reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Dziewczyny a w szpitalu daja jakies specjalne leki na krwiaki? Czy tez kaza tylko lezec?
Jak mi przejdzie to moze jutro albo w sobote pojde gdzies na usg, bo dzis to juz wole lezec.

Riri, 3t6d.
Lekarz kazal lezec w domu i obserwowac bo mowi ze jak zaczna mi tam grzebac to moga tylko pogorszyc, a na tym etapie nic wiecej w szpitalu nie zrobia co moge zrobic w domu.
Mowil ze jakby bardzobsie nasililo to wtedy do szpitala mozna pojechac.

Wiesz co Strawbelka, ja jestem w 4 ciąży na tym etapie, chodziłam do różnych lekarzy, nie raz nawet do dwóch w ciążach (tej którą straciłam w 8 tc również) i pierwszy raz spotykam się z takim lekarzem, który w przypadku plamienia/krwawienia każe leżeć w domu. Mi moi lekarze ZAWSZE od razu kazali jechać na IP i NIGDY żadne nie powiedział, że jechać jak się pogorszy, bo jak się pogorszy to wiadomo co może być.
Dlatego to dla mnie strasznie dziwne!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja mam 5 poronien wczesnych[emoji53] żywotność plemników 72% a ruchliwość 70%..więc z tym jest ok... sterydy mam przepisane encorton 10 bo powiedziałam że bez zelaznego zestawu nie podchodze...czy to mąż ma brać sterydy bo już nie nadążam. ..?

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom

Maz steryd tez. Dziewczyny, zgadza sie?
Moj gin tez polecał Profertil.

My póki co oprócz witaminek oraz Mucosolvan na rozrzedzenie sluzowatosci nic wiecej nie robimy (posiew i chlamydie tez robiliśmy M, ale nic nie wyszło).
Jak 3 cykle dalej nam sie nie uda to powtarzamy gdzie indziej badania M.
 
Wiesz co Strawbelka, ja jestem w 4 ciąży na tym etapie, chodziłam do różnych lekarzy, nie raz nawet do dwóch w ciążach (tej którą straciłam w 8 tc również) i pierwszy raz spotykam się z takim lekarzem, który w przypadku plamienia/krwawienia każe leżeć w domu. Mi moi lekarze ZAWSZE od razu kazali jechać na IP i NIGDY żadne nie powiedział, że jechać jak się pogorszy, bo jak się pogorszy to wiadomo co może być.
Dlatego to dla mnie strasznie dziwne!!!
Doris ja jestem dopiero w 3t6d.
Na tym etapie w szpitalu mi nie pomoga, bo niby jak? Kaza lezec i tyle.
Lekarza mam bardzo dobrego i mu ufam.
Niby jak mi pomoga w szpitalu???
Lekarz powiedzial ze nic wiecej nie zrobia co robie teraz.
Poza tym ja mam problem z immunologia, lekarz zna cala moja historie.
Jak sie myle to powiedz mi co moga zrobic w szpitalu, bo caly czas mowisz zebym jechala na ip, a nie napiszesz mi nic konkretnego.
Poza tym moj lekarz ma swoj oddzial patologii ciazy, wiec wie co jest dla mnie teraz najlepsze.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja mam 5 poronien wczesnych[emoji53] żywotność plemników 72% a ruchliwość 70%..więc z tym jest ok... sterydy mam przepisane encorton 10 bo powiedziałam że bez zelaznego zestawu nie podchodze...czy to mąż ma brać sterydy bo już nie nadążam. ..?

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
jesli ma przeciwciala przeciwplemnikowe to tak
 
Lumia moja siorka też jest w ciąży a termin ma na sierpień. Na razie wszystko oki ale też jest po jednym poronieniu więc stres zawsze jest.

A to Wam jeszcze powiem w tajemnicy:wink: że będzie dziewczynka!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Strawbelka, ja Ci mówię tylko, że pierwszy raz się spotkałam z taką praktyką u gina, że nie każe jechać do szpitala,
Jak leżałam w szpitalu nie tydzień temu tylko poprzednio to na sali była ze mną dziewczyna po drugim in vitro w 19 tc. Mówiła, że ona jest w szpitalu właściwie od transferu, bo stale plami albo podkrwawia. Kilka razy wypuścili ją do domu ale zaraz wracała. Pomimo tego, że mówiła, że nie ma dzieci i w domu nie jest sama i może leżeć cały czas to lekarze woleli ją trzymać w szpitalu, nospę dostawała w kroplówce, inne leki też. Wstawała tylko do łazienki, podnosząc się powoli a szła tak wolno i ostrożnie jakby szklankę na głowie niosła.
 
Strawbelka, ja Ci mówię tylko, że pierwszy raz się spotkałam z taką praktyką u gina, że nie każe jechać do szpitala,
Jak leżałam w szpitalu nie tydzień temu tylko poprzednio to na sali była ze mną dziewczyna po drugim in vitro w 19 tc. Mówiła, że ona jest w szpitalu właściwie od transferu, bo stale plami albo podkrwawia. Kilka razy wypuścili ją do domu ale zaraz wracała. Pomimo tego, że mówiła, że nie ma dzieci i w domu nie jest sama i może leżeć cały czas to lekarze woleli ją trzymać w szpitalu, nospę dostawała w kroplówce, inne leki też. Wstawała tylko do łazienki, podnosząc się powoli a szła tak wolno i ostrożnie jakby szklankę na głowie niosła.
Doris teraz w domu robie to samo.
Leze, wstaje tylko na siku. Biore nospe, magnez, dupka i reszte prochow.
 
Doris ja jestem dopiero w 3t6d.
Na tym etapie w szpitalu mi nie pomoga, bo niby jak? Kaza lezec i tyle.
Lekarza mam bardzo dobrego i mu ufam.
Niby jak mi pomoga w szpitalu???
Lekarz powiedzial ze nic wiecej nie zrobia co robie teraz.
Poza tym ja mam problem z immunologia, lekarz zna cala moja historie.
Jak sie myle to powiedz mi co moga zrobic w szpitalu, bo caly czas mowisz zebym jechala na ip, a nie napiszesz mi nic konkretnego.
Poza tym moj lekarz ma swoj oddzial patologii ciazy, wiec wie co jest dla mnie teraz najlepsze.
3 razy leżałam z krwawieniami/plamieniami i raz przeleżałam w domu. Nic więcej w szpitalu nie robią poza betą hcg i usg. Ale u mnie na tak wczesnym etapie nic nigdy nie było widać a po badaniu na fotelu ginekologicznym i potem usg zaczynałam mocniej plamić.
 
Dziewczyny,
A jak sie bada te przeciwciala plemnikowe u mezczyzny. Wysle mojego na to.
No i chlAmydia u chlopa?
Bertha, a jakie moga byc skutki jak facet ma-poronienia?

Avita
W ostatnia ciaze zaszlysmy wszystkie prawie w podobnym terminie. Ja i dwie siostry. Dwie poronilysmy, a moja siorka nosi pod sercem duzego chopczyka ;-) dzis dzwonila, wazy 1600 g :-)
 
reklama
3 razy leżałam z krwawieniami/plamieniami i raz przeleżałam w domu. Nic więcej w szpitalu nie robią poza betą hcg i usg. Ale u mnie na tak wczesnym etapie nic nigdy nie było widać a po badaniu na fotelu ginekologicznym i potem usg zaczynałam mocniej plamić.
I wlasnie to samo mowi lekarz ktory ma swoj oddzial patologii ciazy.
 
Do góry