reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Kwuatuszek w tym acc optima jest acetylocysteina.
Doris zlozylas wozek? Pochwal sie;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Dziewczyny odebrałam wyniki nasienia mojego męża i wszystko ok poza ilością Na 1 ml troszkę poniżej normy i lepkosc 2 plusy...ale duza żywotność i ruchliwość...coś wiecie co to może oznaczać? Dziś 12 dc i zdecydowaliśmy się starać ale teraz nie wiem [emoji53]i niby coś cytologia wyszła nie tak i mam brać macmirorr ale lekarz powiedZial ze nie ma przeciwskazan do starań...<br /><br />Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny odebrałam wyniki nasienia mojego męża i wszystko ok poza ilością Na 1 ml troszkę poniżej normy i lepkosc 2 plusy...ale duza żywotność i ruchliwość...coś wiecie co to może oznaczać? Dziś 12 dc i zdecydowaliśmy się starać ale teraz nie wiem [emoji53]i niby coś cytologia wyszła nie tak i mam brać macmirorr ale lekarz powiedZial ze nie ma przeciwskazan do starań...<br /><br />Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
Martyska
Nic a nic nie znam się na rodzajach spermy ......Ani na lepkości .hehe
Przepraszam ale jakoś tak mnie to rozbawiło a przecież to poważny temat ....
Myślę że dużo zależy też od twojego śluzu w takim przypadku .A najważniejsze że są szybkie " kamikadze "
 
To jesteśmy dwie! Ja od 3 dni biorę bromergon ,też mam wysoką prolaktynę norma do 496 ja mam ponad 700.Chciałam ostatni cykl mimo wszystko spróbować bez leku -owu była ,przytulanki codziennie i test pozytywny ,beta też i co ? Biochemiczna!! Myślę że prolaktyna zawiniła i od tego cyklu biorę codziennie na noc i 8 dpo będę sprawdzać czy spada. A i tsh miałam koło 1 i też mi skoczyło do 3!!! :(
Strawbelka nie strasz! Leż i się nie ruszaj.

Dołącze do klubu wysokiej prolaktyny, ja mam 502,70. Biorę Norprolac. Orientujecie się po jakim czasie można powtórzyć badania? TSH mam 1,690.
lamia78 ten bromergon bierze się cały czas, czy zależnie od dnia cyklu?

Susana jak Twoje samopoczucie dzisiaj?
 
teczowa - dr Janosz nie jest immunologiem tylko ginekologiem, który zgłębia dziedzinę immunologii. Jej konikiem są NK

Strawbelka -
ja bym posłuchała dr, wie co mówi
 
Martyska
Nic a nic nie znam się na rodzajach spermy ......Ani na lepkości .hehe
Przepraszam ale jakoś tak mnie to rozbawiło a przecież to poważny temat ....
Myślę że dużo zależy też od twojego śluzu w takim przypadku .A najważniejsze że są szybkie " kamikadze "
Do tej pory 5 prób i 5 ciąż....więc myślałam ze wyniki będą super a tu jednak coś nie do końca idealnie....[emoji53]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam Was.

Strawbelko słuchaj lekarza ja bym tak zrobiła w takiej sytuacji.

Fondi ja nie chce teraz brać enkortonu ani wlewów. Poczekam na wyniki szczepień! Ty też tak zrób:tak:

Susana obyś miała racje, że po szczepionkowej kuracji zajdę w zdrową ciążę. Wybrałam maline i musze go słuchać bo inaczej to byłoby bez sensu.
Pisałaś wcześnie że nie robiłaś badań genetycznych płodu, ja też nie a z badań miałam b.duże ryzyko trisomi 13 i 22 dlatego chwilami myśle, że to wszystko na nic bo na genetykę nie ma się wpływu i szczepienia nic nie pomogą. Obym się myliła!!!!

Destimo ja też mam doła wkurza mnie to wszystko ale tak jak chyba każda z nas wierze że się uda!!!
 
Dziewczyny dla zainteresowanych obniżeniem homocysteiny,wynik wyjściowy miałam 10,3 po ovarinie spadł do 9,3 a dzisiejszy wynik po 1,5 mca zażywania metyli 7,4; także coś w tym jest:) a na prolaktyne ja zazywam dostinex, 1/4 tabletki co 5 dni.dobrej nocy Wszystkim
 
reklama
Ja
Dziewczyny odebrałam wyniki nasienia mojego męża i wszystko ok poza ilością Na 1 ml troszkę poniżej normy i lepkosc 2 plusy...ale duza żywotność i ruchliwość...coś wiecie co to może oznaczać? Dziś 12 dc i zdecydowaliśmy się starać ale teraz nie wiem [emoji53]i niby coś cytologia wyszła nie tak i mam brać macmirorr ale lekarz powiedZial ze nie ma przeciwskazan do starań...<br /><br />Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom

Pozdrowienia dla wszystkich
Martyska twój mąż najprawdopodobniej mam przeciwciała plemnikowe. Warto żeby poszedł do androloga. Trzeba zrobić test Eliza z krwi i mar test. Mój mąż wyniki ma w normie a przeciwciała są.
 
Do góry