reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Lilia to byl ostatni na szczescie;)

Ufff... to dobrze :) Ale wiesz, jakby co to mam świadków;)

aaaa i przytyki tesciowej typu: " o prosze, moja pani wstala" szkoda nerwow, pobawi wnuka to sie zmeczy :-)

Głupi babsztyl :realmad: bllleee...

lamia78 - trzymam kciuki za powrót do zdrowia Twojego brata

Doris ja też chcę robić takie zakupy jak Ty! Może jeszcze kiedyś się uda!!!!!

Napewno tak będzie, jestem o tym przekonana :)
 
reklama
Ja na poczatku mialam nieciazowe zwolnienie. Dopiero nastepne bylo ciazowe.

Nafoczka wieczorem latwiej do szpitala a miekka szyjka to zle a niedobrze. Powinna byc dluga trwarda i zamknieta. Wiem, ze lezenie plackiem potrafi zdzialac cuda i szyjka sie sama wydluza.
 
Wy o szyjkach.
A moj gin sie martwil ze mnie cyce nie bola i pytal az 3 razy czy napewno nie bola.
I znow mam myslenie.
I cycki i bezowo lososiowe plamienia.
 
Lo rety Doris...nie stresuj mnie kobieto.
Wizyte mam 10 maja.

A czemu tak późno? Dopiero za 15 dni???? Nie możesz iść wcześniej?

Doris ja też uwielbiam czytać, dlatego też skończyłam filologię polską, Zazdroszczę prawie skompletowanej wyprawki, ja nawet boję się oglądać wózki żeby nie zapeszyć.
Ja też uwielbiam czytać, tylko jakoś w ciąży mi nie idzie to czytanie...
Ja nie jestem przesądna ale też bałam się kupowac rzeczy, w poprzedniej ciąży wózek miałam kupiony jakoś w 25 tc teraz będzie w 30 tc.

Doris ja też chcę robić takie zakupy jak Ty! Może jeszcze kiedyś się uda!!!!!

No pewnie, że będziesz, każda będzie robić takie zakupy!

a ja jeszcze z innej beczki.. po badaniu ginka ma mowi ze szyjka mieciutka-i ja tegi sie balam bo czylam przy aplikacji- a ona mi tlumaczy ze to dobrze?! bo twarda jest jak brzusio napiera wiec zguplam?! bo bylam pewna ze ma byc twarda
mi gin zawsze mówi,że szyjka piękna, twarda i zamknieta....hmmmmm

Powinna byc dluga trwarda i zamknieta. Wiem, ze lezenie plackiem potrafi zdzialac cuda i szyjka sie sama wydluza.

Tak właśnie wyżej napisałam.

A tak w ogóle to brzuch mi się spina dziś bardziej, i w ogóle pomimo super zakupów wózkowych to strasznie mam dziś lęki żeby było wszystko dobrze do końca. Najchętniej to bym się podłączyła na te 9 tyg do ktg w szpitalu i tak leżała. Albo chciałabym zasnąć i obudzić się rano w 39 tc i od razu iść na CC.
 
Musiałam nadgonić z czytaniem, naprodukowałyście dużo stron.
Doris ja też uwielbiam czytać, dlatego też skończyłam filologię polską, Zazdroszczę prawie skompletowanej wyprawki, ja nawet boję się oglądać wózki żeby nie zapeszyć.
Nafroczka wcale się nie dziwię, przy małym dziecku trudno jest leżeć.
Susana super wieści, bardzo ale to bardzo się cieszę.
Strawbelka beta rośnie, wiecej optymizmu!
Beri myslę że Dubr. wyśle męża na badanie nasienia.

Ja od założenia pessara mam bóle w podbrzuszu. Nie boli tylko jak leżę ale i to nie zawsze. Mam nadzieję, że to nie potrwa długo i organizm się przyzwyczai
Tak tez myslalam, ze kaze zrobic. Na razie mezowi niemowilam:)))
 
Doris zleci te 9 tyg. Zobaczysz będzie ok. Jak Ty będziesz rodzić to może ja już będę testować!!!! :yes:;-) ;):happy2:
Także czekam razem z Tobą na ten czas!!!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry