reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Lilia, strasznie mi przykro :( ehh, zebtez zycie nie moze byc latwiejsze.

Asia, czekamy na wiesci z lab!

Agnieszka, na pewnie wszystko ok, odpoczywaj :)

Drestino, nie wiem o jakich ziolach mowivie, ale ja mam ochotre jedno takie zapalic ;)

Strawvelka, susana, jak samopoczucie?

Fondie, a Tybco teraz? Druga szczrepionka?
 
reklama
Nafoczka, a jakie Ty bierzesz leki obecnie?
Ja rano euthyrox 50. acard, magnez, w południe Femibion Natal 2 plus, magnez, wieczorem Clexane 0,4, magnez
Nospa w razie potrzeby.
Duphaston odstawilam jakieś 2 tyg temu jak mi się skończył, Luteinę odstawiłam dawno temu jak miałam swędzenia ;-)
DORIS przepraszam ze dopiero pisze ale M. kupił mi nowa kom. żebym miała z wami lepszy kontakt i póki co to on się nią bawi, jak dziecko
JA biorę 3xnospe, 2 magnez, D3az mi się skończy, Femibion 2, 2x2lutke, acard, Clexane 0.4, kwas met. aż mi się skończy.

MIGALL, Lilia przykro jak nie wychodzi ale wyjdzie w najmniej oczekiwanym momencie. JA byłam chora, na antybiotyku, bez nadziei i po 6 stymulacja a 9 próbach, teraz układam ciuszki i nie wierzę że rok temu miałam zielone światło
 
Lilia, bardzo mi przykro :sad:

Arda, prawdziwe zioło to i ja bym zapaliła, ale obawiam się, że na jednym bym nie skończyła, a piszemy o ziołach na poprawę owulacji, bo takie są, a dziś przeczytałam, że są nawet takie na zapobieganie poronieniu
 
nafoczka, oj zdecydowanie jesteś szczęściarą :) Teraz doleżeć do terminu i bobasek na świecie.

Destino, wreszcie i nam się poszczęści. Ja owu mam regularnie i co z tego? :(
 
Arda tak teraz w środę jadę na 2 szczepienie ..od razu podskocze do szpitala móż ejaims cudem złapie się na hsg pewnie się nie uda ale popytam bo dodzwonić się tam graniczy z cudem :)

Avita daj znać jak po szczepionce.
Przykro mi dziewczyny z powodu jajeczek nie znam się na tym wiec nawet nie wiem co napisać. Czego to jest wynikiem?
 
Lilia
Migal
Strasznie mi przykro .
Musicie próbować dalej i się nie poddawać .

Ja już po wizycie .
Dzidzia 8 t 4 d .
Około 2 cm .
Tętno serduszka 189 .
Podobno takie wysokie tętno ma być w tym tygodniu .Bo już panikowałam .
Cieszę się bardzo ...i mój mąż też cały w skowronkach .
Musimy powiedzieć chłopakom bo jeszcze nie wiedzą ...
Ciekawe czy się ucieszą .
 
Soory za post pod postem .
Pytałam o encorton .
Moja ginka uważa że on nie wpływa żle na płody .
Może być małogłowie ale to przy dużych dawkach a my bierzemy małe .
 
reklama
ardamusi sprawdzic czy nie ma zrostow :) nigdy nie mialam .
jesli intralipid tak super dziala to szxzepionki tym bardziej wiec nadzieja jest:) i nie odstawiam juz colostrum na pewno :)
susana po prostu boskoooooo
 
Do góry