reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Tak biore.
Ale z badan wynika ze chyba krew mam gesta.
Zbliza mi sie termin @ i strasznie sie boje zeby czasem @ sie z tego nie zrobila.
Oby nie [emoji8] myślę o jakimś krwiaczku, bo mam znajomą po ivf i na początku plamiła przez Acard, jak odstawiła i zostawiła samą heparynę to było ok. Teraz jest w 12tc i dzieć szaleje na usg [emoji4]
 
Witajcie dziewczyny

Starwbelka - jak dzisiaj z plamieniami??

susana, Strawbelka - pisałyście kiedyś, że sterydy podnoszą tsh. W związku z tym, że ja biorę encorton 20 mg zbadałam sobie tsh. Mam 0,5, a jakiś czas temu miałam w granicach 1. Więc to chyba nie do końca tak jest. Wydaje mi się, że najpierw trzeba zbadać tsh, a później ewentualnie zmienić dawkę euthyroxu
 
Strawbelka Susan super wieści
Straw ja mam i miałam hemoglobiny 15'2 prawie cała ciąże i mimo rozrzedzenia nie było różnicy. Ja miałam acard odstawiony właśnie z powodu krwawień i krwiaków. Dopiero od 14 tc jak macica była juz czysta to wprowadziłam.
Bedzie wszystko dobrze
Nafoczko doris jesteście na ostaniej prostej a wagi maluszków super.
Magda śliczny cud
Pozdrawiam was wszyskie
 
Witajcie dziewczyny

Starwbelka - jak dzisiaj z plamieniami??

susana, Strawbelka - pisałyście kiedyś, że sterydy podnoszą tsh. W związku z tym, że ja biorę encorton 20 mg zbadałam sobie tsh. Mam 0,5, a jakiś czas temu miałam w granicach 1. Więc to chyba nie do końca tak jest. Wydaje mi się, że najpierw trzeba zbadać tsh, a później ewentualnie zmienić dawkę euthyroxu
Witam się i ja .
Zaraz lecę na intralipid .

Lilia
Moja endokrynolog mówi że encorton obniża tsh .Tak jak u ciebie .
Tylko że u mnie w połączeniu z ciążą zawsze to tsh podnosi .
Ja miałam ostatnio 1,6 a po zajściu 2.49 więc endo mi zwiększyła euthyrox .Teraz mam znowu zbadać za tydzień .
Nic nie można robić pochopnie , trzeba to tsh zawsze badać przed zmianą leków
 
mnie gin mowila , że obiniza a i tak tsh rosło i mowila, że jakby nie encorton bylobytsh znacznie wyzsze u mnie to sie zgadzabo w ciazy donoszonej bez sterydu leciala straszniedo gory
 
Hej- brat poobijany , wybity bark, złamana noga, pęknięte biodro.Czeka go długie leczenie ,ale wyjdzie z tego :)
Dzięki za wsparcie dziewczynki!
MOTYLEK-tak bardzo chcesz rozmowy z nami ,a nie odpisujesz na moje pytanie?? Ponawiam więc-Jak się czujesz po bromergonie?
 
Fondie jak bylas u Janosz w ciazy, to co ile Ci kazala brac wlewy???
Susana bierze czesto, a ja wczoraj zapomnialam sie gina spytac.
Janosz nie odpisala na maila i nie moge sie dodzwonic:( a sama nie chce decydowac.
Lilia, co do encortonu to mi tez tsh po nim rosnie, bo badam. Chyba jestesmy jakimis dziwnymi przypadkami medycznymi, bo w ulotce jest napisane ze obniza tsh;)
 
co 4 tyg rowne odstep tyle w organizmie jest wlew 4 tyg potem organizm go nie pamieta juz -ale ja bym wziela na twoim miejscu wczesniej janoszka nie do konca jest ok wedlug mnie
 
reklama
Strawbelka - wydaje mi się, że Provita odchodzi od pomysłu częstego stosowania intralipidu. Jak byłam ostatnio na wizycie u dr to powiedział, żeby stosować do 4 tygodnie, nie częściej

co 4 tyg rowne odstep tyle w organizmie jest wlew 4 tyg potem organizm go nie pamieta juz -ale ja bym wziela na twoim miejscu wczesniej janoszka nie do konca jest ok wedlug mnie

Zgadzam się z Twoją opinią na temat dr Janosz. Wydaje mi się, że albo ona ma jakiś problem, albo obrosła w piórka i dlatego olewa pacjentów
 
Do góry