to trzeba leżeć niestety. U mnie odpukać na razie spokój z baraxtonami :-D

Buziaki Dziewczęta

Edit

A ja się tak cieszę jak patrzę na mój suwaczek ze leci juz 31 tc :-D
 
Ostatnia edycja:
czarna a tak przeproaszam, myslam ze to to samo tak chodzi o histero:)
destino to z linka co mialam ? nie ma u nas..podjade dzis jeszcze ale ale u nas nawet actifoli mi sprowadzano
 
dziewczyny mialam Link do: Colostrum (LN) | Laboratoria Natury to colostrum ale konczy sie nie mam skad wziasc czy ktoras z was jest mi w stanie kupic ma blisko siebie zeby bylo jak najszybciej???
w dozie jest tylko to Link do: Colostrum, kapsułki, 45 szt. - Portal Dbam o Zdrowie.
ale to to samo? poradzicie cos? albo moze ktoras zakupic to ktore wy stisujecie i mi szybko wyslac? od razu przelewam oczywiscie pieniazki
Fondie ja biore raz to, raz to drugie. To z doza ma wieksza dawke.
 
a widzisz strawbelka to sobie zamowie w dozie najwyzej ja biore 1 na dzien bo malia mowi ze "woda swiecona" a w sumie wzmacnia organizm nie wiem jak wplywa na szczepionki ale ztego co rozumiem to dostarcza immuglobulin a nie wplywa jakos na szczepionke wiec zamowie w dozie . Dzieki
strawbelka a jak sie czujesz dzis?
 
reklama
Do góry