reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

arda ja tylko mowie zebys chociaz 5mg encoertonu wziela jak nie wiesz jak bedzie:)
Fondie daj jej spokoj. To duza i madra dziewczyna i wie co robi.
Takim gadaniem tylko ja stresujesz!
Doris ale narobilas smaka na zurek;)
Wiecie ile ja teraz jem...to chyba przez encorton.
2 razy tyle co moj maz. Caly czas mi sie chce jesc. Jak uwielbialam slodycze to od czasu tych zastrzykow hormonalnych nie moge na nie patrzec.
 
reklama
Fondie od 10 mg zaczyna się dawka terapeutyczna encortonu,więc branie mniejszej dawki po prostu nie ma sensu.
Tęczowa widzę,że chyba zrezygnowałaś z Milewicza.Jakbyś zmieniła zdanie to wysłałabym Ci numer na komórkę do niego.U niego raczej nie będzie problemu z wizytą bo on w pracy jest ciągle.
 
Hej Tęczowa z własnego doświadczenia Sacha jest spoko... Ja szczepiłam się u niego wiesz co więcej inf o nim znajdziesz jak wpiszesz w wyszukiwarce dr Sacha i tam jest strona z bociana.. Na 51 jest przekierowanie na kolejne strony i piszą tam dziewczyny informacje aktualne na temat szczepionki wlewów... Pierwsze słyszę że daje tylko szczepionki sam nam.mowil kolejna opcja są wlewy...Ja musiałam.u Noego mieć tylko Ana i mlr innych badań nie wymagał... On jest immunologiem? Chyba hematologiem....
 
Magda ja mam teraz taki kręcioł w głowie, że nie wiem co wybrać...do kogo iść :/ Milewicz zleca wlewy i szczepienia?
Riri chyba czytałam to co mówisz, że jeśli odpadają szczepienia to wysyła na wlewy :) dzięki za pomoc, bo mam kolejną przychylną opinię :*
 
Po badaniach allo mlr i ujemnych ANA wysyła właśnie do Sachy na szczepienia.Podejrzewam tylko,że skoro masz SM to masz dodatnie ANA.
 
Dziewczyny - powiedzcie mi, poradźcie, jakiego lekarza immunologa polecanie? Ja jestem z kujawsko-pomorskiego, ale mogę gdzieś dalej dojechać, choć może do Krakowa to nie.

Dużo piszecie o szczepionkach, wlewach, ja raczej ich nie będę mogła mieć, bo ANA3 mam stwierdzone i antykoagulant toczniowy dodatni a to chyba dyskwalifikuje. Czytałam teraz też, że antykoagulant wychodzi dodatni przy zespole antyfosfolipidowym, ale mi ten zespół wykluczyli w szpitalu, aczkolwiek wynik tocznia przyszedł dopiero 2 tygodnie po wyjściu ze szpitala.

Z jednej strony chciałabym już spróbować na jak to piszecie "żelaznym zestawie", a z drugiej boję się czy znów nie będzie tragedii.
 
Strawbelka, fondie, ja mam mocno namieszane w glowie wiec pewnie 100razy zmienie jreszcze zdanie.

Magda, zgadzam sie, ze 5mg to bez sensu brac, albo konkretnire albo w cale.

Dziewczyny, a powiedzcire mi - gdybym jednak sie zdecydowala wziac te 10-25mg sterydu to czy brdzie to mialo wplyw na wyniki badan u Maliny? Streryd wycisza immunologie, a nie chcialabym, zeby wyniki byly "lepszy" przy sterydzie...
 
No to Tęczowa super jak ujemne ja miałam graniczne ana 1.. Pozostałe wyszły ujemne musiał robić 2 i 3 a i tak szczepil... Mi się podniosło mlr .Jak już pisałam tu chyba dawka co 3 tyg.. 880 zł no i wcześniej przed szczepieniami badania jak przed zabiegiem hbs HIV itp u nich wychodzi koło 500 zł za dwie osoby(laboratorium alab)...
 
reklama
No to Tęczowa super jak ujemne ja miałam graniczne ana 1.. Pozostałe wyszły ujemne musiał robić 2 i 3 a i tak szczepil... Mi się podniosło mlr .Jak już pisałam tu chyba dawka co 3 tyg.. 880 zł no i wcześniej przed szczepieniami badania jak przed zabiegiem hbs HIV itp u nich wychodzi koło 500 zł za dwie osoby(laboratorium alab)...
ja będę mieć na pewno z dawcy jeśli już, bo mojego D. nie będzie
 
Do góry