reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Madzik, mam prolaktynę prawie 30 a tsh skoczyło znowu na ponad 4. Będę dziś u gin to poproszę o coś na owulację. A nie wiem co z tarczycą. Było wszystko ok, bo już spadło do 1. Mam mętlik w głowie. Nie mogę tak po prostu sobie próbować, bo musze jak najszybciej wrócic do hormonów. Mam mega doła

Strawbelcia spróbuj wrócic do dupka i może potrzymaj go przez tydzień. Nie jestem lekarzem, nie znam się, to tylko propozycja. Tak bardzo bym chciała, aby ci się udało
To jesteśmy dwie! Ja od 3 dni biorę bromergon ,też mam wysoką prolaktynę norma do 496 ja mam ponad 700.Chciałam ostatni cykl mimo wszystko spróbować bez leku -owu była ,przytulanki codziennie i test pozytywny ,beta też i co ? Biochemiczna!! Myślę że prolaktyna zawiniła i od tego cyklu biorę codziennie na noc i 8 dpo będę sprawdzać czy spada. A i tsh miałam koło 1 i też mi skoczyło do 3!!! :(
Strawbelka nie strasz! Leż i się nie ruszaj.
 
reklama
Strawbelka jak pojedziesz na IP to cie zostawia bankowo w szpitalu wiec jeśli możesz jechac na IP do szpitala gdzie twój gin pracuje bym jechała do zwykłego szpitala bym nie jechała lezala i zbadał betę chyba że się pogorszy to wtedy dopiero na IP a tak słuchałam gina i lezala
 
Hej dziewczyny byłam dziś u reumatologa w Bydgoszczy dostałam na ana1 APTT i inne badania jutro musze na nowo tam jechać bo nie zdążyłam pobrać krwi pielęgniarka mi zabrała skierowanie na badania i mówiła ze mam być jutro do 9 by wyniki mieć na 19 maja na ponowna wizytę
A jak u was mija dzień?
 
Hej dziewczyny byłam dziś u reumatologa w Bydgoszczy dostałam na ana1 APTT i inne badania jutro musze na nowo tam jechać bo nie zdążyłam pobrać krwi pielęgniarka mi zabrała skierowanie na badania i mówiła ze mam być jutro do 9 by wyniki mieć na 19 maja na ponowna wizytę
A jak u was mija dzień?
Motylek poczytaj sobie wszystkie posty, to bedziesz wiedziala jak nam mija dzien.
Po co Ci mamy pisac jak i tak nas nie czytasz.
 
Magda 82 ale tam w ulotce acc optima nie ma nic o uszczelnianiu naczyn krwionosnych.
Na moim jest napisane, ze to na latwiejsze odkrztuszanie wydzieliny z oskrzeli czy tam pluc.
To napewno to?
 
Strawbelka a jak pisałaś o tych plamieniach do lekarza to on nie prosił cie żebyś przyjechała? Żeby Cię zbadać? Czy wszystko jest w porządku? Strawbelka no ciężki orzech do zgryzienia bo w szpitalu połoza cie a w domu też możesz leżeć chybaze będziesz miała lepszy komfort psychiczny jak cie połoza w szpitalu.. Ja pamiętam jak miałam torbiel w drugiej ciąży to kazał leżeć... Oszczędzać się.. A z leków miałam tylko lutke nic specjalnego.. strawbelka a który to tc?
 
Strawbelka a jak pisałaś o tych plamieniach do lekarza to on nie prosił cie żebyś przyjechała? Żeby Cię zbadać? Czy wszystko jest w porządku? Strawbelka no ciężki orzech do zgryzienia bo w szpitalu połoza cie a w domu też możesz leżeć chybaze będziesz miała lepszy komfort psychiczny jak cie połoza w szpitalu.. Ja pamiętam jak miałam torbiel w drugiej ciąży to kazał leżeć... Oszczędzać się.. A z leków miałam tylko lutke nic specjalnego.. strawbelka a który to tc?
Riri, 3t6d.
Lekarz kazal lezec w domu i obserwowac bo mowi ze jak zaczna mi tam grzebac to moga tylko pogorszyc, a na tym etapie nic wiecej w szpitalu nie zrobia co moge zrobic w domu.
Mowil ze jakby bardzobsie nasililo to wtedy do szpitala mozna pojechac.
 
reklama
To słuchaj lekarza Strawbelko i leż w łóżku..
A nie masz bóli?i wiem że to trudne ale postaraj się wyłączyc psychicznie... Żeby nie stresować się dodatkowo;( trzymam kciuki!!!!
 
Do góry