reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Link do: Naturopatia Sanatum takie cos se znalazlam chyba ok do suplementacji? tanie jest metyle sa, hmm czy to metylowane formy?? dawki ok? a info o mthfr ma tu
Link do: mutacja MTHFR to NIE jest trombofilia! - Trombofilia+zesp.antyfosfolipi - Forum dyskusyjne | Gazeta.pl
jak ok juz daje spokoj:)

Tak to są formy metylowe, ja już raz podawalam ten complex,ale dziewczyny mówiły że lepiej osobno zażywać.Jedna tabletka mało ma dawki, więc min.2 dziennie.
 
no dobra, dzidzius lekko podkarmiony- na tyle zeby mamie pozwolil spac dalej :-D a ja potem sie dziwie z czego on taki klusek :-D:-D:-D
dobra zaciskamy piastki moje panie bo inaczej przykuwam sie do kaloryfera :-*
 
Hej dziewczyny miłego dnia tak sobie myślę jakie mam wyniki przeciwciał antykardiolipinowych ciekawe czy coś mi da ten wynik juz w czwartek jadę do reumatologa się dowiem...ale głupio bo ona mnie dopiero zapisze na wizytę bo ma taki warunek skierowanie musi mieć i musi mnie widzieć by mi wyznaczyć termin wizyty a ja już wynik będę miała jutro. .
Jak tam staraczka co u ciężarnych ja zaraz się ogarniam i idę do pracy od 7 do 19 ciężki dzień. ..
3majcie tam się ciepło :)
 
Dzień dobry [emoji8]

Ja już w pracy, ale za to skończę o 14 [emoji16]

Nafoczko nocny podjadacz z tego Twojego synusia [emoji1]

Doris zazdroszczę (ale tak pozytywnie) kompletowania wyprawki [emoji4]

Miłego Słonecznego Dnia Dziewczynki [emoji11]
 
reklama
Do góry